Apartamenty Koluszki

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Apartamentowa, oferowane bezpośrednio przez

TDM Grupa Inwestycyjna

Koluszki, ul. Apartamentowa

Ceny od: 6 250 zł/m2
Apartamenty KoluszkiApartamenty Koluszki

6 zdjęć

Apartamenty Koluszki
Apartamenty Koluszki
Apartamenty Koluszki
Apartamenty Koluszki
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

55 - 63/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

2

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Słotwiny - 1219 m

Przystanek Autobusowy - 1297 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 4 kawiarnie i restauracje, 6 sklepów, 1 obiekt sportowy, 7 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe, podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 55 do 63 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 379 001 do 390 848 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 250 do 6 835 zł

Opis płatności:

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

APARTAMENTY KOLUSZKI to inwestycja składająca z mieszkań o powierzchni 55,45 (parter) m2 i 63,04 m2 (piętro). Jest to zamknięty, ekskluzywny kompleks położony w w zielonej południowej części miasta w otulinie lasu przy ul. Apartamentowej w Koluszkach. Apartamenty znajdują się na ogrodzonym terenie. Wyposażone są w miejską sieć kanalizacyjną, sieć gazową, wodociągową i elektryczną. Na terenie znajduje się sieć światłowodowa, automatycznie otwierane bramy oraz struktura domofonowa.

Osiedle składa się z budynków o charakterze willowym w zabudowie bliźniaczej. Nasza propozycja obejmuje lokale jednopoziomowe z ogródkiem i miejscem parkingowym (opcje ogródka i miejsca parkingowego dostępne są za dodatkową opłatą).

Osiedle zlokalizowane jest spokojnej części Koluszek w otoczeniu leśnej zieleni, w odległości 2 km ścisłego centrum Koluszek i od stacji PKP Koluszki, co zapewnia możliwość szybkiego dotarcia do większych miast, jak Łódź czy Warszawa.

Przemyślana lokalizacja osiedla zapewnia wygodny dojazd do dużych miast i centrum Koluszek, jednocześnie umożliwiając obcowanie z przyrodą - w najbliższym otoczeniu osiedla przeważają tereny leśne.

Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest wysoki standard wykonania, którą zapewnia zastosowanie materiałów wysokiej jakości. Przy realizacji wykorzystujemy przede wszystkim materiały trwałe, akumulujące ciepło, a także bezpieczne dla użytkowników. Spełniamy wszelkie normy dotyczące konstrukcji oraz wyrobów budowlanych, ochrony cieplnej budynków, bezpieczeństwa pożarowego, akustyki architektonicznej, jak również ogrzewnictwa i wentylacji. Standardem wszystkich budowanych przez nas apartamentów jest ogrzewanie podłogowe.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w realizacji inwestycji mieszkaniowych, jesteśmy pewni, że nasza Inwestycja spełni Państwa oczekiwania wysokim standardem realizacji, dbałością o detale, a także prywatną przestrzenią dla Mieszkańców, przeznaczoną do rekreacji. Naszym celem było stworzenie dla Państwa i Państwa Bliskich idealnego miejsce do życia w otoczeniu zieleni, które jednocześnie zapewni szybki dostęp do infrastruktury miasta.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i odwiedzenia Naszej Inwestycji całą Rodziną, żeby przekonać się osobiście, jak atrakcyjna jest nasza propozycja.

To miejsce, w którym Mieszkańcy będą szczęśliwi.

Inwestycja Apartamenty Koluszki znajduje się w Koluszkach, ul. Apartamentowa (13.2 km od Łodzi), jest realizowana przez TDM Grupa Inwestycyjna.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Koluszki w sprzedaży jest 14 nowych mieszkań o powierzchni od 55 do 63 metrów kwadratowych , w cenie od 6 250 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców TDM Grupa Inwestycyjna przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Koluszki to miasto położone w województwie łódzkim. Zajmuje 10 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 13 tysięcy osób. Głównym atutem miejscowości jest przede wszystkim bliskość Łodzi, która oddalona jest o ok. 30 km. Miasto usytuowane jest w otoczeniu licznych terenów zielonych. Lokalizacja należy do jednej z atrakcyjniejszych pod względem tras pieszych i rowerowych. W pobliżu znajduje się Altanka “Stacja Kolejowa”, która jest jednym z najchętniej odwiedzanych przystanków podczas wycieczek po okolicy. Na terenie Koluszek mieści się Miejski Ośrodek Kultury, który posiada w swojej ofercie zajęcia malarskie, baletu, muzyczne, a także wiele warsztatów m.in. z filmu i fotografii, jak i również warsztaty plastyczne. Ponadto nieopodal umieszczony jest Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna. Mieszkańcy mają także dostęp do wielu atrakcji, które znajdują się w pobliżu miasta - Park Edukacyjno-Rozrywkowy MIKROKOSMOS, czy Muzeum Kinematografii. Jeśli chodzi o placówki oświatowe, funkcjonują tutaj 3 przedszkola, 2 szkoły podstawowe oraz liceum ogólnokształcące.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Koluszki?

Koluszki posiadają bardzo dobrze rozwiniętą sieć węzłów komunikacyjnych. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 715 na trasie Brzeziny-Ujazd, a także droga wojewódzka, która zapewnia połączenie między Koluszkami a Piotrkowem Trybunalskim. Jeśli chodzi o transport kolejowy, występuje tutaj linia kolejowa nr 1, która prowadzi przez Warszawę do Katowic, linia nr 17 na trasie Koluszki-Łódź Fabryczna, linia kolejowa nr 534, która przebiega przez Mikołajów, a także linia nr 535. Ponadto w odległości ok. 30 km znajduje się lotnisko im. Władysława Reymonta w Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Koluszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1219 metrów od inwestycji Apartamenty Koluszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słotwiny.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Koluszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 769 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Koluszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 479 m znajduje się abc, w odległości 806 m znajduje się Piekarscy, w odległości 887 m znajduje się Piekarski Mięso Wędliny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Koluszki w odległości 729 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.01.2022
Data aktualizacji: 16.04.2024
TDM Grupa Inwestycyjna logo

TDM Grupa Inwestycyjna

Adres biura sprzedaży:

ul. Rokicińska 146 I piętro 95-020 Andrespol

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 16:00
 • Wtorek: 09:00 - 16:00
 • Środa: 09:00 - 16:00
 • Czwartek: 09:00 - 16:00
 • Piątek: 09:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: