Ruda Willowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Czartoryskiego, oferowane bezpośrednio przez

Reform Nieruchomości

łódzki wschodni, Stara Gadka, ul. Czartoryskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ruda WillowaRuda Willowa

14 zdjęć

Ruda Willowa
Ruda Willowa
Ruda Willowa
Ruda Willowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 13 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Budynek wykończony od zewnątrz wraz z zagospodarowaniem terenu i ogrodzeniem, bez tynków i posadzek. Klient może wybrać ogrzewanie podłogowe lub grzejniki, również rozkład elektryki i układ pomieszczeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw, park

Opis inwestycji

Działki zlokalizowane są na południowym krańcu Łodzi w malowniczo położonej miejscowości Stara Gadka, należącej do gminy Rzgów, która zajmuje wysokie miejsce w rankingu polskich gmin. Domy położone są w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu przyrodniczo-krajobrazowego województwa łódzkiego o nazwie Ruda Willowa.

Zespół Ruda Willowa wyodrębniony został z obszaru chronionego krajobrazu Dolina Neru ze względu na wyróżniające się walory kulturowe oraz przyrodniczo-krajobrazowe. Cennym walorem przyrodniczym tego obszaru jest kompleks leśny Ruda Popioły, będący pozostałością rozległych lasów, które w XIX w. rozciągały się od Chojen przez Rudę, Rokicie i dalej na północ, aż do Zgierza. Jest to jednolity, pod względem siedliskowym obszar, w którym na uwagę zasługują między innymi stuletnie sosny. Inwestycja znajduje się w bliskim sąsiedztwie kompleksu rekreacyjnego Stawy Stefańskiego.

Przewidujemy wybudowanie 13 domów jednorodzinnych na wydzielonych działkach uzupełnionych funkcją usługową i rekreacyjną. Etapy inwestycji przewidują 2-3 domy rocznie. Zostały one zaprojektowane tak, aby każdy z nich wyróżniał się indywidualną architekturą, jednak dzięki zastosowaniu spójnych elementów tj. kształt bryły budynku, ogrodzenie, okna, materiał elewacyjny, kolory całość będzie tworzyć jednolity odczyt wizualny wszystkich budynków.

Oferujemy działki o powierzchni 600 m2 zabudowane nowoczesnymi budynkami mieszkalnymi o powierzchni od 90 do 300 m2. Domy charakteryzują się spójną nowoczesną architekturą, której głównym akcentem są asymetryczne bryły podkreślające geometryczność budynków. Wszystkie działki posiadają dostęp do gazu, wody i prądu. Sieć kanalizacyjna jest ujęta w gminnym planie inwestycyjnym na rok 2018/2019 (rozpoczęta).

Inwestycja Ruda Willowa znajduje się w Starej Gadce, ul. Czartoryskiego (0.2 km od Łodzi), została zrealizowana przez Reform Nieruchomości.

Inwestycja Ruda Willowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ruda Willowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Reform Nieruchomości nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Zespół domów jednorodzinnych leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Gwarantuje on spójny i zaplanowany rozwój terenu przewidziany dla zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej. Administracyjnie wydzielone i ujęte w planie są też drogi zapewniające dojazd do nieruchomości. Pomysł na osiedle domów powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie łodzian na nowoczesną i kreatywną architekturę, której drastycznie brakuje w ofercie łódzkiego rynku mieszkaniowego.

Województwo Łódzkie położone jest w centralnej części kraju. Zajmuje obszar o powierzchni 18 218,95 kilometrów kwadratowych. Stolicą województwa jest miasto Łódź. W regionie występuje najmniejsza lesistość w odniesieniu do całego kraju - zaledwie około 21 procent. Północną część w większości zajmują rozległe i prawie płaskie równiny, zaś południową pagórki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ruda Willowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ruda Willowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Ruda Willowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stara Gadka - Skrajna #.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ruda Willowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ruda Willowa znajduje się 71 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 292 m, szkoła w odległości 293 m, szkoła w odległości 295 m.

Data publikacji: 23.06.2016
Data aktualizacji: 22.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: