Osiedle Echa Leśne

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRyńscy Development Sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 187 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Echa Leśne - Etap III(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Echa Leśne 57 (9.6 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Echa Leśne - Etap III
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 85 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ryńscy Development Sp.j.
 • Echa Leśne(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Juranda ze Spychowa (9.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 035/m2
  Echa Leśne
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 54 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dla inwestora 2 oferty
  Elmis Dewelopment Sp. z o.o.
 • Viva Garden(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Białołęcka 253 (9.3 km od centrum Warszawy)
  Viva Garden
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 51 - 93 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Victoria Dom S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Echa Leśne

Osiedle Echa Leśne to zespół 10 budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, położonych przy ul. Echa Leśne i Zbyszka z Bogdańca w Warszawie. Lokalizacja w dzielnicy Białołęka gwarantuje bliskość terenów zielonych, placów zabaw i licznych ścieżek pieszo-rowerowych.W ramach inwestycji powstanie 56 segmentów o zróżnicowanym układzie funkcjonalnym i powierzchni:61,23 m2 - skrajny69,37 m2 - skrajny62,49 m2 - środkowy93,58 m2 - bliźniak116,49 m2 - bliźniakDla każdego z mieszkań zaplanowano przestronne poddasze oraz wyjście na ogródek z salonu. Miejsca postojowe znajdować się będą wzdłuż pasa drogowego drogi wewnętrznej, a część z lokali posiada wbudowany garaż.Droga wewnętrzna oświetlona i wykonana z kostki.Zaprojektowany układ osiedla pozwala mieszkańcom zachować prywatność, zaś zaproponowane funkcje mieszkań spełniają wszelkie warunki, jakie oferuje zabudowa jednorodzinna. Osiedle Echa Leśne jest doskonałą alternatywą dla domu jednorodzinnego.Zakończenie prac budowlanych I i II etapu nastąpi w styczniu 2021 roku.

Inwestycja Osiedle Echa Leśne znajduje się na Brzezinach, ul. Echa Leśne 55 (9.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ryńscy Development Sp.j..

Inwestycja Osiedle Echa Leśne jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Echa Leśne pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 61 do 116 metrów kwadratowych w cenie od 6 009 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ryńscy Development Sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Płatne 8 000 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Echa Leśne

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Echa Leśne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Echa Leśne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Porzeczkowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Echa Leśne znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 231 w odległości 320 m, Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe Bajlandia w odległości 480 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI" w odległości 480 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Echa Leśne w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.09.2019

Data aktualizacji: 13.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie