Zielona Rudzka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rudzka, oferowane bezpośrednio przez

"Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak

Łódź, Górna, Ruda, ul. Rudzka 84

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielona Rudzka

3 zdjęcia

Zielona Rudzka
Zielona Rudzka
Zielona Rudzka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna
  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

– okna trzyszybowe, pięciokomorowe profil Salamander (w salonie okno przesuwne) – drzwi wejściowe do mieszkania stalowe w okleinie – ściany konstrukcyjne murowane z pustaka ceramicznego – stropy gęstożebrowe oraz na części monolityczne – tynki gipsowe na ścianach i sufitach – wylewki betonowe podłóg – instalacja elektryczna, telewizyjna, internetowa, domofonowa – instalacja gazowa (gazomierze na klatce schodowej) – instalacja wodociągowa (wodomierz główny znajduje się w pomieszczeniu technicznym na parterze, wodomierze indywidualnego zużycia w łazience) – instalacja kanalizacji sanitarnej (podłączenie do sieci miejskiej) – instalacja kanalizacji deszczowej (podłączenie do sieci miejskiej z zastosowaniem zewnętrznych zbiorników retencyjnych) – instalacja c.o. - grzejniki ścienne panelowe, indywidualny kocioł gazowy dwufunkcyjny – instalacja fotowoltaiki – ogrzewanie i oświetlenie części wspólnych – instalacja odgromowa – stacja ładowania pojazdów elektrycznych – stanowisko zewnętrzne na terenie działki – ocieplenie budynku styropianem gr. 20 cm – dach płaski ocieplony styropianem – ogrodzenie działki z bramą przesuwną na pilota – klatka schodowa – wykończenie płytką gresową

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (5): wielkość od 1,85 m2 do 2,15 m2 Komórki lokatorskie w cenie 9 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : (5) zewnętrzne (cena: 19 000 zł) oraz (9) garaże w bryle budynku o powierzchni od 18,96 m2 do 21,17 m2 (cena: 59 000 zł)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Opis inwestycji

Zielona Rudzka to komfortowe, kameralne mieszkania znajdujące się w nowoczesnym, przyjaznym środowisku budynku, który powstaje w jednym z najbardziej urokliwych miejsc Łodzi: na Rudzie Pabianickiej w okolicy Stawów Stefańskiego i Lasu Ruda-Popioły. Jego mieszkańcy cieszyć się będą bezpieczną, bo ogrodzoną, enklawą zieleni i spokoju. Budynek położony jest w doskonałej lokalizacji, świetnie skomunikowany, co zapewnia szybkie dotarcie zarówno do centrum miasta jak i do tras wylotowych z miasta.

Budynek świetnie wkomponuje się w zielone i spokojne otoczenie. Lokalizacja pozwala na połączenie wygodnego życia w nowoczesnym mieszkaniu z aktywną rekreacją – sąsiedztwo Rudzkiej Góry, Stawów Stefańskiego i Lasu Ruda-Popioły gdzie znajduje się wiele tras spacerowych i rowerowych.

Doskonała lokalizacja to również bliskość do Portu Łódź, Ikei, sklepów ogólnospożywczych, szkoły podstawowej, liceum, przedszkola, przychodni lekarskiej, placówki pocztowej itp. Lokalizacja budynku to również bliskość do komunikacji miejskiej.

W budynku na trzech kondygnacjach znajdować będzie się 14 mieszkań o powierzchni od 41 do 71 m2. Na parterze znajdować się będą również garaże indywidualne, oraz komórki lokatorskie. Miejsca postojowe dla samochodów będą znajdować się na terenie działki. Budynek realizowany według najnowszych norm energetycznych – pozwolenie na budowę wydane w tym roku. Zastosowano ekologiczne instalacje (fotowoltaika, zbiorniki retencyjne na deszczówkę – co pozwoli zmniejszyć wprowadzany podatek od deszczu, stacja ładowania pojazdów elektrycznych).

Funkcjonalna organizacja powierzchni mieszkań i nowoczesność to dewiza przy projektowaniu. Mieszkania posiadają przestronne balkony lub przestronne ogródki. Duże przesuwne okna balkonowe nadają nowoczesny styl i zapewniają wygodę użytkowania.

Zakończenie budowy planowane jest na czerwiec 2023r.

Inwestycja Zielona Rudzka znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Rudzka 84 (6.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez "Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak.

Inwestycja Zielona Rudzka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielona Rudzka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców "Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 5 komórek lokatorskich wielkość od 1,85 m2 do 2,15 m2.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielona Rudzka?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Rudzka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2743 metrów od inwestycji Zielona Rudzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielona Rudzka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Rudzka znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu Sióstr Bernardynek w odległości 83 m, Liceum Ogólnokształcące Związku Nauczycielstwa Polskiego w odległości 157 m, szkoła w odległości 217 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielona Rudzka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 296 m znajduje się Odido, w odległości 824 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Rudzka w odległości 191 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 207 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 291 m znajduje się Rudzki Klub Sportowy.

Data publikacji: 13.07.2022
Data aktualizacji: 09.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: