Skaryszewska 11

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSkaryszewska 11

Ceny od: 10 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Skaryszewska 11 dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M.4.5
1
36,6 m²
4
M.0.2
2
34,15 m²
Parter
M.0.5
2
40,88 m²
Parter
M.1.6
2
43,78 m²
1
M.2.6
2
43,78 m²
2
M.3.4
2
41,62 m²
3
M.3.6
2
43,64 m²
3
M.4.1
2
38,47 m²
4

Opis Inwestycji

Kamienica przy ulicy Skaryszewskiej 11 jest kolejną na warszawskiej Pradze nieruchomością rewitalizowaną przez spółkę akcyjną FortemW odnowionym budynku powstanie 41 przestronnych i doskonale zaprojektowanych apartamentów o wysokości blisko trzech metrów, z wewnętrzną windą oraz kameralnym, zielonym patio.Aktualnie dostępne nieruchomości mają powierzchnię od 23 do 61 m2.Skaryszewska jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, łączy się z jedną z głównych arterii Pragi – ulicą Targową i kończy pętlą autobusową Dworzec Wschodni na ulicy Lubelskiej. Nieruchomość zlokalizowana pod numerem 11 jest doskonale skomunikowana zarówno z Pragą Południe, z Pragą Północ, jak i z centrum miasta:-8 min pieszo do najbliższej stacji metra Dworzec Wileński, stacji Szybkiej Kolei Miejskiej, czy do Dworca Wschodniego.-Dojazd do centrum miasta komunikacją miejską zajmuje jedynie kwadrans.-Kilkanaście linii autobusowych i tramwajowych ma swoje przystanki w niedużej odległości, na najbliższy można dojść w 2 min (200 m).-2 min metrem można dojechać na Bulwary Wiślane i do Centrum Nauki Kopernik.-W kilka minut tramwajem lub samochodem można dotrzeć ze Skaryszewskiej 11 do centrum handlowego Galeria Wileńska, warszawskiego zoo, czy na Stare Miasto.Skaryszewska 11 jest w procesie rewitalizacji, z planowanym ukończeniem w II kwartale 2021 roku.

Inwestycja Skaryszewska 11 znajduje się na Kamionku, ul. Skaryszewska 11 (3.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skaryszewska 11.

Inwestycja Skaryszewska 11 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Skaryszewska 11 pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 34 do 44 metrów kwadratowych w cenie od 10 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 37 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 34 do 44 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Skaryszewska 11 nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 34 do 44 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 900 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Skaryszewska 11

Kamienica łączy najbardziej doceniane wartości nieruchomości inwestycyjnych – znakomitą lokalizację z niepowtarzalnym klimatem warszawskiej Pragi. Położona na praskim Kamionku kamienica powstała około 1937 roku. Prostota architektoniczna i minimalistyczny kształt bryły budynku wskazują, że projekt kamienicy inspirowany był popularnymi w latach 20. I 30. XX wieku prądami funkcjonalistycznymi i modernizmem. Kubiczna przykryta płaskim dachem bryła budynku zyska nową elewację. Jedynymi detalami wyróżniającym się na niemal gładkiej fasadzie będą wysokie okna i ascetyczne w prostocie formy balkony. Podobnie jak w przypadku elewacji budynku, również wewnątrz będzie dominować biel, z elementami szarości i kontrastującym z nimi grafitem. Aranżacja apartamentów będzie nawiązywała do surowego, minimalistycznego stylu kamienicy. Większość lokali będzie wyposażona w balkony z dwu- lub trzyskrzydłowymi oknami. Zaletą apartamentów będzie wysoka, doświetlona przestrzeń i proste, modernistyczne formy, dające wrażenie lekkości i przestronności. Dzięki bliskości Stadionu Narodowego okolica ulicy została odnowiona w ramach przygotowań do Euro 2012. Jedynie 600 m dzieli kamienicę od Jeziora Kamionkowskiego i Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Jana Paderewskiego – jednego z najpiękniejszych zabytkowych parków krajobrazowych Europy. Amatorzy dobrej kuchni mogą szybko, bo w niecałe 10 minut, samochodem lub środkami komunikacji miejskiej, dojechać na ulicę Francuską, gdzie funkcjonują liczne, cieszące się dobrą sławą lokale gastronomiczne. Podobny dystans dzieli Skaryszewską 11 od Soho Factory – kompleksu znanego z licznych inicjatyw kulturalnych i lifestyle’owych. Po drugiej stronie ulicy Targowej, w odległości pięciominutowego spaceru, mieści się Teatr Powszechny. Dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym z trzema znaczącymi warszawskimi uczelniami - Uniwersytetem SWPS, Akademią Leona Koźmińskiego, Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej - apartamenty można z powodzeniem przeznaczyć pod wynajem.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Skaryszewska 11 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Skaryszewska 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aleja Zieleniecka 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Skaryszewska 11 znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych Nr 89 w odległości 120 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna nr 53 w odległości 120 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 3 w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Skaryszewska 11 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne w odległości 300 m, Przychodnia lekarska w odległości 330 m, NZOZ Endoterapia w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Skaryszewska 11 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Avon.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Skaryszewska 11 w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.05.2018

Data aktualizacji: 10.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie