Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 75 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielona Rudzka

3 zdjęcia

Zielona Rudzka
Zielona Rudzka
Zielona Rudzka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna
  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

– okna trzyszybowe, pięciokomorowe profil Salamander (w salonie okno przesuwne) – drzwi wejściowe do mieszkania stalowe w okleinie – ściany konstrukcyjne murowane z pustaka ceramicznego – stropy gęstożebrowe oraz na części monolityczne – tynki gipsowe na ścianach i sufitach – wylewki betonowe podłóg – instalacja elektryczna, telewizyjna, internetowa, domofonowa – instalacja gazowa (gazomierze na klatce schodowej) – instalacja wodociągowa (wodomierz główny znajduje się w pomieszczeniu technicznym na parterze, wodomierze indywidualnego zużycia w łazience) – instalacja kanalizacji sanitarnej (podłączenie do sieci miejskiej) – instalacja kanalizacji deszczowej (podłączenie do sieci miejskiej z zastosowaniem zewnętrznych zbiorników retencyjnych) – instalacja c.o. - grzejniki ścienne panelowe, indywidualny kocioł gazowy dwufunkcyjny – instalacja fotowoltaiki – ogrzewanie i oświetlenie części wspólnych – instalacja odgromowa – stacja ładowania pojazdów elektrycznych – stanowisko zewnętrzne na terenie działki – ocieplenie budynku styropianem gr. 20 cm – dach płaski ocieplony styropianem – ogrodzenie działki z bramą przesuwną na pilota – klatka schodowa – wykończenie płytką gresową

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (5): wielkość od 1,85 m2 do 2,15 m2 Komórki lokatorskie w cenie 9 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : (5) zewnętrzne (cena: 19 000 zł) oraz (9) garaże w bryle budynku o powierzchni od 18,96 m2 do 21,17 m2 (cena: 59 000 zł).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Opis inwestycji

Zielona Rudzka to komfortowe, kameralne mieszkania znajdujące się w nowoczesnym, przyjaznym środowisku budynku, który powstaje w jednym z najbardziej urokliwych miejsc Łodzi: na Rudzie Pabianickiej w okolicy Stawów Stefańskiego i Lasu Ruda-Popioły. Jego mieszkańcy cieszyć się będą bezpieczną, bo ogrodzoną, enklawą zieleni i spokoju. Budynek położony jest w doskonałej lokalizacji, świetnie skomunikowany, co zapewnia szybkie dotarcie zarówno do centrum miasta jak i do tras wylotowych z miasta.

Budynek świetnie wkomponuje się w zielone i spokojne otoczenie. Lokalizacja pozwala na połączenie wygodnego życia w nowoczesnym mieszkaniu z aktywną rekreacją – sąsiedztwo Rudzkiej Góry, Stawów Stefańskiego i Lasu Ruda-Popioły gdzie znajduje się wiele tras spacerowych i rowerowych.

Doskonała lokalizacja to również bliskość do Portu Łódź, Ikei, sklepów ogólnospożywczych, szkoły podstawowej, liceum, przedszkola, przychodni lekarskiej, placówki pocztowej itp. Lokalizacja budynku to również bliskość do komunikacji miejskiej.

W budynku na trzech kondygnacjach znajdować będzie się 14 mieszkań o powierzchni od 41 do 71 m2. Na parterze znajdować się będą również garaże indywidualne, oraz komórki lokatorskie. Miejsca postojowe dla samochodów będą znajdować się na terenie działki. Budynek realizowany według najnowszych norm energetycznych – pozwolenie na budowę wydane w tym roku. Zastosowano ekologiczne instalacje (fotowoltaika, zbiorniki retencyjne na deszczówkę – co pozwoli zmniejszyć wprowadzany podatek od deszczu, stacja ładowania pojazdów elektrycznych).

Funkcjonalna organizacja powierzchni mieszkań i nowoczesność to dewiza przy projektowaniu. Mieszkania posiadają przestronne balkony lub przestronne ogródki. Duże przesuwne okna balkonowe nadają nowoczesny styl i zapewniają wygodę użytkowania.

Zakończenie budowy planowane jest na czerwiec 2023r.

Inwestycja Zielona Rudzka znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Rudzka 84 (6.5 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez "Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielona Rudzka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców "Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 5 komórek lokatorskich wielkość od 1,85 m2 do 2,15 m2.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielona Rudzka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Rudzka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Zielona Rudzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka - Farna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielona Rudzka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Rudzka znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu Sióstr Bernardynek w odległości 90 m, Verte Przedszkole w odległości 500 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Rudzka w odległości 200 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 220 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 400 m znajduje się Rudzki Klub Sportowy.

Data publikacji: 13.07.2022
Data aktualizacji: 08.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na osiedlu Ruda

Oferty na osiedlu Ruda

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: