Nove Stare Włochy

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSM Osiedle Młodych

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 493 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Chrobrego 20(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Bolesława Chrobrego 20 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 650 brutto/m2
  Chrobrego 20
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  Platforma Mieszkaniowa
 • Apartamenty/Domy Stare Włochy(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Poziomkowa 6 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 359 brutto/m2
  Apartamenty/Domy Stare Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 144 - 163 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  SalonDomow.pl
 • Apartamenty Ryżowa(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Ryżowa 18 (7.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Apartamenty Ryżowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 63 - 99 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Lugra

Opis Inwestycji

Nove Stare Włochy

NOVE STARE WŁOCHY przy ul. Śląskiej 6 to inwestycja położona w willowej części dzielnicy Włochy. Miejsce to jest doskonale skomunikowane z Centrum oraz innymi częściami Warszawy, posiada rozbudowaną infrastrukturą oraz liczne tereny zieleni. Jest to idealna lokalizacja dla osób aktywnych, a jednocześnie ceniących zieleń, ciszę i spokój.Jednak sam budynek to nie wszystko – bo inwestycja wpisuje się w realizowaną na tym terenie koncepcję Miasta-Ogrodu Włochy.Inwestorem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, która od wielu lat z powodzeniem realizuje kolejne inwestycje na terenie Warszawy (m.in. inwestycja Osiedle Begonii czy budynek przy ul. Chodakowskiej 24).Inwestycja NOVE STARE WŁOCHY to kameralny budynek wyróżniający się nowoczesną i elegancką architekturą, w którym znajdzie się 58 funkcjonalnych i rozkładowych mieszkań w najbardziej popularnych metrażach od 30,5 m² do 67 m². W ofercie znajdą Państwo mieszkania 2 i 3-pokojowe jak i kawalerki. Do każdego z nich przypisane jest wygodne miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Na parterze od strony ul. Popularnej zlokalizowane będą lokale usługowe. Patio budynku wyposażone będzie o elementy małej architektury i zieleń. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą rowerownie dostępne z każdej z klatek.To, co dodatkowo wyróżnia inwestycję, to dobra relacja jakości do ceny, przemyślane rozkłady mieszkań z opcją aneksu lub zamkniętej kuchni oraz ekspozycja budynku zapewniająca maksymalne doświetlenie mieszkań i ochronę przed hałasem.POCZUJ KLIMAT Starych Włoch !NOVE STARE WŁOCHY położne są w sercu Starych Włoch, dzielnicy nawiązującej do XX-wiecznej koncepcji Miasta-Ogrodu opracowanej przez angielskiego architekta i projektanta zieleni Ebenezera Howarda. Współcześnie ideę Miasta-Ogrodu Włochy charakteryzuje bliskość ciągów komunikacyjnych, niska zabudowa zatopiona w zieleni, liczne parki, szpalery drzew czy place zabaw. Dominującą zaletą tej lokalizacji jest łatwy i szybki dojazd do Centrum (liczne linie autobusowe, 3 minuty do stacji PKP Warszawa Włochy, gdzie kursuje SKM oraz Kolej Mazowiecka), bliskość Alei Jerozolimskich oraz szybki dojazd do ekspresowej obwodnicy Warszawy.W niedalekim sąsiedztwie inwestycji NOVE STARE WŁOCHY znajdują się parki ze stawami Cietrzewia oraz Koziorożca, tereny rekreacyjne, place zabaw dla dzieci oraz pełna infrastruktura edukacyjno-usługowa (przedszkola, szkoły, kościoły, sklepy i placówki handlowe Castorama, Macro Cash and Carry, L’Eclerc).

Inwestycja Nove Stare Włochy znajduje się na Starych Włochach, ul. Śląska 6 (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SM Osiedle Młodych.

Inwestycja Nove Stare Włochy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nove Stare Włochy pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 40 do 62 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SM Osiedle Młodych przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 258 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Nove Stare Włochy

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nove Stare Włochy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Nove Stare Włochy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Włochy 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Stare Włochy znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubilczne Przedszkole "Dziecięcy Kącik" w odległości 320 m, Przedszkole Niepubliczne Zielony Słonik w odległości 340 m, Przedszkole Nr 77 Akademia Pana Kleksa w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nove Stare Włochy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nove Stare Włochy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Stare Włochy w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 31.08.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie