Apartamenty Rzepakowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInelbud

Ceny od: 6 400 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Rzepakowa dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2
3
55,8 m²
Parter
3
4
65,8 m²
Parter

Opis Inwestycji

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkania zlokalizowane w spokojnej, rozwijającej się części Inowrocławia- w strefie C uzdrowiskowej Inowrocławskich Solanek. W nowo budowanym czterokondygnacyjnym budynku mieszkalnym będą znajdowały się komórki lokatorskie, garaże podziemne dla aut osobowych, oraz cicha winda osobową zapewniającą szybką komunikację przez wszystkie kondygnacje.Obiekt mieszkalny w całości będzie wykończony w nowoczesny sposób z materiałów markowych wiodących producentów zapewniając długoletnią gwarancję i żywotność zastosowanych materiałów.Poszczególne lokale mieszkalne przekazane będą w stanie deweloperskim przygotowanym i przeznaczonym do własnej indywidualnej aranżacji w zależności od upodobań i gustu przyszłych Właścicieli.Apartamentowiec zlokalizowany jest przy ulicy Rzepakowej 28 usytuowanej na końcu ulicy od strony zachodniej w pobliżu ulicy Zielnej i Rabińskiej, zapewniając doskonałą komunikację.W budynku zaprojektowano 12 apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni 41,4m2, 46,4m2, 53,9m2 oraz 64,7m2 z ogródkiem przynależnym tylko d mieszkania, które można łączyć w dowolne konfiguracje i dzielić zgodnie z wizją przyszłych Właścicieli. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które szukają swojego miejsca do realizacji planów i osiągnięcia życiowych celów, tworząc obiekt spełniający najwyższe oczekiwania.Wokół budynku zaprojektowano teren zielony przeznaczony na odpoczynek, rekreację oraz plac zabaw dla małych dzieci. Ponadto tereny zielone będą obfitowały w zieleń niską i wysoką, a całość terenu zostanie ogrodzona co dodatkowo wzmocni poczucie bezpieczeństwa. Niewielka ilość mieszkań tworzy kameralną atmosferę idealną dla rodzin z dziećmi, par i singli.

Inwestycja Apartamenty Rzepakowa znajduje się w Inowrocławiu, ul. Rzepakowa (29.3 km od Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Inelbud.

Inwestycja Apartamenty Rzepakowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada od 3 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Rzepakowa pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 56 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 6 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 m2 w cenie od 357 120 zł (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 66 m2 w cenie od 457 310 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inelbud przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 56 do 66 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 357 120 do 457 310 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 400 do 6 800 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Rzepakowa

Budynek usytuowany jest poza ścisłym blokowiskiem zapewniając spokój, komfort i harmonię przyszłym mieszkańcom. Doskonała lokalizacja zapewni szybkość komunikacji z centrum miasta, pocztą, galerią handlową czy Kościołem, oraz Parkiem Solankowym.

Inowrocław to ok. 75–tysięczne miasto leżące na Kujawach Zachodnich. Zajmuje obszar 30,42 km2. Forma zabudowy jest tu typowo miejska. Centralnym punktem jest rynek, od którego odchodzą uliczki z XIX-wiecznymi kamienicami. Za nimi znajdują się obszary stricte mieszkalne, w tym osiedla mieszkaniowe z II połowy XXw. Zachód Inowrocławia to głównie tereny uzdrowiskowe z sanatoriami i z tężnią solankową oraz zabudowa mieszkalna i usługowa. Zakłady przemysłowe przeważają na obrzeżach miasta, głównie na południu. Inowrocław zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do pełnej oferty edukacyjnej, medycznej i kulturalnej. Działa tu ponad 20 szkół oraz wydział bydgoskiej Wyższej Szkoły Gospodarki. Jest tu także szpital i przeszło 10 zakładów opieki zdrowotnej. Kujawskie Centrum Kultury dba o rozwój życia kulturalnego w mieście. Rozbudowane jest też zaplecze sportowe i usługowo-handlowe. Znajduje się tu Galeria Solna, w której mieści się ponad 80 sklepów.

Komunikacja

W mieście krzyżują się drogi krajowe nr 15 i 25. Biegną tędy także dwie drogi wojewódzkie (nr 251 i 252). W Inowrocławiu funkcjonuje transport kolejowy pasażerski i towarowy. Znajdują się tu trzy stacje kolejowe. W północno-wschodniej części miasta leży lotnisko tutejszego aeroklubu. Poszczególne dzielnice i osiedla są dobrze skomunikowane, dzięki 13 liniom autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Rzepakowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Rzepakowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojska Polskiego Popiełuszki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Rzepakowa znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA w odległości 390 m, Zespół Szkół Katolickich - Gimnazjum Katolickie w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Rzepakowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Piekarnia, w odległości 410 m znajduje się Żabka, w odległości 510 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Rzepakowa w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.08.2020

Data aktualizacji: 12.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie