Osiedle Przy Lesie III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Korkowa, oferowane bezpośrednio przez Unimax Development

Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Korkowa 161/163

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Przy Lesie III

14 zdjęć

Osiedle Przy Lesie III
Osiedle Przy Lesie III
Osiedle Przy Lesie III
Osiedle Przy Lesie III

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy lesie

  Apartamenty przy lesie

  Unimax Development

  Mieszkanie Marysin Wawerski, Wawer, Warszawa
  ul. Korkowa 161E/161F
  10 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 79-99 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 4
 • Młoda Wawa

  Młoda Wawa

  Grupa Victoria Dom

  Mieszkanie Kawęczyn-Wygoda, Rembertów, Warszawa
  ul. Młodnicka 17
  8.7 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 52-89 m2
  • Mieszkań: 22
  • Pokoje: 3-5
 • Osiedle Kadrowa

  Osiedle Kadrowa

  Stolmar Development Sulowski Sp. K.

  Mieszkanie Stary Rembertów, Rembertów, Warszawa
  ul. Kadrowa 19
  11.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 55-62 m2
  • Mieszkań: 18
  • Pokoje: 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Unimax Development buduje III etap Osiedla Przy Lesie w Warszawie - Marysinie Wawerskim. Osoby zainteresowane zakupem nowych mieszkań, zapraszamy do naszego biura sprzedaży. Oddanie do użytkowania III etapu przewidywane jest na III kwartał 2018r.

Unimax Development jest podmiotem zarządzającym inwestycjami deweloperskimi grupy kapitałowej UNIMAX.

III ETAP OSIEDLA PRZY LESIE – CENY OD 5.900 ZŁ/M2, ostatnie mieszkania w programie MDM.

POWIERZCHNIE - Obok ukończonej inwestycji I i II etapu powstaje kolejny budynek z 93 funkcjonalnymi 1,2,3 i 4 pokojowymi mieszkaniami o powierzchniach od 33 do 103 m2 z miejscami garażowymi pod budynkiem oraz komórkami lokatorskimi

WYSOKOŚĆ - Mieszkania mają ponadstandardową wysokość 2,70 m.

INFRASTRUKTURA OSIEDLOWA - Ogrzewanie oraz ciepłą wodę zapewni sieć miejska, osiedle będzie posiadało infrastrukturę internetową i TV.

CZYNSZ - Bieżące koszty utrzymania mieszkań (czynsz) na istniejącym osiedlu to 3,70 zł za m2 powierzchni użytkowej.

INFRASTRUKTURA W SĄSIEDZTWIE - W pobliżu znajdują się liczne żłobki, przedszkola i szkoły, nie brakuje przychodni, szpitali, sklepów, punktów oraz centrów handlowo - usługowych, na osiedlu powstaną pawilony handlowe. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się świetnie zaopatrzony sklep Kaufland. Za wyborem naszych nowych mieszkań przemawia to, że stąd wszędzie jest blisko!

BEZPIECZEŃSTWO I SPOKÓJ - Nasi mieszkańcy mają pełne poczucie bezpieczeństwa, osiedle będzie ogrodzone, z całodobową ochroną. Ogromnym walorem lokalizacji osiedla jest bliskość lasu i odpowiednia odległość od ulicy Korkowej, z dala od uciążliwości hałasu i spalin.

WYPOCZYNEK I REKREACJA - Wawer jest najbardziej zieloną, zalesioną dzielnicą Warszawy nazywaną „płucami Warszawy”, stąd rosnące zainteresowanie mieszkaniami w tym rejonie. Osiedle Przy Lesie budowane w otulinie Lasu Rembertowskiego i Rezerwatu Jana III Sobieskiego posiada niepowtarzalne warunki dla wypoczynku i rekreacji. Dobrze przygotowane ścieżki spacerowe i rowerowe znajdują się zarówno w Lesie Rembertowskim jak i Rezerwacie, teren rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową stanowi doskonałe miejsce do aktywności fizycznej dla rodzin przez cały rok. Teren osiedla będzie wyposażony w plac zabaw dla najmłodszych, a zadbane tereny zielone dodatkowo uzupełnią nowoczesną architekturę.

DOJAZD, KOMUNIKACJA - Osiedle stanowi enklawę spokoju i wypoczynku, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko tętniącego życiem Śródmieścia. Osiedle Przy Lesie jest świetnie skomunikowane z Centrum Warszawy. Pętla autobusowa znajduje się w odległości zaledwie 200 m od osiedla i zapewnia dojazd do większości dzielnic Warszawy (linie: 520, 115, 401, 173, 315), niedaleko jest również do linii SKM (stacja Rembertów) i WKD (stacja Gocławek), łatwy dojazd do Centrum Warszawy samochodem zapewnia bliskość ciągów komunikacyjnych, w tym nowo wybudowany węzeł Marsa (tylko 2 km do Marsa - Trasa Siekierkowska - Trasa Łazienkowska; niebawem 2 km do wschodniej obwodnicy Warszawy).

Inwestor Unimax Development zdobył zaufanie na warszawskim rynku nieruchomości wieloma nowymi inwestycjami i poszerza swoje rynki o nowe rejony Warszawy. Unimax Development oferuje w III etapie zarówno małe mieszkania dla singli jak i większe dla rodzin, chcących mieszkać blisko natury w ekologicznym środowisku w wyjątkowym mikroklimacie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Osiedle Przy Lesie w Wawrze to alternatywa dla Pragi Południe i innych dzielnic Warszawy.

Ogrodzony, oświetlony i monitorowany przez całą dobę teren, place zabaw na osiedlu oraz lokale użytkowe to walory osiedla. Mieszkańcy mają pełne poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie mogą swobodnie korzystać z dogodności, jakie stwarza okolica. Atutem tej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo obiektów użyteczności publicznej, szkół, przedszkoli, obiektów handlowych oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Szukają Państwo ciekawych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie? Chcieliby Państwo zakupić nowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy, w otoczeniu zieleni i z dobrym dojazdem do centrum stolicy?

Unimax Development zajmuje się sprzedażą mieszkań w Marysinie Wawerskim, w sąsiedztwie Pragi-Południe i Rembertowa. Chętnie opowiemy o realizowanej przez nas inwestycji – zapraszamy do kontaktu!

Inwestycja Osiedle Przy Lesie III znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa 161/163 (10.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unimax Development.

Inwestycja Osiedle Przy Lesie III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Lesie III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unimax Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (96 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (96 miejsc).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przy Lesie III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przy Lesie III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Przy Lesie III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Spółdzielnia Noma 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przy Lesie III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Lesie III znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Cali Mali nr 479 w odległości 90 m, INCOLT EURO SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE w odległości 270 m, Przedszkole Nr 264 ,,Pluszowego Misia'' w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przy Lesie III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Kaufland, w odległości 280 m znajduje się mrówka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Lesie III w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.02.2017
Data aktualizacji: 01.10.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: