Skaryszewska 11

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Skaryszewska 11

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 10 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Skaryszewska 11 dostępnych jest 14 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
M.1.1 238 m21
M.4.1 238 m24
M.4.4 241 m24
M.3.6 244 m23
M.1.3 123 m21
M.3.4 242 m23
M.2.3 123 m22
M.2.6 244 m22
M.1.6 244 m21
M.3.1 361 m23
M.4.5 137 m24
M.0.1 237 m2Parter
M.0.5 241 m2Parter
M.3.5 136 m23

Kamienica przy ulicy Skaryszewskiej 11 jest kolejną na warszawskiej Pradze nieruchomością rewitalizowaną przez spółkę akcyjną Fortem

W odnowionym budynku powstanie 41 przestronnych i doskonale zaprojektowanych apartamentów o wysokości blisko trzech metrów, z wewnętrzną windą oraz kameralnym, zielonym patio.

Aktualnie dostępne nieruchomości mają powierzchnię od 23 do 61 m2.

Skaryszewska jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, łączy się z jedną z głównych arterii Pragi – ulicą Targową i kończy pętlą autobusową Dworzec Wschodni na ulicy Lubelskiej. Nieruchomość zlokalizowana pod numerem 11 jest doskonale skomunikowana zarówno z Pragą Południe, z Pragą Północ, jak i z centrum miasta:

-8 min pieszo do najbliższej stacji metra Dworzec Wileński, stacji Szybkiej Kolei Miejskiej, czy do Dworca Wschodniego.
-Dojazd do centrum miasta komunikacją miejską zajmuje jedynie kwadrans.
-Kilkanaście linii autobusowych i tramwajowych ma swoje przystanki w niedużej odległości, na najbliższy można dojść w 2 min (200 m).
-2 min metrem można dojechać na Bulwary Wiślane i do Centrum Nauki Kopernik.
-W kilka minut tramwajem lub samochodem można dotrzeć ze Skaryszewskiej 11 do centrum handlowego Galeria Wileńska, warszawskiego zoo, czy na Stare Miasto.

Skaryszewska 11 jest w procesie rewitalizacji, z planowanym ukończeniem w III kwartale 2020 roku.

Inwestycja Skaryszewska 11 znajduje się na Kamionku, ul. Skaryszewska 11 (3,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skaryszewska 11.

Inwestycja Skaryszewska 11 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Skaryszewska 11 pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 23 do 61 metrów kwadratowych w cenie od 10 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchniach od 23 do 37 m2 (4 mieszkania ) ,
 • 2-pokojowe o powierzchniach od 37 do 44 m2 (9 mieszkań ) ,
 • 3-pokojowe o powierzchni 61 m2 (1 mieszkanie ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Skaryszewska 11 nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: tv kablowa, winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań: od 23 do 61 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Skaryszewska 11

Kamienica łączy najbardziej doceniane wartości nieruchomości inwestycyjnych – znakomitą lokalizację z niepowtarzalnym klimatem warszawskiej Pragi.

Położona na praskim Kamionku kamienica powstała około 1937 roku. Prostota architektoniczna i minimalistyczny kształt bryły budynku wskazują, że projekt kamienicy inspirowany był popularnymi w latach 20. I 30. XX wieku prądami funkcjonalistycznymi i modernizmem.
Kubiczna przykryta płaskim dachem bryła budynku zyska nową elewację. Jedynymi detalami wyróżniającym się na niemal gładkiej fasadzie będą wysokie okna i ascetyczne w prostocie formy balkony. Podobnie jak w przypadku elewacji budynku, również wewnątrz będzie dominować biel, z elementami szarości i kontrastującym z nimi grafitem.
Aranżacja apartamentów będzie nawiązywała do surowego, minimalistycznego stylu kamienicy. Większość lokali będzie wyposażona w balkony z dwu- lub trzyskrzydłowymi oknami. Zaletą apartamentów będzie wysoka, doświetlona przestrzeń i proste, modernistyczne formy, dające wrażenie lekkości i przestronności.


Dzięki bliskości Stadionu Narodowego okolica ulicy została odnowiona w ramach przygotowań do Euro 2012.
Jedynie 600 m dzieli kamienicę od Jeziora Kamionkowskiego i Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Jana Paderewskiego – jednego z najpiękniejszych zabytkowych parków krajobrazowych Europy.

Amatorzy dobrej kuchni mogą szybko, bo w niecałe 10 minut, samochodem lub środkami komunikacji miejskiej, dojechać na ulicę Francuską, gdzie funkcjonują liczne, cieszące się dobrą sławą lokale gastronomiczne. Podobny dystans dzieli Skaryszewską 11 od Soho Factory – kompleksu znanego z licznych inicjatyw kulturalnych i lifestyle’owych.

Po drugiej stronie ulicy Targowej, w odległości pięciominutowego spaceru, mieści się Teatr Powszechny. Dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym z trzema znaczącymi warszawskimi uczelniami - Uniwersytetem SWPS, Akademią Leona Koźmińskiego, Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej - apartamenty można z powodzeniem przeznaczyć pod wynajem.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 150 metrów od inwestycji Skaryszewska 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: AL.ZIELENIECKA 05.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Skaryszewska 11 znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 3 w odległości 100 m, Centrum Kultur Świata w odległości 100 m, Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Beaute de Femme. Przedstawiciel firm Ellen Wille i Raquel Welch, w odległości 250 m Strefa zdrowia i urody, w odległości 300 m Handsome Men. Klinika. Punkt konsultacyjny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Barankiewicz Jan. Sklep spożywczy w odległości 100 m, Praga. Delikatesy w odległości 150 m, Eurobank w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fitness Club S4 - Warszawa Praga w odległości 500 m, Park Crossfit w odległości 500 m, Boisko Piłkarskie w odległości 650 m.

Data publikacji: 10 maja 2018 09:17

Data aktualizacji: 06 maja 2019 09:17

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Skaryszewska 11

Skaryszewska 11

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Skaryszewska 11

  +48 22 ...

  Skaryszewska 11

  adres biura sprzedaży

  ul. Biedronki 66A, 02-959 Warszawa

  Umów spotkanie

  • wtorek

   28

   maja

  • środa

   29

   maja

  • czwartek

   30

   maja

  Zaproponuj inny termin