Central Park Apartments 2

Zamieszkaj w sercu miasta!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTree Development Group Sp. z o.o.

Ceny od: 5 899 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Central Park Apartments 2 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
B1.0.2
2
72,6 m²
Parter
428 267 zł5 899 zł/m²
B1.0.4
3
69,07 m²
Parter
435 072 zł6 299 zł/m²
B1.0.1
4
93,29 m²
Parter
550 317 zł5 899 zł/m²

Oferty specjalne

 • Gorąca oferta

  Ostatnie mieszkania w budynku B1

  W doskonałej lokalizacji! W samym centrum miasta!

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Na przełomie III i IV kwartału 2020 r. będą wydawane mieszkania z budynku B1 wraz z infrastrukturą wewnętrzną (drogami, ciągami pieszymi), miejscami postojowymi naziemnymi i podziemnymi oraz zielenią. W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty w metrażach od 31 do 106 mkw. z przestronnymi balkonami lub tarasami.B1 - oddanie do użytkowania: przełom III i IV kwartału 2020r.

Inwestycja Central Park Apartments 2 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Żwirki (0.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Tree Development Group Sp. z o.o..

Inwestycja Central Park Apartments 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 169 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Central Park Apartments 2 pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 69 do 93 metrów kwadratowych w cenie od 5 899 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 73 m2 w cenie od 428 267 zł (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 69 m2 w cenie od 435 072 zł (1 mieszkanie)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 93 m2 w cenie od 550 317 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena 4,5 tys/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 169 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: Cena 4,5 tys/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Miejsce garażowe 59.900 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsce postojowe zewnętrzne 34.900 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 69 do 93 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
 • kształtują się w zakresie od 428 267 do 550 317 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 899 do 6 299 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Central Park Apartments 2

DOSKONAŁA LOKALIZACJA Central Park Apartments 2 położone są w centrum Łodzi, w prestiżowej lokalizacji i sąsiedztwie Parku Poniatowskiego – jednego z największych miejskich kompleksów parkowych. W zaledwie kilka minut można dotrzeć spacerem do ulubionej kawiarni, restauracji czy jednej z imprez przy ulicy Piotrkowskiej. W okolicy znajdują się liczne kina, teatry, obiekty sportowe, rekreacyjne i widowiskowe oraz galerie i centra handlowe. W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się także jedna z najbardziej prestiżowych uczelni wyższych w Polsce – Politechnika Łódzka. Doskonała komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Łodzi, sąsiedztwo terenów zielonych, a zarazem ścisłego centrum sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce do zamieszkania. PIĘKNA ZIELONA OKOLICA Znajdujący się w sąsiedztwie Park Poniatowskiego to jedyne takie miejsce na mapie centrum Łodzi, które stanowi azyl dla osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi szukających wytchnienia i ciszy pośród miejskiego zgiełku. Liczący 41,6 ha teren ze ścieżkami biegowymi i rowerowymi oraz kortami tenisowymi zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportu i relaksu w gronie przyjaciół. To także idealne miejsce do rodzinnych spacerów i zabawy z dziećmi. W parku znajduje się m.in. plac zabaw, dirt-park, budynek amfiteatru oraz staw – a to wszystko w urzekającym otoczeniu drzew i kwiatów. SZYBKA I WYGODNA KOMUNIKACJA Doskonała lokalizacja niedaleko trasy W-Z łączącej dwa największe osiedla w Łodzi: Widzew i Retkinię, gwarantuje mieszkańcom komfortowe połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Łodzi oraz łatwy i szybki dojazd do autostrad łączących Łódź z głównymi miastami Polski i Europy. Z kolei bliskość dworca Łódź Kaliska oraz dworca Łódź Fabryczna pozwala na wygodne podróżowanie do miast i miejscowości w województwie łódzkim i całym kraju, m.in. Warszawy, Poznania, Gdyni, Krakowa czy Wrocławia. Przewoźnicy oferują również doskonałe połączenia z Berlinem i Pragą.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Central Park Apartments 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Central Park Apartments 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego - Mickiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Central Park Apartments 2 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkolne Centrum Profilaktyczno-Wychowawcze "Centrum" w odległości 280 m, Liceum Ogólnokształcące "Centrum" w odległości 280 m, Szkoła "Centrum" w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Central Park Apartments 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej w odległości 450 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM - Centralny Szpital Weteranów w odległości 550 m, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital imienia Mikołaja Pirogowa w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Central Park Apartments 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Central Park Apartments 2 w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.07.2017

Data aktualizacji: 21.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie