Osiedle Ustronna - dom

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ustronna, oferowane bezpośrednio przez

"Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.

Łódź, Górna, Chojny, ul. Ustronna 55

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Ustronna - dom

12 zdjęć

Osiedle Ustronna - dom
Osiedle Ustronna - dom
Osiedle Ustronna - dom
Osiedle Ustronna - dom

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 19 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

OSIEDLE USTRONNA to kompleks dziewiętnastu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej  położony w spokojnej dzielnicy Łódź Górna przy ul. Ustronnej 55.Osiedle położone jest na uboczu skweru miejskiego w otoczeniu cichej dzielnicy domów jednorodzinnych. Budynki zaprojektowano jako 2 kondygnacyjnew technologii tradycyjnej.Do każdego segmentu o powierzchni  135,92 mkw przynależeć będą dwa balkony wraz z tarasem oraz duży przydomowy ogródek (ok. 70 mkw) od strony południowej działki.Przed budynkami  do dyspozycji mieszkańców wydzielone zostaną miejsca postojowe  na samochody osobowe (2 miejsca na każdy segment mieszkalny).Dla bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców cały teren inwestycji zostanie ogrodzony  z dwoma bramami wjazdowymi od ul. Granicznej.

Inwestycja Osiedle Ustronna - dom znajduje się na Chojnach, ul. Ustronna 55 (6.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Osiedle Ustronna - dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ustronna - dom nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ustronna - dom?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ustronna - dom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Ustronna - dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chojny Hydro.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ustronna - dom znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ustronna - dom znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła językowa w odległości 372 m, Przedszkole Miejskie nr 20 w odległości 733 m, szkoła w odległości 793 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Ustronna - dom jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: POZ TRImedica s.c. w odległości 360 m, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w odległości 646 m, Budynek A w odległości 705 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ustronna - dom składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 528 m znajduje się Pokusa, w odległości 547 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 568 m znajduje się Pokusa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ustronna - dom w odległości 222 m znajduje się boisko / kort, w odległości 243 m znajduje się basen, w odległości 283 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu na Chojnach

Oferty na Chojnach

Pozostałe oferty

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: