+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe nieruchomości Inowrocław

20 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 029 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Loft 38
  gotowe

  % Promocje

  LOFT38 ten kameralny budynek to jedna z nielicznych inwestycji budowlanych w starszej części Inowrocławia budowana od podstaw. LOFT38 to miejsce gdzie historia i nowoczesność łączą się i wnikają w miasto. Budynek powstaje przy ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka w otoczeniu starszych budowli które w ostatnich latach zostały odrestaurowane i otrzymały nowe życie. Standard Wykończenia budynku znacznie

  Loft 38

  od 7 000 zł/m2
  ul. ks. Piotra Wawrzyniaka , Inowrocław(2.5 km od centrum)
  Perfect Home Investment

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Rzepakowa
  Oferta archiwalna
  Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkania zlokalizowane w spokojnej, rozwijającej się części Inowrocławia- w strefie C uzdrowiskowej Inowrocławskich Solanek. W nowo budowanym czterokondygnacyjnym budynku mieszkalnym będą znajdowały się komórki lokatorskie, garaże podziemne dla aut osobowych, oraz cicha winda osobową zapewniającą szybką komunikację przez wszystkie kondygnacje. Obiekt

  Apartamenty Rzepakowa

  od 6 400 zł/m2
  ul. Rzepakowa , Inowrocław(1.2 km od centrum)
  Inelbud
 • Rąbin Park Etap III
  Oferta archiwalna
  Rąbin Park to nowoczesne Osiedle, które powstało przy ul. 59 Pułku Piechoty w Inowrocławiu. Na Osiedlu wybudowano dwa kolejne budynki czterokondygnacyjne, gdzie każdy z nich został wyposażony w cichobieżną elektryczną windę oraz stację uzdatniania wody. Pod każdym z budynków znajduje się podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami garażowymi. W ofercie dostępne są ostatnie

  Rąbin Park Etap III

  ul. Polskich Saperów 7 i 9 , Inowrocław(1.1 km od centrum)
  Alstal Dom Sp. z o.o. Sp. k.
 • Osiedle na Bajce
  Oferta archiwalna
  „Na bajce” segmenty A1,A2,B1,B2 oraz C to domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w Inowrocławiu przy ul. Ewy Szelburg Zarembiny. Nowoczesna architektura nawiązuje do aktualnych trendów. Budynki prezentują się świeżo i elegancko, a z biegiem lat nie stracą na swojej atrakcyjności. Wnętrza domów są funkcjonalne, przestronne i wygodne. Okolica odseparowana jest od zgiełku miasta - zapewnia spokój

  Osiedle na Bajce

  od 3 663 zł/m2
  ul. Ewy Szelburg Zarembiny , Inowrocław(1.1 km od centrum)
  J&P Construction Sp. z o.o. Sp. k.
 • Rąbin Park
  Oferta archiwalna
  Funkcjonalność i komfort Inwestycja ta zakłada budowę sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu. Będą to obiekty wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów gwarantujących odpowiednie wyciszenie każdego z pomieszczeń, a także bardzo dobre ocieplenie lokali. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej, idealnie dopasowanej stolarki okiennej oraz drzwiowej, lokatorzy

  Rąbin Park

  ul. al. 800-lecia Inowrocławia , Inowrocław(1.1 km od centrum)
  Alstal Dom Sp. z o.o. Sp. k.
 • Przy Niepodległości
  Oferta archiwalna
  Główne zalety inwestycji to: • szeroki wybór mieszkań od 33 – 129 m2, • komórki lokatorskie usytuowane na piętrach, • podziemne garaże, • windy w każdej klatce dostępne z poziomu garażu, • stacja uzdatniania wody, • teren ogrodzony. pierwsze mieszkania gotowe już w lipcu! Dobra inwestycja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasz obiekt „Przy Niepodległości”. Usytuowany w Inowrocławiu przy al.

  Przy Niepodległości

  od 3 200 zł/m2
  ul. Aleja Niepodległości , Inowrocław(0.8 km od centrum)
  Red Co.
 • Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B
  Oferta archiwalna
  Przedsięwzięcie przy ul. Jacewskiej to niepowtarzalne połączenie wybornej lokalizacji, projektu stworzonego przez najlepszych architektów, oraz doskonale zaprojektowanych mieszkań. Poznaj doskonale zaprojektowane mieszkania o najbardziej popularnych powierzchniach i układach. Dokładnie tyle pokoi, ile potrzebujesz przy takiej ilości metrów, na jaką Cię stać. Kuchnia otwarta lub zamknięta -

  Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B

  od 4 150 zł/m2
  ul. Jacewska , Inowrocław(2.1 km od centrum)
  Instalbud Sp. z o.o.
 • Osiedle Jesionowa
  Oferta archiwalna
  Miło nam zaprezentować Państwu naszą inwestycje "Osiedle Jesionowa", zlokalizowaną na osiedlu "Solno" w Inowrocławiu przy ul. Jesionowej. Budowa jest już zakończona, a budynki oddane do użytkowania. Zapraszamy do poświęcenia chwili czasu na zapoznanie się z prezentowanym osiedlem, a na pewno odkryjecie Państwo liczne walory tej inwestycji. Łączy ona bowiem zalety nowoczesności kompleksowości

  Osiedle Jesionowa

  ul. Jesionowa , Inowrocław(1.4 km od centrum)
  Red Co.

Inowrocław atrakcyjny do zamieszkania?

Inowrocław to niewielkie miasto w województwie kujawsko-pomorskim. Zajmuje nieco ponad 30 km kwadratowych, a zamieszkuje go ponad 70 tys. osób. Miejscowość jest znana jako miejsce uzdrowiskowe, a tradycje związane z warzeniem soli sięgają tutaj średniowiecza. Na jakie jeszcze atrakcje mogą liczyć inowrocławianie i przyjeżdżający turyści? Czy Inowrocław to dobre miejsce do zamieszkania? Jak wygląda tutaj edukacja, komunikacja i rynek nieruchomości?

Jakim miastem jest Inowrocław?

Inowrocław dzieli ponad 35 km od Torunia, czyli najbliższego większego miasta. Leży na Równinie Inowrocławskiej, w środkowym biegu Noteci. Jest stolicą Kujawów Zachodnich -  krainie historycznej i regionie etnograficznym. Do bogactw naturalnych tego regionu należą czarne ziemie - najurodzajniejszy rodzaj gleb w Polsce oraz sól kamienna, wydobywana właśnie w okolicach Inowrocławia. W niedużej odległości od miasta znajdują się dwa największe jeziora w województwie, tj. Jeziora Pakoskie oraz Gopło.

W centrum Inowrocławia znajduje się rynek charakterystyczny dla miast założonych w średniowieczu. Dookoła usytuowane są kamieniczki, w większości wybudowane jeszcze w XIX wieku. Najpopularniejsze okolice w mieście to Uzdrowisko - zespół uzdrowiskowo-wypoczynkowy położony w zachodniej części miasta, największe inowrocławskie osiedle Rąbin oraz oczywiście Stare Miasto. 

Inowrocław jest rozwinięty gospodarczo, stanowi jeden z ważniejszych ośrodków gospodarczych w województwie kujawsko-pomorskim. Prężnie działa tu przemysł chemiczny, szklarski, maszynowy, metalowy, poligraficzny i spożywczy. Na terenie miasta znajduje się wiele zakładów produkcyjnych, a także punktów usługowych i handlowych. Tak rozwinięte sektory gospodarki zapewniają mieszkańcom dostęp do licznych miejsc pracy.

Najpopularniejszą atrakcją Inowrocławia jest Uzdrowisko, w skład którego wchodzą: Park Solankowy, Zakład Przyrodoleczniczy, szpitale uzdrowiskowe, tężnia  uzdrowiskową, Pijalnia Wód i Palmiarnia "Inowrocławianka", Ogrody Papieskie (na cześć Janowi Pawłowi II), Ogrody Zapachów – kwiatowe, ziołowe i bylinowe, Terma Inowrocławska, Teatr Letni oraz tereny rekreacyjne.

Codziennie życie w Inowrocławiu

Mieszkańcy mogą korzystać z rozwiązań proekologicznych dla transportu publicznego. Po Inowrocławiu jeździ 14 linii autobusowych, a miasto było pierwszym w Polsce z taborem składającym się w 100% z pojazdów nisko i zero emisyjnych. Przez Inowrocław przejeżdżają drogi krajowe i wojewódzkie, jak 15 łącząca Ostrodę z Trzebnicą, czy droga nr 252 prowadząca do Włocławka.

W mieście działa kilka szkół podstawowych, licea i technika, a także uczelnie - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Księcia Kazimierza Kujawskiego oraz Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych. Inowrocław posiada też kilkanaście obiektów sportowych jak baseny, korty tenisowe, park linowy, ścianka wspinaczkowa, 6 orlików i skatepark. Kolejnym rozbudowanym sektorem jest kultura, bowiem w Inowrocławiu odbywa się coroczna Arlekinada (ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych), a także Ogólnopolski Przegląd Młodzieżowych Orkiestr Dętych. W mieście działa Teatr Miejski, kino, muszla koncertowa oraz muzea i galerie.

Inowrocławski rynek nieruchomości

Inowrocław to nie tylko stare kamieniczki wokół rynku i wysokie wieżowce z wielkiej płyty. Deweloperzy coraz chętniej stawiają tutaj nowoczesne osiedla bloków oraz zabudowę szeregową. Skupiają się przy tym na kontakcie z naturą i wyjątkowej wygodzie mieszkańców. Na niektórych osiedlach pojawiają się markizy czy rolety zewnętrzne jako standard mieszkania. Części wspólne są wykończone wysokiej jakości surowcami, normą są podziemne i naziemne miejsca postojowe, liczne schowki i komórki lokatorskie, rowerownia czy video domofon. Szukasz mieszkania lub domu w Inowrocławiu? Skontaktuj się z nami, a nasz Doradca pomoże Ci znaleźć nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania!

Nieruchomości na sprzedaż w Inowrocławiu

W Inowrocławiu dostępnych jest 20 ofert nowych nieruchomości znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Inowrocławiu mają w sprzedaży nieruchomości o powierzchniach od 39 do 60 m²

Ile kosztują nieruchomości w Inowrocławiu?

Najtańsza nieruchomość w Inowrocławiu kosztuje 272 160 zł. Średnia cena za m2 nieruchomości w Inowrocławiu wynosi 7 029 zł.

Aktualnie w inwestycjach nieruchomości w Inowrocławiu obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Inowrocławiu. Wolisz mieszkanie w mieście? Sprawdź nowe mieszkania w Inowrocławiu i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: