Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nova Ochota

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. M.Flisa, oferowane bezpośrednio przez

Victoria Dom S.A.

Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. M.Flisa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 239 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nova OchotaNova Ochota

3 zdjęcia

Nova Ochota
Nova Ochota
Nova Ochota

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

OCHOTA NA MAŁE METRAŻE

CENY JUŻ OD 7200 zł/m2

Osiedle Nova Ochota, zlokalizowane przy ul. M.Flisa to doskonałe położenie, przyjazna i funkcjonalna architektura oraz dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej. Inwestycja znajduje się 500 metrów od przystanków komunikacji miejskiej oraz 1,5 km od stacji WKD Warszawa Raków. Osiedle oferuje duży wybór małych 1- i 2- pokojowych ustawnych, komfortowych mieszkań. Mimo niewielkich metraży mieszkania są funkcjonalne i jasne.

Inwestycja Nova Ochota znajduje się na Okęciu, ul. M.Flisa (6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Victoria Dom S.A.

Inwestycja Nova Ochota została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Nova Ochota nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Victoria Dom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji w pobliżu stacji WKD Raków oraz PKP Warszawa Rakowiec pozwala w 12 minut dostać się bez korków do Śródmieścia. Osiedle znajduje się także ok. 500 metrów od przystanków: autobusowego i tramwajowego. Zlokalizowanie inwestycji niedaleko ul. Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej pozwala na wygodny dojazd do centrum miasta, a bliskość tras ekspresowych S7 i S8 daje możliwość sprawnego przemieszczenia się do nawet najdalszych dzielnic.

Przyszli mieszkańcy zakupy zrobią w Centrum Handlowym Łopuszańska 22 (gdzie znajduje się także m.in. kino), E.Leclerc, Auchan, a także pobliskiej Biedronce i Lidlu (500 m). W bliskiej odległości od osiedla (800 m) znajduje się OSIR z pływalnią, siłownią, kręgielnią i halą sportową, a także kilka siłowni, klubów fitness oraz klub tenisowy. W promieniu kilometra od osiedla znajduje się wszelka, niezbędna infrastruktura: żłobki, przedszkola i szkoły, przychodnia, apteki, poczta, lokale gastronomiczne itp.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Ochota?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Ochota mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1203 metrów od inwestycji Nova Ochota znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Ochota znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Ochota znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczne Liceum Ogólnokształcące Startowa 4K w odległości 93 m, Zielona Wieża Sabały w odległości 453 m, Dolina Odkrywców w odległości 483 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Ochota jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zoomdent w odległości 415 m, Stomatologia Dental Plus w odległości 907 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Ochota składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 271 m znajduje się Biedronka, w odległości 274 m znajduje się Otrębusy, w odległości 364 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Ochota w odległości 164 m znajduje się boisko / kort, w odległości 516 m znajduje się boisko / kort, w odległości 594 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 23.02.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023