Perła Marii

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Źródło Marii, oferowane bezpośrednio przez

Rezydent Sp. z o.o.

Gdynia, Wielki Kack, ul. Źródło Marii

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Perła MariiPerła Marii

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budownictwo mieszkaniowe stanowi stosunkowo nowa ofertę naszej firmy. Duże zainteresowanie mieszkańców trójmiasta lokalami mieszkalnymi sprawiło, ze ta oferta jest dla nas niezwykle ważna. Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas mieszkań spełniała wszelkie, nawet najbardziej wymagające standardy.

Inwestycja Perła Marii znajduje się na Wielkim Kacku, ul. Źródło Marii (7.4 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Rezydent Sp. z o.o.

Inwestycja Perła Marii została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Perła Marii nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rezydent Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wielki Kack to południowa, położona w dużej części na wysokości Sopotu dzielnica Gdyni ograniczona ul. Sopocką, Spacerową i drogami krajowymi 20 i E28, co sprawia, że można z niej wygodnie dojechać zarówno do innych dzielnic miasta, jak i w pozostałe miejsca kraju. Dużą część Wielkiego Kacka stanowią lasy miejskie, w tym Lasy Sopockie. Na liczącej 15 km kw powierzchni Wielkiego Kacka mieszka 10 tys. mieszkańców. Dzielnica składa się w dużej mierze z domków jednorodzinnych a jej cześć ma charakter wiejski. Z Wielkiego Kacka można wygodnie dostać się do ośrodków opieki zdrowotnej: Uniwersyteckiego Centrum Medycyny i Szpitala Morskiego im. PCK ( 3 km) i oddalonego o zaledwie 5 m od granic dzielnicy NZOZ Dąbrowa-Dąbrówka. W odległości ok. 2 km można znaleźć SZOZ Uzdrowisko Sopot. W dzielnicy działają markety m.in. sieci Tesco, Stokrotka i Lewiatan a najbliższe centrum handlowe znajduje się w odległości 1 km (CH Osowa). Atrakcją okolicy jest oddalony o 500 m Sopocki Teatr Tańca i Ogród Zoologiczny Wybrzeże (ok. 2 km).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Perła Marii?

Na terenie Wielkiego Kacka kursują autobusy miejskie. Główne arterie to drogi krajowe 20 i E28, które łączą Gdynię z największymi polskimi miastami. Stacja PKP Sopot Główny znajduje się w odległości ok. 2,5 km na wschód od granic dzielnicy a PKP Gdynia Główna w odległości ok. 3 km, co daje duży wybór środków komunikacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Perła Marii mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2028 metrów od inwestycji Perła Marii znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Karwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Perła Marii znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Perła Marii znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 20 w odległości 897 m, szkoła w odległości 972 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Perła Marii w odległości 277 m znajduje się Centrum Strzeleckie Tarcza Gdynia, w odległości 339 m znajduje się boisko / kort, w odległości 905 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: