Brzeziny Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Brzeziny, oferowane bezpośrednio przez

Toscany Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Brzeziny

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 214 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Brzeziny Residence

6 zdjęć

Brzeziny Residence
Brzeziny Residence
Brzeziny Residence
Brzeziny Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

BRZEZINY RESIDENCE to miejsce zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących zacisza i wytchnienia, jednocześnie nie rezygnując z infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu.

Zlokalizowana na warszawskiej Białołęce inwestycja to miejsce, które zapewni swoim mieszkańcom dostęp do szerokiej oferty punktów usługowych, przy jednoczesnej bliskości zielonych terenów rekreacyjnych.

Zakończenie inwestycji planowane jest na kwiecień 2022 roku.

Wysokiej jakości materiały i stonowana architektura nadaje inwestycji wyjątkowy charakter. W czterech starannie zaprojektowanych budynkach powstanie łącznie 86 mieszkań.

W inwestycji mamy do wynajmu 6 lokali usługowych z możliwością połączenia ich.

Szeroka oferta mieszkań spełni oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi poszukujących więcej przestrzeni i miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Niewątpliwym atutem Brzeziny Residence jest kameralna, niska zabudowa złożona z 4 budynków, z których każdy posiada tylko 3 kondygnacje.

Dodatkowo bliska odległość terenów zielonych czyni to miejsce prawdziwym, naturalnym zaciszem miasta.

Inwestycja Brzeziny Residence znajduje się na Brzezinach, ul. Brzeziny (11.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Toscany Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Brzeziny Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Brzeziny Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Toscany Invest Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Spędzasz aktywnie wolny czas na świeżym powietrzu? Jesteś duszą towarzystwa i chętnie spotykasz się ze znajomymi na mieście? Lubisz zakupy w dużych galeriach handlowych? Jeśli tak, to Brzeziny Residence jest miejscem dla Ciebie!

Tutaj w najbliższej okolicy masz do dyspozycji szeroki wybór punktów handlowych i usługowych, a na większe zakupy możesz się wybrać do Atrium Targówek, czy Ikei-dojedziesz tam w zaledwie w 10 minut!

Rodziny z dziećmi docenią bliską odległość do placówek edukacyjnych. Wybierając Brzeziny Residence do centrum Warszawy dojedziesz stąd w zaledwie 20 minut!

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Brzeziny Residence?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzeziny Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 48 metrów od inwestycji Brzeziny Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Małych Dębów 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Brzeziny Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brzeziny Residence znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "Krecik" w odległości 28 m, przedszkole w odległości 34 m, przedszkole w odległości 81 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Brzeziny Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 831 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzeziny Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 44 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 899 m znajduje się Żabka, w odległości 944 m znajduje się Olewnik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzeziny Residence w odległości 309 m znajduje się boisko / kort, w odległości 461 m znajduje się boisko / kort, w odległości 506 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.01.2021
Data aktualizacji: 31.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: