Ivy Towers

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Real Development Group

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 206 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Nowa Przędzalnia (670 m dalej)

Inwestycja Nowa Przędzalnia znajduje się w Starym Polesiu, ul. Wróblewskiego 19A (1,8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A.. Inwestycja Nowa Przędzalnia jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 692 lokale mieszkalne o powierzchniach od 28 do 56 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Stare Polesie, ul. Wróblewskiego 19A (1,8 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Nowa Przędzalnia
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 171
 • Powierzchnia: 28 - 56 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Murapol S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Art Modern etap II (696 m dalej)

Inwestycja Art Modern etap II znajduje się na Górniaku, ul. Wróblewskiego (1,6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera OPG Property Professionals. Inwestycja Art Modern etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 84 lokale mieszkalne o powierzchniach od 33 do 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Górniak, ul. Wróblewskiego (1,6 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 600 zł/m2

Inwestycja polecana

Art Modern etap II
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 43
 • Powierzchnia: 33 - 121 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
OPG Property Professionals
Mieszkania spełniające kryteria

Central Park Apartments 2 (1,8 km dalej)

Inwestycja Central Park Apartments 2 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Żwirki (0,6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Tree Development Group Sp. z o.o.. Inwestycja Central Park Apartments 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 169 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 94 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Stare Polesie, ul. Żwirki (0,6 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 499 zł/m2

Inwestycja polecana

Central Park Apartments 2
 • Termin oddania: 2 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 10
 • Powierzchnia: 32 - 94 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Tree Development Group Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

IVY TOWERS, to nowy format w architekturze łódzkiej, zlokalizowany w rozwojowej części miasta przy Felsztyńskiego 2/8.
Jest to inwestycja łącząca równowagę miejsca i potrzeb.
Pomiędzy alejami ( Jana Pawła II i Politechniki) wzniesie się nowoczesny, wielorodzinny budynek. 125 mieszkań zaplanowanych na 9 kondygnacjach od strony parku Rejtana i na 5 kondygnacjach od
ul. Felsztyńskiego.
Wybierz widok, który chcesz podziwiać każdego poranka i zamieszkaj w IVY TOWERS.

RÓWNOWAGA MIEJSCA I POTRZEB:
Mieszkania zaprojektowano starannie i nowocześnie, uwzględniając potrzeby przyszłych mieszkańców.
Część inwestycji dedykujemy inwestorom indywidualnym, którzy potraktują zakup mieszkania jako inwestycję i źródło pasywnego dochodu. Przystępne powierzchnie od 35-41 m2, pozwolą na nowoczesną, designerską aranżacje. Bliskość Politechniki Łódzkiej i Międzynarodowych Targów Łódzkich oraz Hali Expo, stanowi doskonały punkt wyjścia dla osób chcących przeznaczyć je na wynajem.
Od strony południowej, gdzie roztacza się park im. Rejtana, budynek wzbogacą dodatkowe kondygnacje . Jest to część idealna do stałego zamieszkania.
W tej części zlokalizowane będą mieszkania o powierzchniach od 35-100 m2.

KORZYSTAJ Z WARTOŚCI, JAKIE POSIADA IVY TOWERS:
Inwestycja posiada wartości jakich poszukują klienci ceniący wygodę i dobrą jakość.
Lokale w części typowo mieszkalnej, poza większą powierzchnią, są doskonale nasłonecznione ze względu na południowe położenie. Posiadają przestronne tarasy i duże okna, z których roztacza się widok na park.
Natomiast od strony północnej , od ul. Felsztyńskiego lokale zaplanowane w niewielkich powierzchniach stanowią doskonały materiał na zakup pod wynajem dla inwestorów indywidualnych. Lokalizacja mieszkań w bliskości kampusu Politechniki Łódzkiej i budynków MTŁ jest świetnym miejscem na wynajem krótko jak i długoterminowy.
IVY TOWERS od południowej strony otwiera się wewnętrznym patio, na którym mieszkańcy będą mogli miło spędzać czas w popołudniowym słońcu.
Mieszkania cechuje niezwykła użyteczność: kuchnie z możliwością wyodrębnienia, komórki na kondygnacjach mieszkalnych. Udogodnienie stanowią domofony i windy z poziomu hal garażowych, a także wózkownia i rowerownia. Miejsca postojowe dedykowane, będą znajdowały się w halach garażowych na poziomie -1 i 0.


DOPASUJEMY IVY DO CIEBIE
IVY TOWERS dopasowuje się do różnych potrzeb klientów. Mieszkania:
• 1 pokojowe 26-36 m2
• 1 pokojowe z aneksem sypialnym 40-47 m2
• 2 pokojowe 35-51 m2
• 3 pokojowe 53-76 m2
• 4 pokojowe 77- 109 m2

Inwestycja Ivy Towers znajduje się w Rokiciu, ul. Felsztyńskiego 2/8 (2,2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja Ivy Towers jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań . Budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ivy Towers pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 110 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Ivy Towers

IVY TOWERS, to nowy format w architekturze łódzkiej, zlokalizowany w rozwojowej części miasta przy Felsztyńskiego 2/8. Jest to inwestycja dla szukających chwili oddechu w bliskości dynamicznego centrum, jednakże na tyle oddalonego, by móc odpocząć w zielonych ramionach otaczającego parku.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. W odległości 200 metrów od inwestycji Ivy Towers znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Politechniki - Felsztyńskiego (0819).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ivy Towers znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 101 w odległości 350 m, Przedszkole Miejskie nr 124 w odległości 650 m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 88 w odległości 750 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Poradnia Akademicka ZOZ Szkół Wyższych, w odległości 250 m Lukrecja s.c. Apteka, w odległości 300 m Ray.Med s.c. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Dragan w odległości 350 m, Zachcianki w odległości 400 m, Pizzeria La Costa w odległości 400 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Dharma. Jaguszewska K. w odległości 350 m, Jedność. Łódzkie TKKF. Ognisko w odległości 1 000 m, Angelica. Ośrodek Sportu i Rekreacji. Park wodny w odległości 1 050 m.

Data publikacji: 22 sierpnia 2017 12:08

Data aktualizacji: 17 stycznia 2019 14:53

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet