Dom Ino

14 zdjęć

Dom Ino
Dom Ino
Dom Ino
Dom Ino

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dom Ino dostępnych jest 5 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (5)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

podwyższony standard wykończenia klatki schodowej, inteligentny dom, każdym mieszkaniu jest przygotowana instalacja zasilania i odprowadzenia skroplin do klimatyzacji w pokoju dziennym, rolety okienne w każdym mieszkaniu w standardzie sterowane ręcznie (przygotowana instalacja zasilania do zamontowania silników i na ścianie są włączniki do opcjonalnego sterowania roletami - możliwość dokupienia urządzenia sterującego)

Ogrzewanie

Gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc) w cenie 20 000 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 65 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

fa proforma płatna najpóźniej w dniu aktu.

Warunki rezerwacji:

umowa przedwstępna.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Dom Ino” to apartamentowiec zlokalizowany w centrum Inowrocławia przy ul. K. Marcinkowskiego 11.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy sprzedaż lokali mieszkalnych od 25 m2 do 68 m2. Do mieszkań przynależą przestronne balkony, tarasy i ogródki wykonane z mrozoodpornych oraz antypoślizgowymi płytek. Balkony wykończone są ze starannością o każdy detal stanowiąc zapewnienie bezpieczeństwa, jakości, oraz nowoczesnego designu.

W ofercie znajdują się również miejsca parkingowe w garażu podziemnym w cenie 24 600 zł. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą automatyczna brama garażowa sterowana pilotem oraz system podgrzewania rampy, który umożliwia płynną i bezpieczną komunikację nawet w przypadku wystąpienia opadów śniegu lub niskich temperatur.

„Dom Ino” to komfortowe mieszkania,z nowoczesnymi rozwiązaniami zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i swobodnym użytkowaniu. System Inteligentny Dom – To rozwiązanie wyznaczające nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. Jest to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa.

W ramach naszej kompleksowej obsługi Klienta zapewniamy doradztwo przy udzielaniu kredytów.

Inwestycja Dom Ino znajduje się w Inowrocławiu, ul. Karola Marcinkowskiego 11 (2.2 km od centrum Inowrocławia), została zrealizowana przez Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA.

Inwestycja Dom Ino została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom Ino w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 65 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 28 m2 (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 65 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc) w cenie 20 000 zł

Lokalizacja inwestycji

W okolicy znajdują się liczne sklepy, siłownie, przedszkola, żłobki, centra handlowe, restauracje, Budynek jest także blisko terenów zielonych i rekreacyjnych wraz z sanatoriami, domami uzdrowiskowymi i tężnią solankową. Jest to idealny wybór dla mieszkańców ceniących wygodę i bliskość miasta.

Inowrocław to ok. 75–tysięczne miasto leżące na Kujawach Zachodnich. Zajmuje obszar 30,42 km2. Forma zabudowy jest tu typowo miejska. Centralnym punktem jest rynek, od którego odchodzą uliczki z XIX-wiecznymi kamienicami. Za nimi znajdują się obszary stricte mieszkalne, w tym osiedla mieszkaniowe z II połowy XXw. Zachód Inowrocławia to głównie tereny uzdrowiskowe z sanatoriami i z tężnią solankową oraz zabudowa mieszkalna i usługowa. Zakłady przemysłowe przeważają na obrzeżach miasta, głównie na południu. Inowrocław zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do pełnej oferty edukacyjnej, medycznej i kulturalnej. Działa tu ponad 20 szkół oraz wydział bydgoskiej Wyższej Szkoły Gospodarki. Jest tu także szpital i przeszło 10 zakładów opieki zdrowotnej. Kujawskie Centrum Kultury dba o rozwój życia kulturalnego w mieście. Rozbudowane jest też zaplecze sportowe i usługowo-handlowe. Znajduje się tu Galeria Solna, w której mieści się ponad 80 sklepów.

Komunikacja

W mieście krzyżują się drogi krajowe nr 15 i 25. Biegną tędy także dwie drogi wojewódzkie (nr 251 i 252). W Inowrocławiu funkcjonuje transport kolejowy pasażerski i towarowy. Znajdują się tu trzy stacje kolejowe. W północno-wschodniej części miasta leży lotnisko tutejszego aeroklubu. Poszczególne dzielnice i osiedla są dobrze skomunikowane, dzięki 13 liniom autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom Ino?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom Ino mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Dom Ino znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworcowa Laubitza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dom Ino znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Ino znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kujawskie Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Paulina Łyk-Budna w odległości 170 m, Centrum Kształcenia Praktycznego w odległości 180 m, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom Ino składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Netto, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Mila.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Ino w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 03.11.2020
Data aktualizacji: 08.12.2022

Ten deweloper znacznie szybciej odpowiada na zapytania telefoniczne

Inwestycje w pobliżu w Inowrocławiu

Oferty w Inowrocławiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: