Osiedle Grafitowe

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ryńscy Development Sp.j.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 377 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Viva Garden (336 m dalej)

Inwestycja Viva Garden znajduje się na Brzezinach, ul. Białołęcka 253 (9,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A.. Inwestycja Viva Garden jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 35 do 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Brzeziny, ul. Białołęcka 253 (9,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 990 zł/m2

Inwestycja polecana

Viva Garden
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 109
 • Powierzchnia: 35 - 75 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Victoria Dom S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Echa Leśne (513 m dalej)

Inwestycja Echa Leśne znajduje się na Brzezinach, ul. Juranda ze Spychowa (9,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Elmis Dewelopment Sp. z o.o.. Inwestycja Echa Leśne jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 28 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 46 do 99 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Brzeziny, ul. Juranda ze Spychowa (9,9 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 649 zł/m2

Inwestycja polecana

Echa Leśne
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 6
 • Powierzchnia: 46 - 99 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Elmis Dewelopment Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Hemara (1,5 km dalej)

Inwestycja Osiedle Hemara znajduje się na Brzezinach, ul. Mariana Hemara (10,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFIT Development. Inwestycja Osiedle Hemara jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 150 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30 do 84 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Brzeziny, ul. Mariana Hemara (10,9 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 000 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Hemara
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 105
 • Powierzchnia: 30 - 84 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
PROFIT Development
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Grafitowe charakteryzuje niska, kameralna zabudowa oraz bardzo nowocześnie zaaranżowana architektura. W skład osiedla wchodzi sześć budynków czterolokalowych. Każde z mieszkań stanowi ¼ budynku i usytuowane jest na parterze, piętrze i poddaszu. W lokalu znajdują się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, osobne WC oraz funkcjonalny wiatrołap. Dodatkową powierzchnię do wykorzystania stanowi ocieplone poddasze wyposażone w 3 okna dachowe.

W lokalu zaprojektowano wysokie, dające dużo światła okna. Do lokalu przynależy ogródek, który otacza mieszkanie w dwóch stron. Dla każdego mieszkania przyporządkowane jest miejsce postojowe na zamykanym automatyczną bramą parkingu.

Budowa osiedla rozpoczeła się w grudniu 2016 roku, a zakończenie nastąpi w grudniu 2017 roku.

Inwestycja Osiedle Grafitowe znajduje się na Brzezinach, ul. Białołęcka/Danusi (9,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ryńscy Development Sp.j..

Inwestycja Osiedle Grafitowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań . Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Grafitowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 90 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ryńscy Development Sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej

Własny piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, a także zamontowane kaloryfery z termostatami.
Dodatkowy komin ceramiczny przystosowany do instalacji kominka w salonie.

Teren zewnętrzny:
-Chodniki, parkinigi, drogi wewnętrzne i dojazdowe wykonane z kostki.
-Oświetlenie osiedla,
-Brama wjazdowa automatyczna sterowana pilotem,
-Ogrodzenie osiedla oraz wytyczenie ogródków,
-Zieleń na terenach wspólnych,
-Altana śmietnikowa,
-Przyłącza mediów do sieci (w każdym lokalu podłączony jest: gaz, prąd, woda oraz kanalizacja).

Konstrukcja budynku:
-Konstrukcja tradycyjna murowana z cegły ceramicznej,
-Ocieplenie styropianem (15 cm grubości),
-Tynki zewnętrzne (silikonowe),
-Tynki wewnętrzne gipsowe,
-Oprawy gniazdek.
Dach:
Dach pokryty blachą na rąbek.
Stolarka okienna:
Stolarka okienna PCV (pakiet 3 szybowy), parapety z konglomeratu oraz trzy okna dachowe na poddaszu
Posadzka:
Posadzki cementowe,
Instalacje:
Elektryczna (gniazdka, kontakty), alarmowa, wodno-kanalizacyjna, telewizyjna, telefoniczna oraz domofonowa (dodatkowo przygotowana instalacja kablówki Internet/TV).Instalacja gazowa do kuchni oraz elektryczna (do kuchni indukcyjnej).
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Grafitowe

Osiedle Grafitowe zlokalizowane jest na Białołęce - zielonej dzielnicy Warszawy, na rogu ulic Białołęckiej i Danusi.

To kompleks 6 budynków wielorodzinnych, podzielonych na 24 lokale mieszkalne (po 4 w każdym budynku) o pow. użytkowej 85 m2. Lokalizacja to jeden z głównych atutów tego obiektu. Osiedle posiada doskonałe połączenie z najważniejszymi drogami na Białołęce. Osiedle położone jest zaledwie 10 kilometrów od centrum Warszawy, przy ulicy Białołęckiej umożliwiającej szybki dostęp do Trasy Toruńskiej.

Osiedle Grafitowe usytuowane jest zaledwie 50 m od przystanku autobusowego, 4 km od stacji PKP, blisko szkoły, przedszkola i apteki.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Grafitowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: DANUSI 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Grafitowe znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 231 w odległości 200 m, Przedszkole Językowe "Przygoda z Naturą" w odległości 450 m, kunice w odległości 1 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Twój Optyk na Białołęce, w odległości 1 250 m Dzwonkowska Małgorzata, lek. med., w odległości 1 250 m Olczak J., lek. med. pediatra.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Twoje Rolety w odległości 800 m, Salon Ireen w odległości 900 m, Restauracja SŁOWIANKA w odległości 950 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Boisko Piłkarskie w odległości 800 m, Mart Jack Extreme Event. Centrum Sportów w odległości 850 m, Pływalnia Polonez w odległości 1 800 m.

Data publikacji: 23 stycznia 2017 14:01

Data aktualizacji: 01 marca 2018 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet