Ivy Towers

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Felsztyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Real Development Group

Łódź, Górna, Rokicie, ul. Felsztyńskiego 2/8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 112 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ivy TowersIvy Towers

6 zdjęć

Ivy Towers
Ivy Towers
Ivy Towers
Ivy Towers

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

IVY TOWERS, to nowy format w architekturze łódzkiej, zlokalizowany w rozwojowej części miasta przy Felsztyńskiego 2/8.

Jest to inwestycja łącząca równowagę miejsca i potrzeb.

Pomiędzy alejami ( Jana Pawła II i Politechniki) wzniesie się nowoczesny, wielorodzinny budynek. 125 mieszkań zaplanowanych na 9 kondygnacjach od strony parku Rejtana i na 5 kondygnacjach od

ul. Felsztyńskiego.

Wybierz widok, który chcesz podziwiać każdego poranka i zamieszkaj w IVY TOWERS.

RÓWNOWAGA MIEJSCA I POTRZEB:

Mieszkania zaprojektowano starannie i nowocześnie, uwzględniając potrzeby przyszłych mieszkańców.

Część inwestycji dedykujemy inwestorom indywidualnym, którzy potraktują zakup mieszkania jako inwestycję i źródło pasywnego dochodu. Przystępne powierzchnie od 35-41 m2, pozwolą na nowoczesną, designerską aranżacje. Bliskość Politechniki Łódzkiej i Międzynarodowych Targów Łódzkich oraz Hali Expo, stanowi doskonały punkt wyjścia dla osób chcących przeznaczyć je na wynajem.

Od strony południowej, gdzie roztacza się park im. Rejtana, budynek wzbogacą dodatkowe kondygnacje . Jest to część idealna do stałego zamieszkania.

W tej części zlokalizowane będą mieszkania o powierzchniach od 35-100 m2.

KORZYSTAJ Z WARTOŚCI, JAKIE POSIADA IVY TOWERS:

Inwestycja posiada wartości jakich poszukują klienci ceniący wygodę i dobrą jakość.

Lokale w części typowo mieszkalnej, poza większą powierzchnią, są doskonale nasłonecznione ze względu na południowe położenie. Posiadają przestronne tarasy i duże okna, z których roztacza się widok na park.

Natomiast od strony północnej , od ul. Felsztyńskiego lokale zaplanowane w niewielkich powierzchniach stanowią doskonały materiał na zakup pod wynajem dla inwestorów indywidualnych. Lokalizacja mieszkań w bliskości kampusu Politechniki Łódzkiej i budynków MTŁ jest świetnym miejscem na wynajem krótko jak i długoterminowy.

IVY TOWERS od południowej strony otwiera się wewnętrznym patio, na którym mieszkańcy będą mogli miło spędzać czas w popołudniowym słońcu.

Mieszkania cechuje niezwykła użyteczność: kuchnie z możliwością wyodrębnienia, komórki na kondygnacjach mieszkalnych. Udogodnienie stanowią domofony i windy z poziomu hal garażowych, a także wózkownia i rowerownia. Miejsca postojowe dedykowane, będą znajdowały się w halach garażowych na poziomie -1 i 0.

DOPASUJEMY IVY DO CIEBIE

IVY TOWERS dopasowuje się do różnych potrzeb klientów. Mieszkania:

• 1 pokojowe 26-36 m2

• 1 pokojowe z aneksem sypialnym 40-47 m2

• 2 pokojowe 35-51 m2

• 3 pokojowe 53-76 m2

• 4 pokojowe 77- 109 m2

Inwestycja Ivy Towers znajduje się w Rokiciu, ul. Felsztyńskiego 2/8 (2.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Real Development Group.

Inwestycja Ivy Towers została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ivy Towers nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Real Development Group przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

IVY TOWERS, to nowy format w architekturze łódzkiej, zlokalizowany w rozwojowej części miasta przy Felsztyńskiego 2/8. Jest to inwestycja dla szukających chwili oddechu w bliskości dynamicznego centrum, jednakże na tyle oddalonego, by móc odpocząć w zielonych ramionach otaczającego parku.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ivy Towers?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ivy Towers mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1491 metrów od inwestycji Ivy Towers znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ivy Towers znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ivy Towers znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Politechnicznych w odległości 228 m, Kameleon w odległości 233 m, szkoła w odległości 235 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ivy Towers jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ray.Med w odległości 146 m, Protetyka twarzy w odległości 194 m, EndoEstetica w odległości 237 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ivy Towers składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 43 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 83 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 162 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ivy Towers w odległości 39 m znajduje się boisko / kort, w odległości 81 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 252 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.08.2017
Data aktualizacji: 08.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: