Kamienica pod Lipami

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Lipowa, oferowane bezpośrednio przez

Targo S.A.

Gdynia, Wielki Kack, ul. Lipowa 28

Ceny od: 10 500 zł/m2
Kamienica pod LipamiKamienica pod Lipami

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

46 - 124/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdynia Karwiny - 1616 m

Przystanek Autobusowy - 137 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 12 placówek edukacyjnych, 6 kawiarni i restauracji, 20 sklepów, 14 obiektów sportowych, 36 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 46 do 124 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 628 184 do 1 367 190 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 500 do 13 600 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kamienica pod Lipami - projekt zakłada przede wszystkim prywatność, wygodę i bezpieczeństwo. W ogrodzoną posesję, w otoczeniu pięknych wiekowych lip, wkomponowany zostanie nowoczesny budynek liczący trzy piętra, o architekturze nawiązującej do otoczenia. W budynku znajdować się będzie 20 niepowtarzalnych mieszkań o powierzchniach od 37 do 124 m2. Każde z obszernym, nasłonecznionym tarasem z dużym ogrodem na parterze, bądź dużym, ustawnym balkonem. W hali garażu podziemnego znajdzie się miejsce dla samochodu oraz pomieszczenie piwniczne. Cicha, nowoczesna winda prowadzić będzie z podziemia na każdą kondygnację.

Zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne, umożliwią minimalizację kosztów eksploatacyjnych. Funkcjonalny układ pomieszczeń w połączeniu z elegancją wykończenia oraz dogodną lokalizacją sprawią, iż mieszkanie w Kamienicy pod Lipami będzie wyjątkowo szczęśliwym i spokojnym czasem w życiu przyszłych mieszkańców.

Kamienica pod Lipami będzie świetnie skomunikowana. Stąd bardzo szybko i łatwo można dojechać zarówno do centrum Gdyni, jak i do trójmiejskiej obwodnicy. W sąsiedztwie znajdują się też lokale usługowe, gastronomiczne, tereny rekreacyjne, a w najbliższej okolicy jest kilka placówek edukacyjnych i zdrowotnych. Wygodne położenie, a zarazem „leniwy” tryb życia w podmiejskiej, spokojnej dzielnicy i rozległe tereny rekreacyjne Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawiają, że Kamienica pod Lipami to wymarzone miejsce do mieszkania.

Inwestycja Kamienica pod Lipami znajduje się na Wielkim Kacku, ul. Lipowa 28 (6.6 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez Targo S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamienica pod Lipami w sprzedaży jest 10 nowych mieszkań o powierzchni od 46 do 124 metrów kwadratowych , w cenie od 10 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Targo S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wielki Kack to południowa, położona w dużej części na wysokości Sopotu dzielnica Gdyni ograniczona ul. Sopocką, Spacerową i drogami krajowymi 20 i E28, co sprawia, że można z niej wygodnie dojechać zarówno do innych dzielnic miasta, jak i w pozostałe miejsca kraju. Dużą część Wielkiego Kacka stanowią lasy miejskie, w tym Lasy Sopockie. Na liczącej 15 km kw powierzchni Wielkiego Kacka mieszka 10 tys. mieszkańców. Dzielnica składa się w dużej mierze z domków jednorodzinnych a jej cześć ma charakter wiejski. Z Wielkiego Kacka można wygodnie dostać się do ośrodków opieki zdrowotnej: Uniwersyteckiego Centrum Medycyny i Szpitala Morskiego im. PCK ( 3 km) i oddalonego o zaledwie 5 m od granic dzielnicy NZOZ Dąbrowa-Dąbrówka. W odległości ok. 2 km można znaleźć SZOZ Uzdrowisko Sopot. W dzielnicy działają markety m.in. sieci Tesco, Stokrotka i Lewiatan a najbliższe centrum handlowe znajduje się w odległości 1 km (CH Osowa). Atrakcją okolicy jest oddalony o 500 m Sopocki Teatr Tańca i Ogród Zoologiczny Wybrzeże (ok. 2 km).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica pod Lipami?

Na terenie Wielkiego Kacka kursują autobusy miejskie. Główne arterie to drogi krajowe 20 i E28, które łączą Gdynię z największymi polskimi miastami. Stacja PKP Sopot Główny znajduje się w odległości ok. 2,5 km na wschód od granic dzielnicy a PKP Gdynia Główna w odległości ok. 3 km, co daje duży wybór środków komunikacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica pod Lipami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1616 metrów od inwestycji Kamienica pod Lipami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Karwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica pod Lipami znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica pod Lipami znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 6 w Gdyni w odległości 512 m, przedszkole w odległości 540 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Gdyni im. Franciszka Sokoła w odległości 598 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica pod Lipami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mawident w odległości 366 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 381 m, wigodent w odległości 859 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica pod Lipami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Eko-Żywność, w odległości 174 m znajduje się Przyjaciel Piekarz, w odległości 180 m znajduje się Rogalik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica pod Lipami w odległości 228 m znajduje się boisko / kort, w odległości 245 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 676 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.01.2023
Data aktualizacji: 19.03.2024
Targo S.A. logo

Targo S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Inżynierska 78, 81-512 Gdynia

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: