Osiedle Grafitowe

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRyńscy Development Sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 499 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Viva Garden(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Białołęcka 253 (9.3 km od centrum Warszawy)
  Viva Garden
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 98
  Powierzchnia: 35 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Victoria Dom S.A.
 • Osiedle Echa Leśne(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Echa Leśne 55 (9.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 009/m2
  Osiedle Echa Leśne
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 61 - 116 m2
  Liczba pokoi: 3
  Ryńscy Development Sp.j.
 • Echa Leśne(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Juranda ze Spychowa (9.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 649/m2
  Echa Leśne
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 45 - 99 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Elmis Dewelopment Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Grafitowe charakteryzuje niska, kameralna zabudowa oraz bardzo nowocześnie zaaranżowana architektura. W skład osiedla wchodzi sześć budynków czterolokalowych. Każde z mieszkań stanowi ¼ budynku i usytuowane jest na parterze, piętrze i poddaszu. W lokalu znajdują się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, osobne WC oraz funkcjonalny wiatrołap. Dodatkową powierzchnię do wykorzystania stanowi ocieplone poddasze wyposażone w 3 okna dachowe.W lokalu zaprojektowano wysokie, dające dużo światła okna. Do lokalu przynależy ogródek, który otacza mieszkanie w dwóch stron. Dla każdego mieszkania przyporządkowane jest miejsce postojowe na zamykanym automatyczną bramą parkingu.Budowa osiedla rozpoczeła się w grudniu 2016 roku, a zakończenie nastąpi w grudniu 2017 roku.

Inwestycja Osiedle Grafitowe znajduje się na Brzezinach, ul. Białołęcka/Danusi (9.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ryńscy Development Sp.j..

Inwestycja Osiedle Grafitowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Grafitowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 90 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ryńscy Development Sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Własny piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, a także zamontowane kaloryfery z termostatami. Dodatkowy komin ceramiczny przystosowany do instalacji kominka w salonie. Teren zewnętrzny: -Chodniki, parkinigi, drogi wewnętrzne i dojazdowe wykonane z kostki. -Oświetlenie osiedla, -Brama wjazdowa automatyczna sterowana pilotem, -Ogrodzenie osiedla oraz wytyczenie ogródków, -Zieleń na terenach wspólnych, -Altana śmietnikowa, -Przyłącza mediów do sieci (w każdym lokalu podłączony jest: gaz, prąd, woda oraz kanalizacja).
Konstrukcja budynku
-Konstrukcja tradycyjna murowana z cegły ceramicznej, -Ocieplenie styropianem (15 cm grubości), -Tynki zewnętrzne (silikonowe), -Tynki wewnętrzne gipsowe, -Oprawy gniazdek.
Dach
Dach pokryty blachą na rąbek.
Stolarka okienna
Stolarka okienna PCV (pakiet 3 szybowy), parapety z konglomeratu oraz trzy okna dachowe na poddaszu
Posadzka
Posadzki cementowe,
Instalacje
Elektryczna (gniazdka, kontakty), alarmowa, wodno-kanalizacyjna, telewizyjna, telefoniczna oraz domofonowa (dodatkowo przygotowana instalacja kablówki Internet/TV).Instalacja gazowa do kuchni oraz elektryczna (do kuchni indukcyjnej).
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Grafitowe

Osiedle Grafitowe zlokalizowane jest na Białołęce - zielonej dzielnicy Warszawy, na rogu ulic Białołęckiej i Danusi. To kompleks 6 budynków wielorodzinnych, podzielonych na 24 lokale mieszkalne (po 4 w każdym budynku) o pow. użytkowej 85 m2. Lokalizacja to jeden z głównych atutów tego obiektu. Osiedle posiada doskonałe połączenie z najważniejszymi drogami na Białołęce. Osiedle położone jest zaledwie 10 kilometrów od centrum Warszawy, przy ulicy Białołęckiej umożliwiającej szybki dostęp do Trasy Toruńskiej. Osiedle Grafitowe usytuowane jest zaledwie 50 m od przystanku autobusowego, 4 km od stacji PKP, blisko szkoły, przedszkola i apteki.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji

W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Grafitowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny DANUSI 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Grafitowe znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 231 w odległości 200m, Przedszkole Językowe "Przygoda z Naturą" w odległości 450m, kunice w odległości 1350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Twój Optyk na Białołęce, w odległości 1250 m znajduje się Dzwonkowska Małgorzata, lek. med., w odległości 1250 m znajduje się Olczak J., lek. med. pediatra.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 800 m znajduje się Twoje Rolety, w odległości 900 m znajduje się Salon Ireen, w odległości 950 m znajduje się Restauracja SŁOWIANKA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 850 m znajduje się Mart Jack Extreme Event. Centrum Sportów , w odległości 1800 m znajduje się Pływalnia Polonez.

Data publikacji: 23.01.2017

Data aktualizacji: 01.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie