Nastrojowa Zakątek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nastrojowa, oferowane bezpośrednio przez

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin

Szczecin, Prawobrzeże, Bukowe-Klęskowo, ul. Nastrojowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nastrojowa Zakątek

8 zdjęć

Nastrojowa Zakątek
Nastrojowa Zakątek
Nastrojowa Zakątek
Nastrojowa Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nastrojowa Zakątek to nowa inwestycja na Prawobrzeżu. Jej niewątpliwym atutem jest atrakcyjna lokalizacja i nowoczesna kameralna zabudowa. Trzypiętrowe budynki wyposażone są w windy, posiadają pomieszczenia gospodarcze i garaże połączone windą z pozostałymi kondygnacjami.

Rozpoczynamy realizację pierwszego z zaprojektowanych sześciu budynków, którego przewidywany termin zakończenia nastąpi w III kwartale 2018 r.

W związku z dużym zainteresowaniem klientów planujemy rozpoczęcie budowy budynku nr 2 przy ul. Nastrojowej 12-14 w III kwartale 2017 roku z przewidywanym terminem zakończenia w I kwartale 2019 roku.

W budynkach przy ul. Nastrojowej 8-10 oraz Nastrojowej 12-14 znajdują się mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 38,7 m2 oraz 52 m2 lub 57 m2, mieszkania 3 lub 4 pokojowe o powierzchni 71 m2 oraz mieszkania 4 pokojowe o powierzchni 86 m2.

Do każdego lokalu przynależy balkon lub taras, mieszkania znajdujące się na parterze posiadają przydomowe ogródki.

W centrum osiedla zaprojektowany jest plac zabaw dla dzieci i miejsca wypoczynku.

Inwestycja Nastrojowa Zakątek znajduje się na Bukowym-Klęskowie, ul. Nastrojowa (10.2 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin.

Inwestycja Nastrojowa Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Nastrojowa Zakątek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Prawobrzeże to dzielnica zajmująca południowo-wschodnią część Szczecina, leżąca po prawej stronie dopływu Odry - Regalicy. Dzieli się na 11 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 84 200 osób. Jest dzielnicą o znacznym stopniu zalesienia. Od południa sąsiaduje ze Szczecińskim Parkiem Krajobrazowym, a od wschodu z Puszczą Goleniowską. Mieszczą się tu trzy parki leśne. W skład Prawobrzeża wchodzą jeziora Dąbie i Małe Dąbie. Dzielnica ma charakter mieszkalny, ale w ostatnich latach dynamicznie rozwija się tu sektor usługowy. W zabudowie dominują osiedla bloków mieszkalnych i domy jednorodzinne. Na południe od Dąbia znajduje się część historyczna, będąca pod ochroną konserwatora. Prawobrzeże ma własne zaplecze oświatowe, medyczne i rekreacyjne. Znajdują się tu dwa szpitale i działa ponad 30 szkół. Jest też galeria handlowa, kino i szereg placówek sportowych, w tym Centrum Kształcenia Sportowego. Na południu dzielnicy znajduje się węzeł komunikacyjny tworzony przez europejską trasę E28 i drogę krajową nr 31. Prawobrzeże przecina też droga krajowa nr 10, a południową granicą biegnie droga wojewódzka nr 119.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nastrojowa Zakątek?

Przez dzielnicę przebiegają drogi krajowe nr 10 i 31, a najważniejszą arterią komunikacyjną jest trasa europejska E28, której częścią jest autostrada A6. Znajdują się tu 4 stacje kolejowe, które łączą dzielnicę nie tylko z pobliskimi miejscowościami, ale także z całym południem kraju. Szereg połączeń autobusowych i tramwajowych zapewnia dobrą komunikację z resztą miasta. Mieści się tu także lotnisko szczecińskiego aeroklubu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nastrojowa Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Nastrojowa Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gwarna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nastrojowa Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nastrojowa Zakątek znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 59 w odległości 340 m, Punkt Przedszkolny Frajda Kaja Zalewska w odległości 370 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nastrojowa Zakątek w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Szczecińskie Centrum Tenisowe JAKO, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 25.05.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: