Wyścigowa 8

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTynkbud1 Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 188 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty nad Potokiem(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Modzelewskiego 24 (6.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty nad Potokiem
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 40 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Smyczkowa 21(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Smyczkowa 21 (6.4 km od centrum Warszawy)
  Smyczkowa 21
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 39 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Parkur Residence(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Kłobucka 25 (6.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 977/m2
  Parkur Residence
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 60
  Powierzchnia: 27 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 16 ofert
  YIT Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W zaciszu ulicy Wyścigowej, na warszaw­­skim Mokotowie, powstaje wyjątkowa inwestycja dla wymagających klientów, ceniących komfort i klasyczne piękno. Kameralny, siedmiokondygnacyjny bu­dy­​nek przykuwa uwagę elegancją i nowoczesną architekturą. Różnorodność rozwiązań przestrzennych pozwala na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.Projekt oferuje 44 mieszkania o szerokim zakresie metraży - od 37 do 175 m2. Szczególną uwagę zwróciliśmy na układy pomieszczeń. Większość mieszkań posiada balkony lub tarasy, a z najwyższych pięter budynku można podziwiać rozległy widok na zieleń Torów Wyścigów Konnych.Dla zminimalizowania ruchu wokół budynku zaprojektowano 46 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej.Szczególną uwagę zwracamy na architekturę budynku. Stylowa forma elewacji polega na połączeniu kamienia, szkła i betonu.Wykończenie klatek schodowych oraz części wspólnych budynku utrzymane jest w spokojnych, klasycznych barwach, które idealnie komponują się z elewacją zewnętrzną.

Inwestycja Wyścigowa 8 znajduje się na Służewie, ul. Wyścigowa 8 (7.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Tynkbud1 Sp. z o.o..

Inwestycja Wyścigowa 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wyścigowa 8 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 55 metrów kwadratowych w cenie od 6 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tynkbud1 Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wyścigowa 8

W malowniczej okolicy, w sąsiedztwie warszawskich Wyścigów, każdy może znaleźć swoją enklawę. Lokalizacja przyciąga nie tylko ciszą, pięknem przyrody ale również szerokim zakresem usług: pełną ofertą edukacyjną (żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe) oraz usługową (centra handlowe, sklepy, kawiarnie, ośrodki sportowe, biblioteki). W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Tor Wyścigów Konnych wraz z okazałymi, zielonymi obszarami. Niedaleko znajduje się Galeria Mokotów, w której znajduje się około 260 sklepów i punktów usługowych, kino, fitness club, centrum rozrywki i plac zabaw dla najmłodszych. Pobliskie, ciche parki oraz piękne tereny zielone zachęcają do spacerów oraz aktywnego wypoczynku o każdej porze roku. „Wyścigowa 8” jest doskonale skomunikowana z centrum miasta – to zaledwie 10 minut jazdy samochodem. Dla niezmotoryzowanych w pobliżu znajdują się stacje metra Służew i Ursynów oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wyścigowa 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Wyścigowa 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyścigi 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wyścigowa 8 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Smyki ze Smyczkowej w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wyścigowa 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Amicus, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 440 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wyścigowa 8 w odległości 450 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.08.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie