Twins Garden - Domy Czajewskiego

9 zdjęć

Twins Garden - Domy Czajewskiego
Twins Garden - Domy Czajewskiego
Twins Garden - Domy Czajewskiego
Twins Garden - Domy Czajewskiego

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Twins Garden - Domy Czajewskiego dostępna jest 1 oferta

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 15 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępny jest 1 dom bliźniak.

Powierzchnie domów:

125 m².

Powierzchnie działek:

500 m².

Ceny domów:

 • kształtują się na poziomie 839 000 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Czajewskiego 9 w Łodzi to nowoczesny kompleks 15 ekologicznych i energooszczędnych domów w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie inwestycji powstaną trzy dwukondygnacyjne budynki wraz z drogą wewnętrzną oraz miejscami parkingowymi. We wszystkich domach zastosowano między innymi centralne ogrzewanie podłogowe zasilane powietrzną pompą ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją zapewniającą świeże powietrze 24h na dobę, a także system inteligentnego domu. Na zewnątrz dom wykończony jest pod klucz: 2 tarasy – deska kompozytowa, zasiana trawa, oświetlenie, ogrodzenie, furtka, brama wjazdowa, domofon, chodnik, podjazd, zabudowana wiata garażowa z bramą. Dom jest wykończony w standardzie deweloperskim.

Inwestycja Twins Garden - Domy Czajewskiego znajduje się na Andrzejowie, ul. Czajewskiego 9 (12.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Hocan Estate.

Inwestycja Twins Garden - Domy Czajewskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Twins Garden - Domy Czajewskiego w sprzedaży jest 1 nowy domu o powierzchni 125 metrów kwadratowych , w cenie od 839 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców Hocan Estate przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja Inwestycji Twins Garden to wszechobecna zieleń, która zapewnia ciszę i spokój mieszkańcom, a przy tym dostęp do udogodnień dużego miasta. Szczególnie warte uwagi są miejsca takie jak: Las Kraszewski, Wiśniowa Góra czy też Nordic Walking, Park Andrespol, boisko Orlik. Lokalizacja zapewnia również doskonałe połączenie z głównymi węzłami komunikacyjnymi Autostrady Bursztynowej. Dodatkowym atutem jest szybki dojazd do największych zakładów na terenach przemysłowych, takich jak: Dell, Panattoni, BSH, Indesit czy Whirlpool.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Twins Garden - Domy Czajewskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Twins Garden - Domy Czajewskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Twins Garden - Domy Czajewskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiśniowa Góra - Szkoła.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Twins Garden - Domy Czajewskiego w odległości 190 m znajduje się Boisko do koszykówki „Orlik 2012”, w odległości 220 m znajduje się Boisko do piłki nożnej „Orlik 2012”, w odległości 240 m znajduje się Boisko treningowe.

Data publikacji: 17.12.2019
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Andrzejowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: