Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Patio House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bednarska, oferowane bezpośrednio przez

Vantage Development S.A.

Wrocław, Fabryczna, Pilczyce, ul. Bednarska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Patio HousePatio House

14 zdjęć

Patio House
Patio House
Patio House
Patio House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: pow. od 1,28m2 do 1,60m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (63 miejsca) : Cena: 15000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Patio House logo

Patio House to budynek mieszkalny położony w zachodniej części Wrocławia, w urokliwym miejscu pomiędzy Parkiem Pilczyckim, a Parkiem Zachodnim i w pobliżu stawu Pilczyckiego. To idealna lokalizacja dla wszystkich ceniących łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych przy jednoczesnej bliskości centrum.

Zlokalizowany na Pilczycach Patio House to także nietuzinkowa architektura. Będzie to czteropiętrowy budynek atrialny z parkingiem naziemnym. Wewnętrzne patio, od którego wywodzi się nazwa inwestycji, stworzy przyszłym mieszkańcom poczucie spokoju i prywatności. Osiedle zostanie ogrodzone żywopłotem, co pozwoli na zachowanie kameralnego charakteru inwestycji, a całodobowy monitoring zapewni bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom.

Różnorodność oferty mieszkań, dostosowana jest do potrzeb Klientów. W ofercie znajdziemy kawalerki o powierzchni 30 mkw, ale także lokale 4-pokojowe o powierzchni 78 mkw. Łącznie powstanie 65 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Lokale znajdujące się w części lekko podwyższonego parteru, będą posiadały wydzielone ogródki lub tarasy, a na wyższych kondygnacjach balkony lub loggie.

Patio House dzieli jedynie 7 kilometrów od Rynku, niewielka odległość od wrocławskiego Portu Lotniczego oraz stacji kolejowej Wrocław Stadion. Dużym ułatwieniem komunikacyjnym jest także zjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia.

W ciepłe dni mieszkańcy będą mogli spędzać czas wolny nad pobliskim Stawem Pilczyckim, a także aktywnie korzystać z licznych terenów rekreacyjnych. W sąsiedztwie Patio House znajdziemy korty tenisowe, siłownię, czy klub fitness. Atrakcyjnym punktem dla osób lubiących aktywnie spędzać czas jest czynny latem kompleks odkrytych basenów Orbita. W sezonie zimowym mieści się tam jedno z nielicznych zakrytych lodowisk we Wrocławiu. W pobliżu inwestycji znajduje się także centrum handlowe Magnolia Park, które posiada bogatą ofertę sklepową, kino oraz salę zabaw dla dzieci.

Zapraszamy!

Gotowe mieszkania już od 5 250 zł/m2!

Inwestycja Patio House znajduje się na Pilczycach, ul. Bednarska (6.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Vantage Development S.A.

Inwestycja Patio House została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Patio House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vantage Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (63 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie pow. od 1,28m2 do 1,60m2.

Lokalizacja inwestycji

W sąsiedztwie Patio House znajdziemy korty tenisowe, siłownię, czy klub fitness. Atrakcyjnym punktem dla osób lubiących aktywnie spędzać czas jest czynny latem kompleks odkrytych basenów Orbita. W sezonie zimowym mieści się tam jedno z nielicznych zakrytych lodowisk we Wrocławiu. W pobliżu inwestycji znajduje się także centrum handlowe Magnolia Park, które posiada bogatą ofertę sklepową, kino oraz salę zabaw dla dzieci.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Patio House?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Patio House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 927 metrów od inwestycji Patio House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Kuźniki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Patio House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Patio House znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 w odległości 66 m, szkoła w odległości 82 m, szkoła w odległości 84 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Patio House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: EuroMediCare w odległości 516 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 523 m, Przychodnia EuroMediCare w odległości 610 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Patio House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 38 m znajduje się Oskar, w odległości 211 m znajduje się Żabka, w odległości 316 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Patio House w odległości 76 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 93 m znajduje się boisko / kort, w odległości 119 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023