Central Park Apartments 3

Zamieszkaj w sercu miasta!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTree Development Group Sp. z o.o.

Ceny od: 5 799 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Central Park Apartments 3 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
D1.0.5
3
69,65 m²
Parter
421 313 zł6 049 zł/m²
D.0.5
3
69,9 m²
Parter
405 350 zł5 799 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  OSTATNI BUDYNEK W SPRZEDAŻY! Spiesz się!

  OSTATNI etap inwestycji! już od 5.599 zł/m2! Nie czekaj i sprawdź!

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Doskonała lokalizacjaCentral Park Apartments 3 to inwestycja w samym centrum Łodzi, położona w doskonałej lokalizacji przy ulicy Żwirki i w sąsiedztwie Parku Poniatowskiego – jednego z największych miejskich kompleksów parkowych. W zaledwie kilka minut można dotrzeć spacerem do ulubionej kawiarni, restauracji czy jednej z imprez przy ulicy Piotrkowskiej. W okolicy znajdują się liczne kina, teatry, obiekty sportowe, rekreacyjne i widowiskowe oraz galerie i centra handlowe. W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się także Politechnika Łódzka. Doskonała komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Łodzi, sąsiedztwo terenów zielonych, a zarazem ścisłego centrum sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce do zamieszkania.OkolicaZnajdujący się w sąsiedztwie Park Poniatowskiego to jedyne takie miejsce na mapie centrum Łodzi, które stanowi azyl dla osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi szukających wytchnienia i ciszy pośród miejskiego zgiełku. Liczący 41,6 ha teren ze ścieżkami biegowymi i rowerowymi oraz kortami tenisowymi zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportu i relaksu w gronie przyjaciół. To także idealne miejsce do rodzinnych spacerów i zabawy z dziećmi. W parku znajduje się m.in. plac zabaw, dirt-park, budynek amfiteatru oraz staw – a to wszystko w urzekającym otoczeniu drzew i kwiatów. Doskonała lokalizacja Central Park Apartments 3 umożliwia mieszkańcom korzystanie w pełni z zalet wielkiego miasta, zarówno w pracy, jak i czasie wolnym. W najbliższej okolicy znajduje się ulica Piotrkowska – wyjątkowe miejsce do spędzania wolnego czasu, z klimatyczną Off-Piotrkowską oraz wieloma kawiarniami, klubami i restauracjami. To właśnie w tej części miasta odbywają się największe imprezy kulturalne, sportowe i rozrywkowe oraz prestiżowe festiwale i koncerty, m.in. Dni Łodzi, Festiwal Światła „Light Move Festival”, Festiwal Dobrego Smaku, Festiwal Czterech Kultur, Bieg ulicą Piotrkowską, Łódź Street Food Festiwal i wiele, wiele innych.Szybka i wygodna komunikacjaDoskonała lokalizacja gwarantuje mieszkańcom komfortowe połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Łodzi oraz łatwy i szybki dojazd do autostrad łączących Łódź z głównymi miastami Polskii Europy. Z kolei bliskość dworca Łódź Kaliska oraz dworca Łódź Fabryczna pozwala na wygodne podróżowanie do miasti miejscowości w województwie łódzkim i całym kraju, m.in. Warszawy, Poznania, Gdyni, Krakowaczy Wrocławia. Przewoźnicy oferują również doskonałe połącznia z Berlinem i Pragą.

Inwestycja Central Park Apartments 3 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Żwirki (0.6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Tree Development Group Sp. z o.o..

Inwestycja Central Park Apartments 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Central Park Apartments 3 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 70 metrów kwadratowych w cenie od 5 799 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 70 m2 w cenie od 405 350 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 3500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: 3500 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 49000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: 24 900 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 405 350 do 421 313 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 799 do 6 049 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Central Park Apartments 3

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Central Park Apartments 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Central Park Apartments 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego - Mickiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Central Park Apartments 3 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkolne Centrum Profilaktyczno-Wychowawcze "Centrum" w odległości 280 m, Liceum Ogólnokształcące "Centrum" w odległości 280 m, Szkoła "Centrum" w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Central Park Apartments 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej w odległości 420 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM - Centralny Szpital Weteranów w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Central Park Apartments 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Central Park Apartments 3 w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.09.2018

Data aktualizacji: 25.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie