Apartamenty Wiśniowa Park Etap II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTDM Parkestate Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II dostępnych jest 16 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
1
4
85,23 m²
-
2
4
85,23 m²
-
3
4
85,23 m²
-
4
4
85,23 m²
-
5
4
85,23 m²
-
6
4
85,23 m²
-
7
4
85,23 m²
-
8
4
85,23 m²
-
9
4
85,23 m²
-
10
4
85,23 m²
-
11
4
85,23 m²
-
12
4
85,23 m²
-
13
4
85,23 m²
-
14
4
85,23 m²
-
15
4
85,23 m²
-
16
4
85,23 m²
-

Opis Inwestycji

Spokojna wypoczynkowa okolica w rejonie łódźkim-wschodnimKolejka podmiejska 12 minut do centrum ŁodziPełna infrastruktura szkolna, sklepowa i rozrywkowaBliska odległość do autostrady A1Apartamenty Wiśniowa Park to czwarty etap inwestycji realizowany przez grupę TDM składający się z 4 willi, w których usytuowanych jest po 4 dwupoziomowe apartamenty z własnymi ogródkami oraz miejscami parkingowymi.Apartamenty położone są na przepięknej sosnowej polanie w części Wiśniowej Góry znajdującym się blisko dużego kompleksu leśnego. Osiedle składa się z 16 ekskluzywnych apartamentów. Na terenie znajduje się sieć światłowodowa, automatycznie otwierane bramy oraz struktura domofonowa. Kładziemy szczególny nacisk na materiały wysokiej klasy, wykorzystujemy przede wszystkim materiały trwałe, akumulujące ciepło, a także bezpieczne dla użytkowników.Bezpieczeństwo i infrastruktura „Apartamenty Wiśniowa Park ”Apartamenty znajdują się na ogrodzonym terenie. Wyposażone są w miejską sieć kanalizacyjną, sieć gazową, wodociągową i elektryczną. W otoczeniu znajduje się miejski przystanek autobusowy, ośrodek sportu, basen, sklepy, przychodnia oraz apteka wraz z zapleczem rozrywkowo-sklepowym zlokalizowanym w sąsiednim Andrespolu. Atutem Wiśniowej Góry jest specyficzny mikroklimat , który doceniany był jeszcze w XIX.

Inwestycja Apartamenty Wiśniowa Park Etap II znajduje się w Wiśniowej Górze, ul. Prywatna (0.6 km od Łodzi), jest realizowana przez dewelopera TDM Parkestate Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Wiśniowa Park Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II pozostało na sprzedaż 16 nowych domów o powierzchni 85 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 85 m2 (16 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TDM Parkestate Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wysoka Jakość „Apartamenty Wiśniowa Park” Kładziemy nacisk na materiały wysokiej klasy, wykorzystujemy przede wszystkim materiały trwałe, akumulujące ciepło, a także bezpieczne dla użytkowników. Spełniamy wszelkie normy dotyczące konstrukcji oraz wyrobów budowlanych, ochrony cieplnej budynków, bezpieczeństwa pożarowego, akustyki architektonicznej, jak również ogrzewnictwa i wentylacji. Standardem wszystkich budowanych przez nas apartamentów jest ogrzewanie podłogowe.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 16 domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 85 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II

Województwo Łódzkie położone jest w centralnej części kraju. Zajmuje obszar o powierzchni 18 218,95 kilometrów kwadratowych. Stolicą województwa jest miasto Łódź. W regionie występuje najmniejsza lesistość w odniesieniu do całego kraju - zaledwie około 21 procent. Północną część w większości zajmują rozległe i prawie płaskie równiny, zaś południową pagórki.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiśniowa Góra - Akacjowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Rzemieślnicze Centrum Szkolenia Zawodowego Izby Rzemieślniczej w Łodzi w odległości 340 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.03.2020

Data aktualizacji: 28.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie