Syrena Apartamenty na Woli

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Karolkowa, oferowane bezpośrednio przez Syrena Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Karolkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 486 ofert w najbliższej okolicy!

Syrena Apartamenty na Woli

18 zdjęć

Syrena Apartamenty na Woli
Syrena Apartamenty na Woli
Syrena Apartamenty na Woli
Syrena Apartamenty na Woli

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Syrena Apartamenty na Woli logo

Nowe mieszkania na granicy Śródmieścia i Woli w wyjątkowych cenach.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru po dwupoziomowym apartamencie nr 36 z przestronnym tarasem na dachu budynku. https://www.youtube.com/watch?v=-ekKHebsUGk

Własność gruntu.

Apartamenty na Woli to kameralne, nowoczesne osiedle położone na warszawskiej Woli (osiedle Czyste). Nowe mieszkania zlokalizowane w tej inwestycji cechuje wysoki standard wykończenia oraz oryginalna architektura. Budynek ma bardzo imponującą, ciekawą bryłę. Półkolisty kształt osiedla z pewnością przypadnie do gustu mieszkańcom oraz ich gościom. Mieszkania naszego projektu cechuje niepowtarzalna elegancja i wyszukany, bardzo elegancki styl. Apartamenty na Woli dodatkowo posiadają najwyższy standard wykończenia.

Jedną z największych zalet inwestycji Apartamenty na Woli jest wyjątkowo atrakcyjne położenie na granicy Śródmieścia i Woli. Prestiżowa lokalizacja, w połączeniu ze wszystkimi funkcjonalnościami, które niesie za sobą mieszkanie w centrum miasta bardzo pozytywnie wpłynie na życie mieszkańców. Bliskość punktów handlowych i usługowych oraz obiektów użyteczności publicznej daje komfort i oszczędzi czas mieszkańców.

W najbliższym otoczeniu inwestycji znajduje się nowo otwarta stacja drugiej linii metra warszawskiego – Rondo Daszyńskiego. Obecnie trwają odbiory wykonanych robót oraz jazdy testowe pociągów metra. Mamy nadzieję, że wkrótce mieszkańcy Apartamentów na Woli jako jedni z pierwszych będą mieli okazję wybrać się w podróż nowoczesnym warszawski metrem.

Inwestycja gotowa już we wrześniu.

Inwestycja Syrena Apartamenty na Woli znajduje się na Czystem, ul. Karolkowa (2.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Syrena Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Syrena Apartamenty na Woli została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Syrena Apartamenty na Woli nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Syrena Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 37 komórek lokatorskich Komórki lokatorskie są dostępne na poziomie 0, -1 oraz -2. Cena komórki zależy od usytuowania na poszczególnych kondygnacjach budynku: -2: 4.000 PLN/m2 -1: 5.000 PLN/m2 0: 7.000 PLN/m2 Wielkość komórek lokatorskich waha się od 1,65 m2 do 10,44 m2. .

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (37): Komórki lokatorskie są dostępne na poziomie 0, -1 oraz -2. Cena komórki zależy od usytuowania na poszczególnych kondygnacjach budynku: -2: 4.000 PLN/m2 -1: 5.000 PLN/m2 0: 7.000 PLN/m2 Wielkość komórek lokatorskich waha się od 1,65 m2 do 10,44 m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Syrena Apartamenty na Woli?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Syrena Apartamenty na Woli mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Syrena Apartamenty na Woli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siedmiogrodzka 51.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Syrena Apartamenty na Woli znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Syrena Apartamenty na Woli znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Academy International Karolkowa 49 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 81 w odległości 50 m, SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 147 w odległości 230 m, Szkolne Schronisko Młodzieżowe Nr 3 ,,Syrenka" w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Syrena Apartamenty na Woli jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Szpital Centrum w odległości 250 m, Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów w odległości 330 m, Wojewódzki Szpital Zakaźny w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Syrena Apartamenty na Woli składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Lidl, w odległości 250 m znajduje się FRAC, w odległości 290 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Syrena Apartamenty na Woli w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.10.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: