Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości powiat łódzki wschodni

7 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Twins Garden - Domy Czajewskiego
  gotowe
  Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Czajewskiego 9 w Łodzi to nowoczesny kompleks 15 ekologicznych i energooszczędnych domów w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie inwestycji powstaną trzy dwukondygnacyjne budynki wraz z drogą wewnętrzną oraz miejscami parkingowymi. We wszystkich domach zastosowano między innymi centralne ogrzewanie podłogowe zasilane powietrzną pompą ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją zapewniającą świeże powietrze 24h na dobę, a także system inteligentnego domu. Na zewnątrz dom wykończony jest pod klucz: 2 tarasy – deska kompozytowa, zasiana trawa, oświetlenie, ogrodzenie, furtka, brama wjazdowa, domofon, chodnik, podjazd, zabudowana wiata garażowa z bramą. Dom jest wykończony w standardzie deweloperskim.

  Twins Garden - Domy Czajewskiego

  ul. Czajewskiego 9 , Andrzejów, Widzew, Łódź(12.5 km od centrum)
  Hocan Estate
 • Osiedle Zastawna
  2 kw. 2023
  Pragniesz mieć własny dom, gdzie jest przestrzeń, ogród, miejsce na odpoczynek. Chcesz mieszkać wystarczająco blisko szkoły, sklepów, środków komunikacji, a jednocześnie wolałbyś mieć ciszę, spokój i możliwość obcowania z przyrodą. Z drugiej strony zależy Ci na dobrej lokalizacji, ponieważ wciąż jesteś aktywny zawodowo, masz lub planujesz dzieci i chcesz mieszkać blisko centrum Łodzi – osiedle Zastawna to oferta dla Ciebie!!!Osiedle Zastawna to nowoczesne i komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej zlokalizowane w pobliżu Stawów Stefańskiego i Lasu Popioły, na pograniczu Łodzi i Gadki Starej.

  Osiedle Zastawna

  od 5 000 zł/m2
  ul. Zastawna , Łódź(0.1 km od Łodzi)
  Varitex Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zielony Justynów
  Oferta archiwalna
  Twoja oaza spokojuZielony Justynów to dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, każdy z własnym ogródkiem oraz garażem.Budowa rozpoczęła się wiosną 2021 roku i zakończy latem 2022 roku.Optymalna przestrzeńKażdy z domów posiada powierzchnię 124,6 m2, która zaprojektowana została z myślą o czteroosobowej rodzinie.Na parterze do dyspozycji jest ponad 30-metrowy salon z miejscem na kominek, kuchnia, WC, kotłownia oraz garaż jednostanowiskowy.Na piętrze sypialnia, dwa pokoje i bardzo duża, ponad 10-metrowa łazienka.

  Zielony Justynów

  od 5 610 zł/m2
  ul. Korczaka 41 , Justynów, łódzki wschodni(2.9 km od Łodzi)
  Hołm
 • PTAK Apartments
  Oferta archiwalna
  PTAK Apartments to nowoczesny kompleks domów o metrażu od 85m² do 110m² z przynależnym ogrodem i tarasem. Apartamenty składają się z salonu wraz z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek oraz pomieszczenia gospodarczego. Dodatkowo do dyspozycji jest także powierzchnia poddasza. Ponadto przed budynkiem przewidziane są dwa miejsca parkingowe. Duże powierzchnie pozwolą zapewnić komfort i własną przestrzeń każdemu z członków rodziny. Dobrze przemyślany rozkład pomieszczeń, stanowią doskonałą bazę dla wymarzonych aranżacji, niezależnie od preferowanego stylu. Kilka starannie zaprojektowanych typów układów pomieszczeń daje możliwość wyboru wnętrza najlepiej dopasowanego do stylu życia, oczekiwań i przyzwyczajeń przyszłych mieszkańców.

  PTAK Apartments

  od 5 500 zł/m2
  Babichy 29C , Babichy, łódzki wschodni(5.4 km od Łodzi)
  Ptak S.A
 • Osiedle Wiśniowe I
  Oferta archiwalna
  „Osiedle Wiśniowe” powstanie we wschodniej części Łodzi dzielnicy Łódź-Widzew. Cała inwestycja usytuowana będzie na terenie o powierzchni 12 tys m2 , na która składać się będzie 8 budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz teren rekreacyjny z placem zabaw. Realizacja nastąpi w dwóch etapach :w ramach I etapu oddane zostanie 15 lokali mieszkalnych o powierzchni od 92m2 do 109 m2, termin realizacji przewidziany na I kwartał 2020 rokuw ramach II etapu oddanych zostanie 16 lokali mieszkalnych , termin realizacji I kwartał 2021.

  Osiedle Wiśniowe I

  od 4 303 zł/m2
  ul. Rataja 95 , Andrzejów, Widzew, Łódź(11.8 km od centrum)
  PB Developer
 • Osiedle Wiśniowe II
  Oferta archiwalna
  „Osiedle Wiśniowe” powstanie we wschodniej części Łodzi dzielnicy Łódź-Widzew. Cała inwestycja usytuowana będzie na terenie o powierzchni 12 tys m2 , na która składać się będzie 8 budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz teren rekreacyjny. Realizacja nastąpi w dwóch etapach :w ramach I etapu oddane zostanie 15 lokali mieszkalnych o powierzchni od 92m2 do 109 m2, termin realizacji przewidziany na I kwartał 2020 rokuw ramach II etapu oddanych zostanie 16 lokali mieszkalnych , termin realizacji I kwartał 2021.II etap inwestycji został podzielony na dwie części, pierwsza z nich obejmuję budynek z mieszkaniami o powierzchni 92m2 i będzie on przekazany na IV kwartał 2020roku. Z kolei II cześć budowy to 3 budynki z mieszkaniami o powierzchni 93m2, 96m2 oraz 100m2 i ich termin realizacji to I kwartał 2021 roku.Miesięczne opłaty wynoszą ok. 600zł i na to składa się gaz(ok. 170zł) , prąd (ok. 130zł) , wod-kan (ok. 100zł) , wspólnota mieszkaniowa i osiedlowa (ok. 150zł miesięcznie).

  Osiedle Wiśniowe II

  od 5 079 zł/m2
  ul. Rataja 95 , Andrzejów, Widzew, Łódź(11.8 km od centrum)
  PB Developer
 • Ruda Willowa
  Oferta archiwalna
  Działki zlokalizowane są na południowym krańcu Łodzi w malowniczo położonej miejscowości Stara Gadka, należącej do gminy Rzgów, która zajmuje wysokie miejsce w rankingu polskich gmin. Domy położone są w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu przyrodniczo-krajobrazowego województwa łódzkiego o nazwie Ruda Willowa.Zespół Ruda Willowa wyodrębniony został z obszaru chronionego krajobrazu Dolina Neru ze względu na wyróżniające się walory kulturowe oraz przyrodniczo-krajobrazowe. Cennym walorem przyrodniczym tego obszaru jest kompleks leśny Ruda Popioły, będący pozostałością rozległych lasów, które w XIX w. rozciągały się od Chojen przez Rudę, Rokicie i dalej na północ, aż do Zgierza. Jest to jednolity, pod względem siedliskowym obszar, w którym na uwagę zasługują między innymi stuletnie sosny. Inwestycja znajduje się w bliskim sąsiedztwie kompleksu rekreacyjnego Stawy Stefańskiego.Przewidujemy wybudowanie 13 domów jednorodzinnych na wydzielonych działkach uzupełnionych funkcją usługową i rekreacyjną. Etapy inwestycji przewidują 2-3 domy rocznie. Zostały one zaprojektowane tak, aby każdy z nich wyróżniał się indywidualną architekturą, jednak dzięki zastosowaniu spójnych elementów tj. kształt bryły budynku, ogrodzenie, okna, materiał elewacyjny, kolory całość będzie tworzyć jednolity odczyt wizualny wszystkich budynków.Oferujemy działki o powierzchni 600 m2 zabudowane nowoczesnymi budynkami mieszkalnymi o powierzchni od 90 do 300 m2. Domy charakteryzują się spójną nowoczesną architekturą, której głównym akcentem są asymetryczne bryły podkreślające geometryczność budynków. Wszystkie działki posiadają dostęp do gazu, wody i prądu. Sieć kanalizacyjna jest ujęta w gminnym planie inwestycyjnym na rok 2018/2019 (rozpoczęta).

  Ruda Willowa

  od 3 500 zł/m2
  ul. Czartoryskiego , Stara Gadka, łódzki wschodni(0.2 km od Łodzi)
  Reform Nieruchomości
 • Osiedle Wypoczynkowe
  Oferta archiwalna
  Na OSIEDLU WYPOCZYNKOWA w Justynowie firma SAMSON oferuje zespół 5 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej.Proponujemy tu domy w dwóch projektach o powierzchni użytkowej 178 lub 176 mkw. Każdy z domów posadowiony jest na działceopowierzchni ok 1100 m kw.Domy są wykonane w stanie deweloperskim z wysokiej jakści materiałów. Są to domy parterowe,niepodpiwniczone z zagospodarowanym poddaszem użytkowym. Osiedle Wypoczynkowa to wspaniała propozycja dla ludzi którzy ciesząc się nie dalekim położeniem od centrum Łodzi cenią sobie malownicze otoczenie domów w sąsiedztwie lasu.

  Osiedle Wypoczynkowe

  ul. Wypoczynkowa , Justynów, łódzki wschodni(2.2 km od Łodzi)
  Samson-Dom
 • Osiedle Ustronna - dom
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE USTRONNA to kompleks dziewiętnastu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej  położony w spokojnej dzielnicy Łódź Górna przy ul. Ustronnej 55.Osiedle położone jest na uboczu skweru miejskiego w otoczeniu cichej dzielnicy domów jednorodzinnych. Budynki zaprojektowano jako 2 kondygnacyjnew technologii tradycyjnej.Do każdego segmentu o powierzchni  135,92 mkw przynależeć będą dwa balkony wraz z tarasem oraz duży przydomowy ogródek (ok. 70 mkw) od strony południowej działki.Przed budynkami  do dyspozycji mieszkańców wydzielone zostaną miejsca postojowe  na samochody osobowe (2 miejsca na każdy segment mieszkalny).Dla bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców cały teren inwestycji zostanie ogrodzony  z dwoma bramami wjazdowymi od ul. Granicznej.

  Osiedle Ustronna - dom

  ul. Ustronna 55 , Chojny, Górna, Łódź(6.8 km od centrum)
  "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.
 • Osiedle Ustronna
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE USTRONNA to kompleks dziewiętnastu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej  położony w spokojnej dzielnicy Łódź Górna przy ul. Ustronnej 55.Osiedle położone jest na uboczu skweru miejskiego w otoczeniu cichej dzielnicy domów jednorodzinnych. Budynki zaprojektowano jako 2 kondygnacyjnew technologii tradycyjnej.Do każdego segmentu o powierzchni  135,92 mkw przynależeć będą dwa balkony wraz z tarasem oraz duży przydomowy ogródek (ok. 70 mkw) od strony południowej działki.Przed budynkami  do dyspozycji mieszkańców wydzielone zostaną miejsca postojowe  na samochody osobowe (2 miejsca na każdy segment mieszkalny).Dla bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców cały teren inwestycji zostanie ogrodzony  z dwoma bramami wjazdowymi od ul. Granicznej.

  Osiedle Ustronna

  ul. Ustronna 55 , Chojny, Górna, Łódź(6.8 km od centrum)
  "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.
 • Osiedle Podleśne II
  Oferta archiwalna
  W skład osiedla wchodzi 18 domów z działkami, których termin realizacji planowany jest na sierpień 2013.Są to domy wykonane z wysokiej jakości materiałów.Na osiedlu występuje 16 domów w zabudowie bliźniaczej (teraz w nowej,niższej cenie 449 tys. zł!), posadowionych na działkach o powierzchni ok. 500 m kw, parterowe, niepodpiwniczone z zagospodarowanym poddaszem przeznaczonym na mieszkanie o powierzchni użytkowej jednego segmentu 125,85mkw oraz 2 domy projektu wolno stojącego, parterowego, posadowione na działkach o powierzchni ok. 1100 m kw, (cena 540 tys. zł) o powierzchni użytkowej 151,16mkw

  Osiedle Podleśne II

  ul. Podleśna , Wiśniowa Góra, łódzki wschodni(0.8 km od Łodzi)
  Samson-Dom
 • Koluszki
  Oferta archiwalna
  Warunkiem otrzymania mieszkania z zasobów TBS w Zgierzu Sp. z o.o. jest wykupienie udziałów w w spółce w wysokości przypisanej do konkretnego mieszkania.Inwestycja realizowana przy ul. Sikorskiego 15 w Koluszkach przewiduje docelowo 56 mieszkań. Każde wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniających wysoki standard wykończenia przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.Inwestycja oparta jest o nową formułę. Budowa finansowana jest bez pomocy środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, który 2 kwietnia 2009 roku został zlikwidowany. Dzięki temu mieszkanie jest dostępne dla każdego, bez ograniczeń. Warunkiem otrzymania mieszkania w najem jest wykup udziału w Spółce oraz wpłata kaucji bezpośrednio przed podpisaniem umowy najmu. Nowa formuła zakłada również możliwość przekształcenia mieszkania we własność hipoteczną, po 15 latach od podpisania umowy najmu. Wykup mieszkania będzie możliwy za 30% przyszłej wartości mieszkania obliczonej według stawki zgodnej z obwieszczeniem Wojewody Łódzkiego w sprawie ustalenia wysokości wskaźników przeliczeniowych kosztu odtworzenia 1m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych dla województwa łódzkiego.Zaproponowana przez TBS idea jest nowością na rynku nieruchomości. Dzięki takiemu rozwiązaniu za kwotę ok. 100 tys. zł można nabyć prawo najmu mieszkania wykonanego “pod klucz”, gotowego do zamieszkania. Dodatkową zaletą tej formuły jest możliwość swobodnego dysponowania mieszkaniem. Udział w każdej chwili można zbyć, na rynku wtórnym, za dowolnie wynegocjowaną cenę.OkolicaLokalizacja inwestycji zapewnia łatwy i szybki dojazd do ścisłego centrum miasta i jego głównych dzielnic zarówno osobom poruszających się własnymi środkami komunikacji, jak i tym którzy korzystają z komunikacji miejskiej.W pobliżu znajduje się linia kolejowa łącząca takie miasta jak Warszawa i Łódź. Duże znaczenie mają również trasy do oddalonych o ok. 25 km Piotrkowa Trybunalskiego i Tomaszowa Mazowieckiego.Koluszki to największa i najlepiej rozwinięta gospodarczo gmina powiatu łódzkiego wschodniego. Znajdują się tu zakłady zatrudniające od kilkudziesięciu do kilkuset osób. Istnieją duże możliwości dla rozwoju małej i dużej przedsiębiorczości. Gmina ma do zaoferowania inwestorom wolne tereny, w pełni uzbrojone działki oraz wolne pomieszczenia produkcyjno-usługowe doskonale nadające się do prowadzenia działalności gospodarczej.Specyficzne umiejscowienie Koluszek w przepięknej pagórkowatej okolicy, porośniętej wielkimi połaciami lasów (które zajmują powierzchnię ponad 6 tys. 300 ha czyli ok. 41 % ogólnej powierzchni gminy) stwarza wiele możliwości czynnego wypoczynku. Uroki takich miejscowości jak Gałków Mały, Kaletnik, Różyca, Borowo i Lisowice docenione zostały przez mieszkańców pobliskiej Łodzi. Powstaje tu coraz więcej działek rekreacyjnych i domków letniskowych. W miejscowości Borowo Gmina Koluszki oferuje do sprzedaży ponad 70 ha ziemi przeznaczonej pod budownictwo mieszkaniowe i letniskowe. Są to tereny nieuzbrojone, oferowane do sprzedaży przez Gminę po niezwykle atrakcyjnych cenach.Wykończenie i wyposażenie mieszkańMieszkania wyróżniają się na rynku nieruchomości niskimi kosztami pozyskania przy ich wysokim standardzie wykończenia, energooszczędnością materiałów, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz niskimi kosztami utrzymania.Mieszkania oddawane są “pod klucz”, wyposażone w biały montaż, kuchnie elektryczne z płytą ceramiczną i piekarnikiem, zlewozmywaki, wodomierze i mierniki ciepła. Inwestycje realizowane są z myślą o ich przyszłych użytkownikach. Charakteryzuje je nowoczesne budownictwo i technologie, trzypiętrowa zabudowa i duża dbałość środowisko. Komfort zapewnią funkcjonalne rozkłady, duże balkony oraz atrakcyjna lokalizacja.

  Koluszki

  ul. Generała Sikorskiego , Koluszki(12.9 km od Łodzi)
  Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu
 • Kasztanowa 2
  Oferta archiwalna
  Domy przyjazne dla rodziny, racjonalnie zaprojektowane domy pod względem energetycznym, ekonomicznym i powierzchniowym. Domy dla rodzin o sprecyzowanych wymaganiach, dopasowany dla potrzeb 3 – 4, a nawet 5 osobowej rodziny. Część dzienna zapewnia wspaniały kontakt wszystkich mieszkańców, a odseparowana część “nocna” na poddaszu pozwala na wyciszenie i odprężenie od codziennych spraw. Ogródki usytuowane od strony zachodniej pozwolą cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu do późnych godzin wieczornych. Dom dla osób ceniących sobie komfort, przytulność, możliwość kontaktu z bliskimi, praktyczność bez szaleństwa powierzchniowego. Cicha i zielona okolica w bezpośrednim sąsiedztwie Łodzi (ok. 5 min).

  Kasztanowa 2

  ul. Kasztanowa 2 , Starowa Góra, łódzki wschodni(0.6 km od Łodzi)
  Maxbud Development

Informacje o powiecie łódzkim wschodnim

W powiecie łódzkim wschodnim dostępnych jest 7 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

W powiecie łódzkim wschodnim nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie łódzkim wschodnim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 84 do 125 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 472 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie łódzkim wschodnim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: