Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Elsnera 34

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Elsnera, oferowane bezpośrednio przez

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką"

Warszawa, Mokotów, Służew, Ul. Elsnera 34

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 303 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Elsnera 34Elsnera 34

6 zdjęć

Elsnera 34
Elsnera 34
Elsnera 34
Elsnera 34

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa słupowo-płytowa.

Dach

Stropodach wentylowany, kryty papą termozgrzewalną, odwadnianie poprzez wewnętrzne rury spustowe z podgrzewanymi wypustami, obróbki blacharskie z blachy powlekanej.

Elewacja

Ściany zewnętrzne - murowane z pustaków ceramicznych U lub żelbetowe w miejscach przewidzianych w projekcie. Ocieplone styropianem lub wełną mineralną, wykończone tynkiem mineralnym na siatce, boniowane, na poziomie pierwszej kondygnacji wykończone kamieniem naturalnym.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV, pięciokomorowe, w kolorze białym od wewnątrz, z zewnątrz w kolorze złotego dębu. W każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z funkcją uchylania.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C, okładzina drewnopodobna, okucia mosiądz i chrom mat (standard typu Witex).

Balkony

Balkony/Loggie - posadzki wyłożone płytkami gresowymi, antypoślizgowymi, mrozoodpornymi produkcji krajowej. Balustrady zewnętrzne wykonane ze stali, ocynkowane malowane proszkowo, wypełnione nieprzeziernym szkłem bezpiecznym.

Posadzka

Wylewki cementowe.

Ściany

Gipsowe kat. III wykonane mechanicznie, zagruntowane i jednokrotnie malowane w kolorze białym, powierzchnie tynków na ścianach łazienek pod okładziny jedynie zagruntowane.

Sufity

Gipsowe kat. III wykonane mechanicznie, zagruntowane i jednokrotnie malowane w kolorze białym.

Parapety wewnętrzne

Przygotowane miejsce do obsadzenia parapetów kamiennych.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna, internetowa i telewizyjna, instalacja wideofonowa z osprzętem, instalacja dzwonkowa z osprzętem.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna wyciągowa kuchni i łazienek, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego, nawiewniki ścienne lub okienne wg projektu.

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna, ew. dodatkowo natrysk) bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Podejścia do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, zmywarka, lodówka, kuchnia elektryczna trójfazowa, okap).

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 30750 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Inwestycja przy ul. Elsnera 9 to już czwarta nowa inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej “Służew nad Dolinką”. Dom położony jest nad malowniczą Doliną Służewską z widokiem na oczka wodne i Potok Służewiecki, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych – Park Dolina Służewska. Atrakcyjnie usytuowana inwestycja zapewni wyjątkowy komfort zamieszkiwania, w niespotykanej jak dotąd, na warunki warszawskie przestrzeni, idealnej dla wypoczynku, spacerów i rekreacji. Niewątpliwym atutem inwestycji jest bardzo dobra komunikacja miejska: METRO-SŁUŻEW, linie tramwajowe i autobusowe, a także bogata infrastruktura techniczna i społeczna, która mieści się w obrębie pięknie położonego Osiedla “Służew nad Dolinką”. Budynek będzie miał wysokość od VII do XI kondygnacji naziemnych, w których powstanie 113 mieszkań, w tym 69 mieszkań dwupokojowych i 44 mieszkania trzypokojowe, każde z co najmniej jednym balkonem. Wszystkie charakteryzują się wyjątkową funkcjonalnością przestrzeni. Mieszkania na parterze będą posiadały zejścia na wewnętrzne patio dostępne tylko dla mieszkańców tego budynku. Budynek wykonany zostanie w wysokim standardzie, dla którego zaprojektowano bardzo ciekawą “małą architekturę”. Inwestycja będzie wyposażona w monitoring wizyjny z rejestracją obrazu, która obejmie wnętrze, otoczenie budynku, jak również windy, co dodatkowo zwiększy poziom bezpieczeństwa mieszkańców. Naszą nową inwestycję – podobnie jak poprzednie – będzie charakteryzowała elegancka forma i dbałość o detale architektoniczne, a także staranność wykonania i wykończenia. Kolorystyka elewacji budynku zostanie wykonana w ciepłej, kremowej tonacji. Na wysokości I kondygnacji elewacja zostanie wykończona naturalnym kamieniem. Planowane oddanie inwestycji do użytkowania – III kwartał 2012r. Pomagamy w załatwieniu formalności kredytowych

Inwestycja Elsnera 34 znajduje się na Służewie (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką".

Inwestycja Elsnera 34 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Elsnera 34 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew Nad Dolinką" przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Mokotów przy ul. Elsnera 34.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Elsnera 34?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Elsnera 34 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 805 metrów od inwestycji Elsnera 34 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Elsnera 34 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Elsnera 34 znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego w odległości 165 m, Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego w odległości 191 m, Przedszkole nr 80 w odległości 273 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Elsnera 34 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REKOL-MED w odległości 386 m, Centrum Alzheimera w odległości 430 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Przychodnia Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej "Asklepios" w odległości 654 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Elsnera 34 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 99 m znajduje się Biedronka, w odległości 116 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 167 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Elsnera 34 w odległości 70 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 72 m znajduje się boisko / kort, w odległości 146 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023