Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowe Dmowskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dmowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Sagaris Constructions Sp. z o.o.

Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Dmowskiego 101

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 205 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe DmowskiegoNowe Dmowskiego

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Nowe Dmowskiego, składa się z 107 mieszkań, o powierzchni od 37 m2 do 89 m2. Kameralny budynek o zmiennej ilości kondygnacji – od 5 do 7, pozwoli na szeroki wybór mieszkań, na dogodnym dla Ciebie piętrze. Wyjątkowy budynek, będzie składał się z dwóch segmentów oraz hali garażowej. Starannie dobrane proporcje w połączeniu elementów szkła, stali oraz lameli na wzór drewna, tworzą budynek na miarę współczesnego ideału. Przestronne tarasy oraz balkony, to przestrzeń, w której zaznasz odpoczynku, relaksu i spokoju od codziennego zgiełku.

Inwestycja Nowe Dmowskiego znajduje się na Górczynie, ul. Dmowskiego 101 (3.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Sagaris Constructions Sp. z o.o.

Inwestycja Nowe Dmowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Dmowskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sagaris Constructions Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Dmowskiego to nowa inwestycja, zlokalizowana na łączeniu dwóch uwielbianych dzielnic Poznania. Na poznańskim Górczynie oraz Łazarzu, chętnie mieszkają młodzi ludzie oraz rodziny z dziećmi. Tereny zielone, bliskość komunikacji miejskiej oraz sprawny wyjazd z miasta to niezaprzeczalne atuty tej lokalizacji. Ogromną zaletą lokalizacji jest dostępność rozmaitych środków komunikacji miejskiej – niedaleko inwestycji, znajduję się przystanek tramwajowy, oddalony 8 minut drogi pieszo. Bez problemu dojedziemy z tego punktu do centrum miasta oraz innych miejsc na mapie Poznania. Bezpieczeństwo dla rowerzystów zapewni ścieżka rowerowa, prowadząca od samej inwestycji do centrum. 9 minut od Dmowskiego dzieli Nas do zjazdu autostrady A2.

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Dmowskiego?

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Dmowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 931 metrów od inwestycji Nowe Dmowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Górczyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Dmowskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Dmowskiego znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Sióstr Zmartwychwstanek im. Matki Jadwigi Borzęckiej w odległości 157 m, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera (kl. I-III) w odległości 242 m, szkoła w odległości 249 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Dmowskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pielęgniarstwo medpoznan.pl w odległości 536 m, Gabinet Stomatologiczny Młodyszewski w odległości 547 m, Medyczne Centrum Hetmańska w odległości 648 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Dmowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 367 m znajduje się Żabka, w odległości 395 m znajduje się Fatima - piekarnia gruzińska, w odległości 444 m znajduje się Krecik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Dmowskiego w odległości 219 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 281 m znajduje się boisko / kort, w odległości 461 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.08.2022
Data aktualizacji: 10.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023