Forum Wola Etap III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Forum Wola Etap III dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
FW/III/J/0/2
3
77,44 m²
Parter
FW/III/J/2/3
3
77,46 m²
2
FW/III/J/3/3
3
77,45 m²
3

Opis Inwestycji

Forum Wola – to nowoczesna inwestycja, w ramach której powstanie 920 mieszkań w 4 budynkach. Zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza osiedle powstanie w otoczeniu skwerów i terenów zielonych. Są tu 2 duże parki – Powstańców Warszawy oraz Sowińskiego – liczne centra handlowe, sklepy, kluby, puby i restauracje. Miejsca te sprawiają, że dzielnica jest niezwykle atrakcyjna – szczególnie dla osób ceniących aktywny tryb życia.Równie ważnym atutem tej części miasta jest doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna oraz fakt, że Wola graniczy ze Śródmieściem – dojazd do centrum stolicy zajmuje zaledwie kilka minut. Ponadto planowana budowa II linii metra w przyszłości jeszcze bardziej usprawni poruszanie się po mieście. Dla tych, którzy często wyjeżdżają poza miasto, szczególne znaczenie będzie miała przebiegająca przez Wolę Aleja Prymasa Tysiąclecia, zapewniająca dostęp do dróg ekspresowych S8 i S2.Ponadto na osiedlu Forum Wola – podobnie jak we wszystkich inwestycjach Grupy ROBYG – mieszkania wyposażone będą w technologię Smart House w standardzie.

Inwestycja Forum Wola Etap III znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza 46 (4.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Forum Wola Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 920 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Forum Wola Etap III pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchni 77 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 77 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 920 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 77 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Forum Wola Etap III

Są tu 2 duże parki – Powstańców Warszawy oraz Sowińskiego – liczne centra handlowe, sklepy, kluby, puby i restauracje. Planowana budowa II linii metra w przyszłości jeszcze bardziej usprawni poruszanie się po mieście. Dla tych, którzy często wyjeżdżają poza miasto, szczególne znaczenie będzie miała przebiegająca przez Wolę Aleja Prymasa Tysiąclecia, zapewniająca dostęp do dróg ekspresowych S8 i S2.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Forum Wola Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Forum Wola Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Goleszowska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Forum Wola Etap III znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 426 w odległości 270 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZIELONA ŻYRAFA w odległości 330 m, Akademia-Policealna Szkoła Zawodowa Nr 1 dla Dorosłych w Warszawie w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Forum Wola Etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Medi Partner w odległości 340 m, Klinika okulistyczna - Dr Nowosielska w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Forum Wola Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Forum Wola Etap III w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 05.07.2018

Data aktualizacji: 02.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie