Koluszki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu

łódzki wschodni, Koluszki, ul. Generała Sikorskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Koluszki

5 zdjęć

Koluszki
Koluszki
Koluszki
Koluszki

Opis Inwestycji

Warunkiem otrzymania mieszkania z zasobów TBS w Zgierzu Sp. z o.o. jest wykupienie udziałów w w spółce w wysokości przypisanej do konkretnego mieszkania.

Inwestycja realizowana przy ul. Sikorskiego 15 w Koluszkach przewiduje docelowo 56 mieszkań. Każde wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniających wysoki standard wykończenia przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.

Inwestycja oparta jest o nową formułę. Budowa finansowana jest bez pomocy środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, który 2 kwietnia 2009 roku został zlikwidowany. Dzięki temu mieszkanie jest dostępne dla każdego, bez ograniczeń. Warunkiem otrzymania mieszkania w najem jest wykup udziału w Spółce oraz wpłata kaucji bezpośrednio przed podpisaniem umowy najmu. Nowa formuła zakłada również możliwość przekształcenia mieszkania we własność hipoteczną, po 15 latach od podpisania umowy najmu. Wykup mieszkania będzie możliwy za 30% przyszłej wartości mieszkania obliczonej według stawki zgodnej z obwieszczeniem Wojewody Łódzkiego w sprawie ustalenia wysokości wskaźników przeliczeniowych kosztu odtworzenia 1m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych dla województwa łódzkiego.

Zaproponowana przez TBS idea jest nowością na rynku nieruchomości. Dzięki takiemu rozwiązaniu za kwotę ok. 100 tys. zł można nabyć prawo najmu mieszkania wykonanego “pod klucz”, gotowego do zamieszkania. Dodatkową zaletą tej formuły jest możliwość swobodnego dysponowania mieszkaniem. Udział w każdej chwili można zbyć, na rynku wtórnym, za dowolnie wynegocjowaną cenę.

Okolica

Lokalizacja inwestycji zapewnia łatwy i szybki dojazd do ścisłego centrum miasta i jego głównych dzielnic zarówno osobom poruszających się własnymi środkami komunikacji, jak i tym którzy korzystają z komunikacji miejskiej.W pobliżu znajduje się linia kolejowa łącząca takie miasta jak Warszawa i Łódź. Duże znaczenie mają również trasy do oddalonych o ok. 25 km Piotrkowa Trybunalskiego i Tomaszowa Mazowieckiego.

Koluszki to największa i najlepiej rozwinięta gospodarczo gmina powiatu łódzkiego wschodniego. Znajdują się tu zakłady zatrudniające od kilkudziesięciu do kilkuset osób. Istnieją duże możliwości dla rozwoju małej i dużej przedsiębiorczości. Gmina ma do zaoferowania inwestorom wolne tereny, w pełni uzbrojone działki oraz wolne pomieszczenia produkcyjno-usługowe doskonale nadające się do prowadzenia działalności gospodarczej.

Specyficzne umiejscowienie Koluszek w przepięknej pagórkowatej okolicy, porośniętej wielkimi połaciami lasów (które zajmują powierzchnię ponad 6 tys. 300 ha czyli ok. 41 % ogólnej powierzchni gminy) stwarza wiele możliwości czynnego wypoczynku. Uroki takich miejscowości jak Gałków Mały, Kaletnik, Różyca, Borowo i Lisowice docenione zostały przez mieszkańców pobliskiej Łodzi. Powstaje tu coraz więcej działek rekreacyjnych i domków letniskowych. W miejscowości Borowo Gmina Koluszki oferuje do sprzedaży ponad 70 ha ziemi przeznaczonej pod budownictwo mieszkaniowe i letniskowe. Są to tereny nieuzbrojone, oferowane do sprzedaży przez Gminę po niezwykle atrakcyjnych cenach.Wykończenie i wyposażenie mieszkań

Mieszkania wyróżniają się na rynku nieruchomości niskimi kosztami pozyskania przy ich wysokim standardzie wykończenia, energooszczędnością materiałów, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz niskimi kosztami utrzymania.Mieszkania oddawane są “pod klucz”, wyposażone w biały montaż, kuchnie elektryczne z płytą ceramiczną i piekarnikiem, zlewozmywaki, wodomierze i mierniki ciepła. Inwestycje realizowane są z myślą o ich przyszłych użytkownikach. Charakteryzuje je nowoczesne budownictwo i technologie, trzypiętrowa zabudowa i duża dbałość środowisko. Komfort zapewnią funkcjonalne rozkłady, duże balkony oraz atrakcyjna lokalizacja.

Inwestycja Koluszki znajduje się w Koluszkach, ul. Generała Sikorskiego (12.9 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu.

Inwestycja Koluszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Koluszki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Koluszki to miasto położone w województwie łódzkim. Zajmuje 10 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 13 tysięcy osób. Głównym atutem miejscowości jest przede wszystkim bliskość Łodzi, która oddalona jest o ok. 30 km. Miasto usytuowane jest w otoczeniu licznych terenów zielonych. Lokalizacja należy do jednej z atrakcyjniejszych pod względem tras pieszych i rowerowych. W pobliżu znajduje się Altanka “Stacja Kolejowa”, która jest jednym z najchętniej odwiedzanych przystanków podczas wycieczek po okolicy. Na terenie Koluszek mieści się Miejski Ośrodek Kultury, który posiada w swojej ofercie zajęcia malarskie, baletu, muzyczne, a także wiele warsztatów m.in. z filmu i fotografii, jak i również warsztaty plastyczne. Ponadto nieopodal umieszczony jest Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna. Mieszkańcy mają także dostęp do wielu atrakcji, które znajdują się w pobliżu miasta - Park Edukacyjno-Rozrywkowy MIKROKOSMOS, czy Muzeum Kinematografii. Jeśli chodzi o placówki oświatowe, funkcjonują tutaj 3 przedszkola, 2 szkoły podstawowe oraz liceum ogólnokształcące.

Komunikacja

Koluszki posiadają bardzo dobrze rozwiniętą sieć węzłów komunikacyjnych. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 715 na trasie Brzeziny-Ujazd, a także droga wojewódzka, która zapewnia połączenie między Koluszkami a Piotrkowem Trybunalskim. Jeśli chodzi o transport kolejowy, występuje tutaj linia kolejowa nr 1, która prowadzi przez Warszawę do Katowic, linia nr 17 na trasie Koluszki-Łódź Fabryczna, linia kolejowa nr 534, która przebiega przez Mikołajów, a także linia nr 535. Ponadto w odległości ok. 30 km znajduje się lotnisko im. Władysława Reymonta w Łodzi.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Koluszki znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Koluszkach w odległości 150 m, "Progres"-Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 320 m, Przedszkole nr2 w Koluszkach w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Koluszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Koluszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Piekarnia, w odległości 210 m znajduje się Piekarnia, w odległości 280 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Koluszki w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.03.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Koluszkach

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: