Melia Apartamenty

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVRD DEVELOPMENT

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 60 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Finansowa 100(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Finansowa 100 (5.2 km od centrum Łodzi)
  Finansowa 100
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 35 - 114 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 5 ofert
  Madey Development sp. z o.o. 2 sp.k.
 • Ogrody nad Jasieniem(1.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Rokicie, ul. Św. Franciszka z Asyżu (4.3 km od centrum Łodzi)
  Ogrody nad Jasieniem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 51 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dla inwestora 2 oferty
  Golden Lion Development
 • Rudzka Park(1.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Rudzka 21 (5.9 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 4 963 brutto/m2
  Rudzka Park
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 44 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Rudzka Park

Opis Inwestycji

MELIA APARTAMENTY to nowa inwestycja położna w południowej części Łodzi na ulicy Opałowej 19/21 przy osiedlu „ Beczkowa”. W promieniu kilkuset metrów od inwestycji działają szkoły, przedszkola, przychodnie czy supermarkety. Na zakupy można się udać do centrum handlowego „ Port Łódź”.Apartamentowiec o wysokości trzech pięter, charakteryzować się będzie ponadczasową i elegancką architekturą. Oferujemy 24 mieszkania dwu, trzy i cztero pokojowe w metrażach od 50m2 do 77m2, z balkonami i przestronnymi tarasami. Mieszkanie na parterze posiada indywidualny ogródek. Miejsca postojowe będą dostępne w hali garażowej oraz na terenie inwestycji.

Inwestycja Melia Apartamenty znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Opałowa 19 (4.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera VRD DEVELOPMENT.

Inwestycja Melia Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Melia Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 77 metrów kwadratowych w cenie od 5 614 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper VRD DEVELOPMENT przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: hala garażowa na poziomie 0.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Melia Apartamenty

Atutem okolicy jest sąsiedztwo Rudzkiej Góry , Lasu Rudzkiego i Stawów Stefańskiego w którym przyszli mieszkańcy będą aktywnie spędzać czas i odpoczywać z dala od zgiełku gwaru aglomeracji miejskiej. Piękne tereny spacerowe, ścieżki rowerowe i place zabaw dla dzieci – to wszystko na wyciągnięcie ręki. Bliskość przystanków autobusowych oraz tramwajowych przy ulicy Pabianickiej to szybki i wygodny dojazd do centrum Łodzi. Nasze apartamenty to propozycja dla poszukujących komfortu i wypoczynku, jednocześnie nie rezygnujących z korzyści tętniącego życiem miasta. Sąsiedztwo trasy Górnej i S8 pozwala na szybkie i wygodne podróżowanie do największych miast w Polsce takich jak: Warszawa, Katowice, Wrocław czy nawet Gdańsk.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Melia Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Melia Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pabianicka - Prądzyńskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Melia Apartamenty znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Receptorek w odległości 130 m, Przedszkole E-Maluch w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Melia Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Lidl, w odległości 130 m znajduje się Dino, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 02.01.2018

Data aktualizacji: 02.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie