METROBIELANY budynek D, etap 4

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez TK Development

Ceny od: 8 600 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
71
2
53,33 m²
7
66
2
53,39 m²
6
137
2
53,51 m²
1
152
2
53,51 m²
6
38
2
53,9 m²
Parter
159
3
62,28 m²
8
195
3
63,17 m²
7

Oferty specjalne

  • Promocja

    4 etap już w sprzedaży!

    Kontakt z deweloperem

Zobacz inne etapy inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4

Opis Inwestycji

METROBIELANY - BUDYNEK D usytuowany jest w odległości około 5 minut pieszo do stacji METRO MŁOCINY. Stanowi on 4 etap inwestycji, na którą składają się 4 budynki: A, B, C i D. W budynku D przy ul. Lekka 1 zaprojektowano mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 54 do 63 m kw. oraz przestronny apartament 3 pokojowy z balkonem na 8 piętrze z niepowtarzalnym widokiem tworzącym idealną przestrzeń do zamieszkania dla wymagających. Mieszkania na parterze posiadają ogródki oraz tarasy. Dodatkowo, dla wygody mieszkańców, narożna część parteru została przeznaczona na 2 lokale handlowo-usługowe. Rejon osiedla ma bogatą infrastrukturę miejską: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, krytą pływalnię, ośrodek zdrowia oraz kościoły. Blisko osiedla METROBIELANY i stacji metra MŁOCINY znajduje się niedawno otwarte centrum handlowe pod nazwą GALERIA MŁOCINY (oferta ponad 200 marek, 36 restauracji i kawiarni, nowoczesny multipleks z 10 salami kinowymi, kręgielnia, taras z ogrodem na dachu oraz „Dechy na Bielanach”– miejsce wydarzeń kulturalnych i innych atrakcji). Jest to obiekt nowej generacji, najnowocześniejsza przestrzeń handlowo-restauracyjna w Warszawie, wpisująca się w aktualne potrzeby współczesnego klienta i nowe sposoby spędzania czasu. Niedaleko osiedla znajdują się ścieżki rowerowe oraz duże obszary leśne: Las Młociński, Lasek Lindego i Puszcza Kampinoska.

Inwestycja METROBIELANY budynek D, etap 4 znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Lekka 1 (8.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera TK Development.

Inwestycja METROBIELANY budynek D, etap 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 227 nowych mieszkań. Budynek posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 53 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 8 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 53 do 54 m2 (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 63 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TK Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 227 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, balkon, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, korty tenisowe, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 53 do 63 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 600 do 11 900 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 100 metrów od inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny TOŁSTOJA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 409 w odległości 450m, LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 450m, Przedszkole Nr 341 Z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Salon Optyczny LOOK, w odległości 100 m znajduje się Milkodent, w odległości 300 m znajduje się Gabinet pediatryczny dr Zofia Miłoszewska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Kościół Św. Marii Magdaleny, w odległości 500 m znajduje się Kościół Św. Marii Magdaleny, w odległości 1200 m znajduje się Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Miejsce mocy, w odległości 700 m znajduje się Ogrody Irene Sylwia Kołodziejczyk, w odległości 950 m znajduje się Studio Body World.

Data publikacji: 03.10.2017

Data aktualizacji: 09.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie