Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

METROBIELANY budynek D, etap 4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lekka, oferowane bezpośrednio przez

TK Development

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Lekka 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

METROBIELANY budynek D, etap 4METROBIELANY budynek D, etap 4

6 zdjęć

METROBIELANY budynek D, etap 4
METROBIELANY budynek D, etap 4
METROBIELANY budynek D, etap 4
METROBIELANY budynek D, etap 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • korty tenisowe

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 227 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 310 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

METROBIELANY - BUDYNEK D usytuowany jest w odległości około 5 minut pieszo do stacji METRO MŁOCINY. Stanowi on 4 etap inwestycji, na którą składają się 4 budynki: A, B, C i D. W budynku D przy ul. Lekka 1 zaprojektowano mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 54 do 63 m kw. oraz przestronny apartament 3 pokojowy z balkonem na 8 piętrze z niepowtarzalnym widokiem tworzącym idealną przestrzeń do zamieszkania dla wymagających. Mieszkania na parterze posiadają ogródki oraz tarasy. Dodatkowo, dla wygody mieszkańców, narożna część parteru została przeznaczona na 2 lokale handlowo-usługowe. Rejon osiedla ma bogatą infrastrukturę miejską: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, krytą pływalnię, ośrodek zdrowia oraz kościoły. Blisko osiedla METROBIELANY i stacji metra MŁOCINY znajduje się niedawno otwarte centrum handlowe pod nazwą GALERIA MŁOCINY (oferta ponad 200 marek, 36 restauracji i kawiarni, nowoczesny multipleks z 10 salami kinowymi, kręgielnia, taras z ogrodem na dachu oraz „Dechy na Bielanach”– miejsce wydarzeń kulturalnych i innych atrakcji). Jest to obiekt nowej generacji, najnowocześniejsza przestrzeń handlowo-restauracyjna w Warszawie, wpisująca się w aktualne potrzeby współczesnego klienta i nowe sposoby spędzania czasu. Niedaleko osiedla znajdują się ścieżki rowerowe oraz duże obszary leśne: Las Młociński, Lasek Lindego i Puszcza Kampinoska.

Inwestycja METROBIELANY budynek D, etap 4 znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Lekka 1 (8.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez TK Development.

Inwestycja METROBIELANY budynek D, etap 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 227 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TK Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tołstoja 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Integracyjne Przedszkole "Świat Dziecka" w odległości 254 m, Koko i Muu żłobek muzyczny w odległości 260 m, Punkt Przedszkolny Little Blue w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 185 m, Goldoniego w odległości 611 m, Eurodental w odległości 646 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 93 m znajduje się Żabka, w odległości 138 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 w odległości 180 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 451 m znajduje się boisko / kort, w odległości 461 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 07.01.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023