Osiedle Bukowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Seledynowa, oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin

Szczecin, Prawobrzeże, Bukowe-Klęskowo, ul. Seledynowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 96 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Bukowe

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w Prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Bukowym przy ul. Seledynowej. Cała inwestycja składa się z czterech nowoczesnych budynków, wyposażonych w cichobieżne windy, z podziemnymi garażami bądź miejscami postojowymi. Obecnie jest realizowany jeden budynek, w którym dysponujemy kilkoma wolnymi 2- i 3- pokojowymi lokalami mieszkalnymi. Osiedle Bukowe położone jest na skraju Puszczy Bukowej, w spokojnej, dającej poczucie prywatności okolicy, kolorowe z dużą ilością zieleni, zagospodarowane i wyposażone w całą infrastrukturę – sklepy, szkoła, przedszkole, place zabaw, boiska, bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi osiedlami na Prawobrzeżu jak i z centrum Szczecina.

Inwestycja Osiedle Bukowe znajduje się na Bukowym-Klęskowie, ul. Seledynowa (10 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin.

Inwestycja Osiedle Bukowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bukowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
własna kotłownia, plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prawobrzeże to dzielnica zajmująca południowo-wschodnią część Szczecina, leżąca po prawej stronie dopływu Odry - Regalicy. Dzieli się na 11 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 84 200 osób. Jest dzielnicą o znacznym stopniu zalesienia. Od południa sąsiaduje ze Szczecińskim Parkiem Krajobrazowym, a od wschodu z Puszczą Goleniowską. Mieszczą się tu trzy parki leśne. W skład Prawobrzeża wchodzą jeziora Dąbie i Małe Dąbie. Dzielnica ma charakter mieszkalny, ale w ostatnich latach dynamicznie rozwija się tu sektor usługowy. W zabudowie dominują osiedla bloków mieszkalnych i domy jednorodzinne. Na południe od Dąbia znajduje się część historyczna, będąca pod ochroną konserwatora. Prawobrzeże ma własne zaplecze oświatowe, medyczne i rekreacyjne. Znajdują się tu dwa szpitale i działa ponad 30 szkół. Jest też galeria handlowa, kino i szereg placówek sportowych, w tym Centrum Kształcenia Sportowego. Na południu dzielnicy znajduje się węzeł komunikacyjny tworzony przez europejską trasę E28 i drogę krajową nr 31. Prawobrzeże przecina też droga krajowa nr 10, a południową granicą biegnie droga wojewódzka nr 119.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiegają drogi krajowe nr 10 i 31, a najważniejszą arterią komunikacyjną jest trasa europejska E28, której częścią jest autostrada A6. Znajdują się tu 4 stacje kolejowe, które łączą dzielnicę nie tylko z pobliskimi miejscowościami, ale także z całym południem kraju. Szereg połączeń autobusowych i tramwajowych zapewnia dobrą komunikację z resztą miasta. Mieści się tu także lotnisko szczecińskiego aeroklubu.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bukowe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bukowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Bukowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chłopska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bukowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bukowe znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne nr8 w odległości 130 m, Szkoła Podstawowa Nr 74 w odległości 210 m, Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 4 przy Szkole Podstawowej nr 74 w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bukowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 50 m, Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 330 m, Lekarz w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bukowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Asprod, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bukowe w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Centrum sportowo-rekreacyjne, w odległości 80 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.08.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: