Osiedle Wołodyjowskiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRyńscy Development Sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 320 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wrzosowa Aleja(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Kartograficzna (10.2 km od centrum Warszawy)
  Wrzosowa Aleja
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 26 - 57 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o.
 • Marecki Dom(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Bandurskiego 24B (1.1 km od Warszawy)
  Marecki Dom
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 72 m2
  Liczba pokoi: 4
  Properat Sp. z o.o. Sp. k.
 • Osiedle Promienna IV(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Promienna 33 (0.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 700/m2
  Osiedle Promienna IV
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 113
  Powierzchnia: 30 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Mazovia Development

Opis Inwestycji

Osiedle składa się z 4 budynków 4-lokalowych, czyli 16 mieszkań.Każde mieszkanie ma taką samą powierzchnię i składa się z ¼ budynku tj. parteru, piętra i poddasza.Mieszkania są dwupoziomowe o powierzchni 73,39 m2. Dodatkową przestrzeń do własnej adaptacji tworzy poddasze o powierzchni 38 m2 (część wspólna do wyłącznego korzystania).Możliwość instalacji kominka w salonie.Do mieszkania przynależy ogródek oraz miejsce postojowe.Budowa osiedla Wołodyjowskiego rozpoczęła się we wrześniu 2014 roku. Zakończenie budowy planowane jest na sierpień 2015 roku.Wyposażenie mieszkania:o własny piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, a także zamontowane są kaloryfery z termostatamio dodatkowy komin ceramiczny przystosowany do instalacji kominka w salonieo instalacja: elektryczna (gniazdka, kontakty), alarmowa, wodno-kanalizacyjna, telewizyjna (z anteną naziemną i satelitarną), telefoniczna oraz domofonowao instalacja gazowa do kuchni oraz elektryczna/trójfazowao stolarka okienna brązowa PCV, parapety z konglomeratuoraz okna dachowe na poddaszuo drzwi wejściowe (zewnętrzne o podwyższonej odporności na włamania) przystosowane do domów jednorodzinnychStandard wykończenia:• Konstrukcja tradycyjna murowana z cegły ceramicznej• Ocieplenie styropianem (15 cm grubości)• Tynki zewnętrzne (akrylowo-silikonowe)• Posadzki cementowe• Dach pokryty blacho-dachówką• Tynki wewnętrzne gipsowe wykonane techniką maszynową• Ściany malowane na biało• Kanalizacja miejska• Taras wykonany z kostki brukowej• Balkon wykonany z gresu• Poddasze: posadzka, wyprowadzenie instalacji centralnego ogrzewaniaoraz instalacji wodnejZagospodarowanie terenu:• Brama wjazdowa sterowana pilotem• Parkingi i chodniki wykonane z kostki brukowej• Altany śmietnikowe• Oświetlenie zewnętrzne osiedla• Ogrodzenie osiedla oraz wydzielenie ogródkówW każdym mieszkaniu zainstalowany będzie:- gazomierz- wodomierz- licznik prądu

Inwestycja Osiedle Wołodyjowskiego znajduje się w Markach, ul. Wołodyjowskiego/Czarnieckiego (0.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ryńscy Development Sp.j..

Inwestycja Osiedle Wołodyjowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wołodyjowskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ryńscy Development Sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Wołodyjowskiego

Bardzo atrakcyjna lokalizacja w południowej części Marek. Zaledwie kilometr od granicy Warszawy. Osiedle zlokalizowane przy ulicy Wołodyjowskiego i Czarnieckiego w Markach. Wjazd i parking do dwóch budynków zachodnich od ulicy Wołodyjowskiego, natomiast wjazd i parking do dwóch budynków wschodnich od ulicy Czarnieckiego.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Wołodyjowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KOŚCIUSZKI 02 (MARKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wołodyjowskiego znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE Niepubliczne NR 7 ZŁOTA RYBKA w odległości 350m, Niepubliczne Przedszkole Wesoły Teletubiś w odległości 600m, "Dziecięcy Raj" Przedszkole Niepubliczne w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Gabinet Stomatologiczny A. i M. Telżyńscy, w odległości 550 m znajduje się Ciepły Kominek, w odległości 800 m znajduje się Satinelle DAY SPA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Klementynka. Piekarnia. Majkowski K., w odległości 700 m znajduje się Artderma Medical & Beauty SPA, w odległości 750 m znajduje się Golik Andrzej. Sklep spożywczo - przemysłowy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się 4FIT Studio Kształtowania Sylwetki, w odległości 1250 m znajduje się Wykonywanie ogrodów Warszawa, w odległości 1300 m znajduje się Park Miejski.

Data publikacji: 15.01.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie