Sielska 14

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezQuadro Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 350 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Górczyńska(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Górczyńska (3.5 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 8 498 brutto/m2
  Górczyńska
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 26 - 72 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 34 oferty
  Nest Development
 • Apartamenty Dmowskiego Etap II(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Krauthofera 22 (3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 320/m2
  Apartamenty Dmowskiego Etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 149
  Powierzchnia: 39 - 104 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 67 ofert
  ATAL S.A.
 • Apartamenty Dmowskiego(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Krauthofera 22 (3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 373/m2
  Apartamenty Dmowskiego
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 136
  Powierzchnia: 44 - 104 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 11 ofert
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Sielska14 to budynek, który jest zlokalizowany tuż obok ulicy Głogowskiej.Minutę spaceru od ulicy Głogowskiej, Sielska14 jest świetnie skomunikowana z centrum miasta oraz z Komornikami i z Luboniem. Z przystanku tramwajowego znajdującego się 400 metrów od inwestycji dotrzemy w 10 minut do Mostu Dworcowego i centrum handlowego Avenida. W przeciwnym kierunku, jadąc w dół ulicą Głogowską dotrzemy do terenów rekreacyjnych nad Strumieniem Junikowskim i stawem Nowakowskiego. Inwestycja znajduje się w centrum pierścienia zieleni stworzonego przez Park Jasińskiego, Park Górczyński, Park Kasprowicza i ogródki działkowe.Niewątpliwym atutem jest położenie w pobliżu licznych jednostek edukacyjnych: w zasięgu piętnastominutowego spaceru znajdziemy Szkołę Montessori, Szkołę Muzyczną, Szkołę podstawową i liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Szkołę podstawową Mistrzostwa Sportowego czy szkołę języków obcych, a także żłobek i liceum. Spacerem dotrzemy do dwóch rzymskokatolickich kościołów, na Cmentarz Górczyński, do przychodni lekarskiej, kilku parków oraz do Galerii Handlowej Panorama.

Inwestycja Sielska 14 znajduje się na Górczynie, ul. Sielska (3.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Quadro Development.

Inwestycja Sielska 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sielska 14 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 34 do 102 metrów kwadratowych w cenie od 6 255 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Quadro Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sielska 14

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sielska 14 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Sielska 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sielska 14 znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w odległości 250 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zaoczne SOP w odległości 250 m, Policealne Studium Kosmetyczne - Zaoczne Stowarzyszenia Oświatowców Polskich w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sielska 14 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CaliVita w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sielska 14 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 120 m znajduje się Krecik, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sielska 14 w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.09.2018

Data aktualizacji: 15.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie