Rudzka Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rudzka, oferowane bezpośrednio przez

Rudzka Park

Łódź, Górna, Ruda, ul. Rudzka 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rudzka Park

4 zdjęcia

Rudzka Park
Rudzka Park
Rudzka Park
Rudzka Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Cena 5000 zł, powierzchnia 8-9 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Wygodne garaże z bramami segmentowymi otwieranymi na pilota

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Rudzka Park to nowoczesny trzykondygnacyjny budynek, w którym znajduje się dziewięć komfortowych mieszkań o powierzchni od 30 do przeszło 70 m kw. Każde mieszkanie charakteryzuje się wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń i wysokim natężeniem światła dziennego. Dużym atutem inwestycji jest dużo wolnej przestrzeni na działce, na której zlokalizowany jest budynek, którą będzie można zagospodarować w dowolny sposób (plac zabaw, ławeczki czy grill). Przyszli lokatorzy będą mogli też zakupić komfortowe garaże z elektrycznie otwieraną bramą segmentową lub wygodne miejsca parkingowe.

Jasna kolorystyka, wysokiej jakości materiały oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły to wszystko składa się na dużą estetykę naszej inwestycji.

Inwestycja Rudzka Park znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Rudzka 21 (5.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Rudzka Park.

Inwestycja Rudzka Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rudzka Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rudzka Park przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena 5000 zł, powierzchnia 8-9 m2.

Lokalizacja inwestycji

RudzkaPark to wyjątkowa inwestycja usytuowana przy ul. Rudzkiej 21, w bliskiej odległości ul. Pabianickiej, w dzielnicy Łódź Górna – zielonej części miasta.

Ruda Pabianicka to niezwykle urokliwy i spokojny obszar Łodzi – z wieloma parkami oraz pięknym lasem umiejscowionym w niedużej odległości od inwestycji. Jest to idealne miejsce dla ludzi szukających wytchnienia od gwaru miasta oraz rodzin z dziećmi. Jednocześnie – dzięki łatwemu dostępowi do środków komunikacji miejskiej oraz wygodnemu dojazdowi do głównych węzłów komunikacyjnych – nasza lokalizacja daje też wszystkie udogodnienia jakie niesie za sobą bliskość centrum Łodzi.

. W odległości 100 metrów od inwestycji znajduje się przystanek linii autobusowej 50, 50A i 68, ok. 300 metrów przystanek linii tramwajowych 11, 15, 41 oraz dojazd do drogi S8, S14 i E75 zapewniają mieszkańcom Rudzka Park wysoki komfort życia w tym urokliwym zakątku Łodzi.

W pobliżu inwestycji znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia oraz punkty handlowe i usługowe. W promieniu ok 1 km od Rudzka Park znajdują się: Centrum Handlowe PORT ŁÓDŹ, IKEA, Instytut Zdrowia Matki Polki, oraz jedyny w Łodzi tor saneczkowy na Rudzkiej Górze.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rudzka Park?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rudzka Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2212 metrów od inwestycji Rudzka Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rudzka Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka Park znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 379 m, szkoła w odległości 386 m, Szkoła Podstawowa nr 143 w odległości 488 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rudzka Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MEDICOR w odległości 481 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rudzka Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 323 m znajduje się Żabka, w odległości 347 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 373 m znajduje się Gama.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka Park w odległości 336 m znajduje się boisko / kort, w odległości 352 m znajduje się Bieżnia, w odległości 472 m znajduje się Rudzki Klub Sportowy.

Data publikacji: 22.05.2020
Data aktualizacji: 20.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: