Kamienica Bosmańska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTargo S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 229 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Oxyvia(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Oksywie, ul. Bosmańska (3.6 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 6 800 brutto/m2
  Oxyvia
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 54
  Powierzchnia: 35 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 27 ofert
  Archicom Polska S.A.
 • Murapol Nadmorskie Tarasy(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Oksywie, ul. Nasypowa/Śmidowicza (3.6 km od centrum Gdyni)
  Murapol Nadmorskie Tarasy
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 169
  Powierzchnia: 26 - 60 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.
 • Rezydencja Kino Marynarz(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Obłuże, ul. Bosmańska 127 (3.8 km od centrum Gdyni)
  Rezydencja Kino Marynarz
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 55 - 86 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Kino Marynarz Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Z wiatrem zmiandobra alternatywa dla dawnej zabudowyenergooszczędne rozwiązaniaciepłe, ekologiczne materiałyjasne, wygodne mieszkaniaWłasny port34 mieszkania 47 – 95 mkw.wygodny garażpomieszczenia piwnicznenowoczesne windyogrodzona, bezpieczna posesjawłasność hipotecznaNowa Kamienica Bosmańska stanowi alternatywę dla “wiekowej” zabudowy Oksywia. Projekt zakłada przede wszystkim prywatność, wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców.W ogrodzoną posesję wkomponowany zostanie nowoczesny budynek liczący trzy piętra o architekturze nawiązującej do otoczenia. W dwóch klatkach schodowych rozmieszczono 34 niepowtarzalne mieszkania o powierzchniach od 47 do 95 mkw. Każde z obszernym, nasłonecznionym tarasem, balkonem lub ogródkiem. W hali garażu podziemnego znajdzie się miejsce dla samochodu oraz pomieszczenie piwniczne. Nowoczesne, cichobieżne windy prowadzić będą z podziemia na każdą kondygnację.

Inwestycja Kamienica Bosmańska znajduje się na Oksywiu, ul. Bosmańska (3.7 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Targo S.A..

Inwestycja Kamienica Bosmańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Bosmańska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Targo S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienica Bosmańska

Oksywie to gdyńska dzielnica o powierzchni 3,5 km kw leżąca nad brzegiem Morza Bałtyckiego i zamieszkana przez 15 tys. mieszkańców. Od południa sąsiaduje z portem Marynarki Wojennej, od wschodu z brzegiem Morza Bałtyckiego, od zachodu z Obłużem a od północy z dzielnicą Babie Doły i tamtejszym lotniskiem, na którym co roku odbywa się jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, Open Air Festiwal. Największe arterie dzielnicy to ul. Bosmańska i ul. iż. J. Śmidowicza. O nadmorskim charakterze dzielnicy może świadczyć jej dostęp do plaży, ale też położona na północy Osada Rybacka z zabytkowymi domami rybaków a na południu – Akademia Marynarki Wojennej. W odległości 1 km od Oksywia mieści się Śródmieście, w którym można znaleźć m.in. Statek- Muzeum Dar Pomorza, dworzec PKP Gdynia Główna czy muzeum Akwarium Gdyńskie. Największa galeria handlowa w okolicy to Pasaż Handlowy Bosman a największy supermarket dzielnicy to położony na południu Kaufland. W południowej części dzielnicy mieści się kino Grom.

Komunikacja

Największe ulice dzielnicy to biegnące ze wschodu na zachód ul. Śmidowicza i ul. Bosmańska, na których zatrzymują się autobusy komunikacji miejskiej. W odległości ok.1 km na południe mieście się stacja Gdynia Główna, z której można dojechać do największych polskich miast i na mniejsze Gdyńskie dworce. Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku mieści się w odległości ok. 35 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Bosmańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Kamienica Bosmańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oksywie - Górne.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Bosmańska znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Ochronka w odległości 170 m, Przedszkole nr 11 "Pod Kasztanami" w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Bosmańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 440 m znajduje się u Beci.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Bosmańska w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie