Osiedle Lawendowe I

Oferta archiwalna

Łódź, Górna, Rokicie, ul. Zamojska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 120 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Lawendowe I

5 zdjęć

Osiedle Lawendowe I
Osiedle Lawendowe I
Osiedle Lawendowe I
Osiedle Lawendowe I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Lawendowe Osiedle to oaza ciszy pośród tętniącego życiem miasta. Otoczone jednorodzinną zabudową, urokliwymi uliczkami oraz zielonymi skwerami wzbudza zainteresowanie od pierwszego spojrzenia!

Osiedle docelowo składać się będzie z sześciu dwupiętrowych budynków, wyróżniających się nowoczesną, ale przyjazną i elegancką architekturą. Niska zabudowa sprzyjać będzie sąsiedzkiej atmosferze, a przydomowe ogródki stworzą prawdziwą przystań do wypoczynku.

Najmłodszych mieszkańców ucieszą kolorowe i przyjazne place zabaw, na których spędzanie czasu będzie prawdziwą frajdą!

Na Lawendowym Osiedlu znajdą się mieszkania w pełnej gamie metraży. Najmniejsze zaczynają się już od 49 m kw. , a największe będą miały ok. 83 m kw. Każdy lokal posiadać będzie wygodny balkon lub przestronny taras, który wprost zachęca do spędzania na nim wolnego czasu.

Wszystkie budynki zostały tak zaprojektowane, by maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła, dzięki czemu mieszkania będą jasne oraz słoneczne. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców zaprojektowano na terenie osiedla szereg miejsc parkingowych.

Lawendowe Osiedle ogrodzone będzie eleganckim płotem, co zapewni poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Inwestycja Osiedle Lawendowe I znajduje się w Rokiciu, ul. Zamojska null (4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Lawendowe I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lawendowe I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SGI Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Lawendowe I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lawendowe I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle Lawendowe I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Lawendowe I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lawendowe I znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole E-Maluch w odległości 280 m, Instytut Doskonalenia Nauczycieli BROst w odległości 280 m, BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej Beata Ostrowska Robert Ostrowski w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lawendowe I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 290 m znajduje się Lidl, w odległości 310 m znajduje się Dino.

Data aktualizacji: 08.02.2018

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rokiciu

Oferty w Rokiciu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: