Tobaco Park II

3 zdjęcia

Tobaco Park II
Tobaco Park II
Tobaco Park II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Tobaco Park II dostępne są 123 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (123)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras, loggia.

Komórki lokatorskie:

posiada (23): 2,30 m2 - 8,16 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (175 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 123 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 34 do 107 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 900 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Tobaco Park II - w centrum, w otoczeniu parkowej zieleni.

Znane łodzianom zielone, industrialne osiedle Tobaco Park, w dzielnicy Łódź Polesie, przy ul. Mikołaja Kopernika, Al. Włókniarzy i Al. Mickiewicza, ze zrewitalizowaną fabryką wełnianą Karola Kretschmera z 1875 r., zabudowaniami Polskiego Monopolu Tytoniowego z 1925 r. oraz Łódzkiej Wytwórni Papierosów, zostanie rozbudowane o kolejny, ostatni już etap!!!

Nowy budynek Tobaco Park II już wizualnie zachwyca swoją architekturą. 53 metry, XVI kondygnacji w górę robi wrażenie! Nowoczesny, a jakże świetnie wkomponowany w historyczną, już istniejącą zabudowę. Kaskadową, częściowo w kolorze czerwono-ceglanym bryłę Tobaco Park II tworzyć będą cztery połączone ze sobą sekcje o zróżnicowanej ilości kondygnacji, wzbogacone o zieloną część rekreacyjną, dostępną dla wszystkich mieszkańców, urządzoną tradycyjnie na patio oraz nietypowo na dachach pierwszej i szóstej kondygnacji, tworząc tarasy widokowe. Do mieszkań na pierwszym piętrze przynależne będą prywatne ogródki. Dodatkowo, na elewacji, na różnych wysokościach przy oszklonych loggiach, zaprojektowano zieleń pnącą, pięknie współgrającą z kolorem budynku i historyczną zabudową w tle. Zielone pnącze na elewacji z pewnością wyróżni bryłę spośród już istniejących budynków.

Powstaną 152 mieszkania od 36 do 107 m2 o różnej strukturze, od mieszkań dla singli do mieszkań dla rodzin z dziećmi oraz mieszkania przystosowane dla osób z niepełnosprawnością. Wychodząc naprzeciw zainteresowanym, część mieszkań została zaprojektowana zgodnie z życzeniami przyszłych mieszkańców, spełniając tym samym wyobrażenie o własnym, wymarzonym M.

Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaplanowano miejsca parkingowe naziemne oraz w hali garażowej pod budynkiem, połączonej cichobieżnymi windami ze wszystkimi kondygnacjami Tobaco Park II. Dla młodych rodzin z małymi dziećmi przewidziano wózkownię i plac zabaw. Dla rozkręcających biznes 2 lokale usługowe. Miłośników dobrej kuchni zaprasza Restauracja „u Kretschmera”, zlokalizowana w Hotelu Tobaco na terenie Tobaco Park, oczywiście ze specjalną ofertą dla mieszkańców Tobaco Park.

Tobaco Park II to propozycja dla osób które kochają Łódź, chcących zamieszkać lub zainwestować w wyjątkowym otoczeniu, w doskonałej lokalizacji.

Inwestycja Tobaco Park II znajduje się w Starym Polesiu, ul. Mikołaja Kopernika (1.2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Arche S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tobaco Park II w sprzedaży 123 nowe mieszkania o powierzchni od 34 do 107 metrów kwadratowych, w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 34 do 45 m2 (35 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 55 m2 (22 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 62 m2 (46 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 74 do 98 m2 (13 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 107 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Arche S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (175 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 23 komórki lokatorskie 2,30 m2 - 8,16 m2.

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja świetnie skomunikowana ze wszystkimi częściami miasta, tuż przy Parku księcia Józefa Poniatowskiego, w otoczeniu największych łódzkich terenów zielonych: Parku na Zdrowiu, Ogrodu Botanicznego, Aquaparku Fala, a jednocześnie 15 minut od prestiżowej ul. Piotrkowskiej i 5 minut od dworca kolejowego Łódź Kaliska, przy wylocie na autostradę A1 w kierunku Warszawy. Kolejnym atutem powstającego Tobaco Park II jest niewątpliwie zlokalizowana nieopodal Atlas Arena, oferująca liczne wydarzenia sportowe, muzyczne, ze specjalną strefą fitness dla kobiet, Miejski Klub Tenisowy, Zatoka Sportu z 50-metrowym basenem oraz bogata infrastruktura handlowa, usługowa, oświatowa i medyczna.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tobaco Park II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tobaco Park II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Tobaco Park II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Kaliska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tobaco Park II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tobaco Park II znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 w odległości 110 m, Publiczne Gimnazjum Specjalne Nr 56 w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 90 w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tobaco Park II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tobaco Park II w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się HUMAN Club.

Data publikacji: 26.01.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Starym Polesiu

Oferty w Starym Polesiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: