Skaryszewska 11

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Skaryszewska, oferowane bezpośrednio przez

Skaryszewska 11

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Skaryszewska 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 557 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Skaryszewska 11

10 zdjęć

Skaryszewska 11
Skaryszewska 11
Skaryszewska 11
Skaryszewska 11

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 295 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Kamienica przy ulicy Skaryszewskiej 11 jest kolejną na warszawskiej Pradze nieruchomością rewitalizowaną przez spółkę akcyjną Fortem

W odnowionym budynku powstanie 41 przestronnych i doskonale zaprojektowanych apartamentów o wysokości blisko trzech metrów, z wewnętrzną windą oraz kameralnym, zielonym patio.

Aktualnie dostępne nieruchomości mają powierzchnię od 23 do 61 m2.

Skaryszewska jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, łączy się z jedną z głównych arterii Pragi – ulicą Targową i kończy pętlą autobusową Dworzec Wschodni na ulicy Lubelskiej. Nieruchomość zlokalizowana pod numerem 11 jest doskonale skomunikowana zarówno z Pragą Południe, z Pragą Północ, jak i z centrum miasta:

-8 min pieszo do najbliższej stacji metra Dworzec Wileński, stacji Szybkiej Kolei Miejskiej, czy do Dworca Wschodniego.

-Dojazd do centrum miasta komunikacją miejską zajmuje jedynie kwadrans.

-Kilkanaście linii autobusowych i tramwajowych ma swoje przystanki w niedużej odległości, na najbliższy można dojść w 2 min (200 m).

-2 min metrem można dojechać na Bulwary Wiślane i do Centrum Nauki Kopernik.

-W kilka minut tramwajem lub samochodem można dotrzeć ze Skaryszewskiej 11 do centrum handlowego Galeria Wileńska, warszawskiego zoo, czy na Stare Miasto.

Skaryszewska 11 jest w procesie rewitalizacji, z planowanym ukończeniem w II kwartale 2021 roku.

Inwestycja Skaryszewska 11 znajduje się na Kamionku, ul. Skaryszewska 11 (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Skaryszewska 11.

Inwestycja Skaryszewska 11 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Aktualnie w inwestycji Skaryszewska 11 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Skaryszewska 11 nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Kamienica łączy najbardziej doceniane wartości nieruchomości inwestycyjnych – znakomitą lokalizację z niepowtarzalnym klimatem warszawskiej Pragi.

Położona na praskim Kamionku kamienica powstała około 1937 roku. Prostota architektoniczna i minimalistyczny kształt bryły budynku wskazują, że projekt kamienicy inspirowany był popularnymi w latach 20. I 30. XX wieku prądami funkcjonalistycznymi i modernizmem.

Kubiczna przykryta płaskim dachem bryła budynku zyska nową elewację. Jedynymi detalami wyróżniającym się na niemal gładkiej fasadzie będą wysokie okna i ascetyczne w prostocie formy balkony. Podobnie jak w przypadku elewacji budynku, również wewnątrz będzie dominować biel, z elementami szarości i kontrastującym z nimi grafitem.

Aranżacja apartamentów będzie nawiązywała do surowego, minimalistycznego stylu kamienicy. Większość lokali będzie wyposażona w balkony z dwu- lub trzyskrzydłowymi oknami. Zaletą apartamentów będzie wysoka, doświetlona przestrzeń i proste, modernistyczne formy, dające wrażenie lekkości i przestronności.

Dzięki bliskości Stadionu Narodowego okolica ulicy została odnowiona w ramach przygotowań do Euro 2012.

Jedynie 600 m dzieli kamienicę od Jeziora Kamionkowskiego i Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Jana Paderewskiego – jednego z najpiękniejszych zabytkowych parków krajobrazowych Europy.

Amatorzy dobrej kuchni mogą szybko, bo w niecałe 10 minut, samochodem lub środkami komunikacji miejskiej, dojechać na ulicę Francuską, gdzie funkcjonują liczne, cieszące się dobrą sławą lokale gastronomiczne. Podobny dystans dzieli Skaryszewską 11 od Soho Factory – kompleksu znanego z licznych inicjatyw kulturalnych i lifestyle’owych.

Po drugiej stronie ulicy Targowej, w odległości pięciominutowego spaceru, mieści się Teatr Powszechny. Dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym z trzema znaczącymi warszawskimi uczelniami - Uniwersytetem SWPS, Akademią Leona Koźmińskiego, Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej - apartamenty można z powodzeniem przeznaczyć pod wynajem.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Skaryszewska 11?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Skaryszewska 11 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 421 metrów od inwestycji Skaryszewska 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Skaryszewska 11 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Skaryszewska 11 znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Saska Szkoła Realna - Liceum Ogólnokształcące w odległości 72 m, Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w odległości 96 m, szkoła w odległości 106 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Skaryszewska 11 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska w odległości 326 m, Pol-Med w odległości 371 m, Praskie Centrum Medyczne w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Skaryszewska 11 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 138 m znajduje się Żabka, w odległości 138 m znajduje się U Basi, w odległości 147 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Skaryszewska 11 w odległości 184 m znajduje się boisko / kort, w odległości 293 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 430 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.05.2018
Data aktualizacji: 26.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: