Grunwald Nook

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWFH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Grunwald Nook dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
3.4
1
37,21 m²
3
297 680 zł8 000 zł/m²
1.1
2
45,14 m²
1
361 120 zł8 000 zł/m²
1.3
2
49,81 m²
1
398 480 zł8 000 zł/m²
2.3
2
49,81 m²
2
398 480 zł8 000 zł/m²

Opis Inwestycji

„Grunwald Nook” to kameralny budynek w centrum miasta, położony na Starym Grunwaldzie, przy ul. Zakątek. Inwestycja składa się z 10 lokali, kawalerek oraz mieszkań dwupokojowych. Projekt idealnie pełni oczekiwania nabywców szukających niewielkiego mieszkania w centrum miasta lub inwestorów szukających mieszkania pod wynajem dla studentów Uniwersytetu Medycznego. Budynek położony jest przy cichej uliczce, znajdując się jednocześnie w odległości 200 metrów od Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, 750 metrów do kompleksu rekreacyjno-sportowego Arena i City Park, 1,6 kilometra do terenów Międzynarodowych Targów Poznańskich, 2,6 kilometra do centrum Avenida (w tym PKP, PKS). Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych i tramwajowych.

Inwestycja Grunwald Nook znajduje się na Starym Grunwaldzie, ul. Zakątek 12 (2.3 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera WFH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych.

Inwestycja Grunwald Nook jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Grunwald Nook pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 37 do 50 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 37 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 50 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WFH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 37 do 50 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Grunwald Nook

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 150 metrów od inwestycji Grunwald Nook znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny R. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (1:RJNJ03).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Grunwald Nook znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: KRÓLEWNA ŚNIEŻKA. ŻŁOBEK w odległości 150m, Przedszkole Nipubliczne "W Kasztanowym Parku" w odległości 200m, TĘCZOWY DOMEK. OPIEKA NAD DZIEĆMI w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się SPECJALISTYCZNE CENTRUM ZDROWIA KOBIETY, w odległości 450 m znajduje się LARMED SP. Z O.O., w odległości 450 m znajduje się UŁAŃSKA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Spaghetti Bar Piccolo, w odległości 250 m znajduje się Bank Zachodni WBK, w odległości 300 m znajduje się Trattoria Donatello.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 50 m znajduje się UŚMIECH. KLUB OSIEDLOWY SM GRUNWALD, w odległości 700 m znajduje się PŁYWALNIA LETNIA W PARKU KASPROWICZA POZNAŃSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI, w odległości 700 m znajduje się RÓŻYCKA ALEKSANDRA. FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA.

Data publikacji: 23.05.2019

Data aktualizacji: 24.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie