Inwestycja przy ul. Szybowcowej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szybowcowa, oferowane bezpośrednio przez Siemaszko

Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, ul. Szybowcowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 96 ofert w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Szybowcowej

5 zdjęć

Inwestycja przy ul. Szybowcowej
Inwestycja przy ul. Szybowcowej
Inwestycja przy ul. Szybowcowej
Inwestycja przy ul. Szybowcowej

Opis Inwestycji

Jeśli ktoś nie chce mieszkać w aglomeracji wielkomiejskiej, ale chciałby korzystać z możliwości jakie ona daje to mamy dla niego propozycję zamieszkania w wyjątkowym miejscu w Szczecinie, położonym między jeziorem Dąbie, oddalone od centrum Szczecina zaledwie o ok. 10km.Tu, przy ul. Szybowcowej przystępujemy do realizacji budynków wielorodzinnych, dwupiętrowych z garażami w częsci podziemnej, w których znajdować się będą kawalerki o powierzchni 36.81 i 42.17 m2 mieszkania dwupokojowe o pow. 55.67 i 57.80 oraz antresole w części poddasza, z możliwością przyłączenia ich do mieszkań.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Szybowcowej znajduje się na Dąbiu, ul. Szybowcowa (8.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Siemaszko.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Szybowcowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Szybowcowej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Siemaszko nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, park, rzeka, morze

Lokalizacja inwestycji

Prawobrzeże to dzielnica zajmująca południowo-wschodnią część Szczecina, leżąca po prawej stronie dopływu Odry - Regalicy. Dzieli się na 11 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 84 200 osób. Jest dzielnicą o znacznym stopniu zalesienia. Od południa sąsiaduje ze Szczecińskim Parkiem Krajobrazowym, a od wschodu z Puszczą Goleniowską. Mieszczą się tu trzy parki leśne. W skład Prawobrzeża wchodzą jeziora Dąbie i Małe Dąbie. Dzielnica ma charakter mieszkalny, ale w ostatnich latach dynamicznie rozwija się tu sektor usługowy. W zabudowie dominują osiedla bloków mieszkalnych i domy jednorodzinne. Na południe od Dąbia znajduje się część historyczna, będąca pod ochroną konserwatora. Prawobrzeże ma własne zaplecze oświatowe, medyczne i rekreacyjne. Znajdują się tu dwa szpitale i działa ponad 30 szkół. Jest też galeria handlowa, kino i szereg placówek sportowych, w tym Centrum Kształcenia Sportowego. Na południu dzielnicy znajduje się węzeł komunikacyjny tworzony przez europejską trasę E28 i drogę krajową nr 31. Prawobrzeże przecina też droga krajowa nr 10, a południową granicą biegnie droga wojewódzka nr 119.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiegają drogi krajowe nr 10 i 31, a najważniejszą arterią komunikacyjną jest trasa europejska E28, której częścią jest autostrada A6. Znajdują się tu 4 stacje kolejowe, które łączą dzielnicę nie tylko z pobliskimi miejscowościami, ale także z całym południem kraju. Szereg połączeń autobusowych i tramwajowych zapewnia dobrą komunikację z resztą miasta. Mieści się tu także lotnisko szczecińskiego aeroklubu.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Szybowcowej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Szybowcowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Szybowcowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jugosłowiańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Szybowcowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Szybowcowej znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 71 im. Bogusława X i Anny Jagiellonki w Szczecinie w odległości 270 m, PZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "GRYFIK" IWONA DYBAŁA w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Szybowcowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Szybowcowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się abc, w odległości 490 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Szybowcowej w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: