WILLA Kępa Potocka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROPROPERTY

Warszawa, Bielany, Las Bielański, ul. Gwiaździsta 69D

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 31 ofert w najbliższej okolicy!

WILLA Kępa Potocka

10 zdjęć

WILLA Kępa Potocka
WILLA Kępa Potocka
WILLA Kępa Potocka
WILLA Kępa Potocka

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Łomiańska 3
  od: 14 500 zł/m2

  Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.

 • Myśliborska III etap
  od: 7 900 zł/m2

  P. B. Konstanty Strus

 • Myśliborska 1
  od: 7 900 zł/m2

  P. B. Konstanty Strus

Opis Inwestycji

WILLA Kępa Potocka to unikalny projekt o nowoczesnej architekturze, wysokim standardzie wykończenia wpisany w okoliczną zieleń Parku Kępa Potocka i Lasu Bielańskiego. To modernistyczna architektura prosta w swoim wyrazie, staranna w doborze materiałów i zgodnie z ideami słynnego architekta Le Corbusiera zapewniająca mieszkańcom to co najważniejsze czyli słońce, przestrzeń i zieleń. Kameralny apartamentowiec z przeszkleniami na pełną wysokość kondygnacji, obszernymi tarasami i zielonymi ogrodami jest miejscem wyjątkowym w swojej formie i dbałości o charakter bryły budynku.

Z uwagi na świadomość wyjątkowości miejsca przygotowano projekt apartamentowy skierowany do klientów, którzy cenią sobie lokalizację, przestronność mieszkania oraz jego wysoki standard. Zaprojektowane na trzech kondygnacjach apartamenty w układach 3, 4 i 5 pokojowych o powierzchniach od 76 m2 do 145 m2 mogą być aranżowane w dowolny sposób. Przygotowane propozycje aranżacji są inspiracją dla Kupujących już na etapie podejmowania decyzji o nabyciu mieszkania. Lokale 5 pokojowe mogą zostać przearanżowane z łatwością na układ 4 pokojowy eksponując otwarty układ przestrzeni salonu i kuchni jednocześnie zachowując czytelne strefowanie funkcji.

Przestronne sypialnie Master bedroom z oddzielnymi łazienkami i garderobami to podwyższony standard mieszkań o czytelnym układzie funkcjonalnym. Osobne garderoby, spiżarnie, pralnie są dzisiaj oczywistymi udogodnieniami w apartamentach. Mieszkanie o otwartym przestronnym układzie pomieszczeń to strefa komfortu i odpoczynku, kameralność i jej otwartość na otaczającą zieleń. Ogrody, tarasy to przedłużenie przestrzeni pomieszczeń mieszkalnych poprzez zastosowanie pełnej wysokości przeszkleń ślusarki okien i drzwi. Willa zapewnia parking podziemny z windą, dostosowanymi do wymogów osób niepełnosprawnych. Lobby wejściowe to wizytówka miejsca i dbałość o detal architektoniczny w najmniejszym wydaniu.

Mamy nadzieję, że troska z jaką powstał projekt, dbałość o funkcjonalność, rozkład każdego z pomieszczeń, wysoki standard użytych materiałów budowlanych zostaną docenione przez osoby dla których te elementy stanowią wartość i są podstawą komfortu użytkowania.

Elegancki i niezwykle trwały klinkier na elewacji to budulec ponadczasowy, który jest piękny nie tylko w momencie montażu ale ładnie się starzeje, z wiekiem nie tracąc swoich cennych właściwości. Łączy on sobie szlachetność naturalnego surowca, tradycję jego stosowania od wieków i nowoczesność architektury.

Radość z życia, Jakość i Prostota formy, Minimalizm w wyrazie. WILLA Kępa Potocka to wyjątkowe apartamenty o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dbałość o detal i funkcjonalność użytkową to nadrzędne elementy determinujące nasze decyzje o wyborach rozwiązań materiałowych i technologicznych.

Przyszli mieszkańcy docenią miedzy innymi lekkość systemów tarasowych drzwi przesuwnych, podwyższona izolacyjność akustyczną okien, grzejniki kanałowe w salonach, przygotowanie instalacji do indywidualnego montażu klimatyzacji.

Inwestycja WILLA Kępa Potocka znajduje się w Lesie Bielańskim, ul. Gwiaździsta 69D (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera PROPROPERTY.

Inwestycja WILLA Kępa Potocka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji WILLA Kępa Potocka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 76 do 145 metrów kwadratowych w cenie od 18 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROPROPERTY przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie komórki lokatorskie w garażu podziemnym.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: komórki lokatorskie w garażu podziemnym.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

WILLA Kępa Potocka usytuowana jest w Warszawie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kępa Potocka i Lasu Bielańskiego przy spokojnej ulicy Gwiaździstej 69D na granicy Żoliborza i Bielan. WILLA Kępa Potocka jest wspaniale skomunikowana. Bezpośredni wjazd na obwodnicę Warszawy stanowi idealny punkt wylotowy dla osób, które jadąc samochodem chcą ominąć centrum miasta. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki metra- Słodowiec oraz Plac Wilsona. Bogata infrastruktura Żoliborza i Bielan zapewnia bliskość obiektów sportu i rekreacji – np.: OSIR na ulicy Potockiej (basen, siłownia, fitness, lodowisko, odnowa biologiczna), Park Linowy Bielany, Centrum Olimpijskie czy Stadnina Koni na ulicy Podleśnej. To jedno z najpiękniejszych miejsc spacerowych w Warszawie. Tutaj aktywnie spędzisz czas. Stadnina koni, park linowy, pływalnia, centrum olimpijskie to tylko niektóre atrakcje niedaleko ul. Gwiaździstej. Park Kępa Potocka wraz z otoczeniem uznawany jest za jedno z najpiękniejszych miejsc spacerowych w Warszawie. Głównym elementem kompozycji parku jest zbiornik wodny zakończony niewielkim rozlewiskiem z wyspą topolową, decydujący o atrakcyjności i charakterze krajobrazowym tego miejsca. Mostki rozpięte nad wodą to ważne punkty widokowe parku. Program wypoczynkowy z trasą rowerową, placem zabaw dla dzieci oraz ścieżkami spacerowymi to tradycyjne miejsca niedzielnych spacerów rodzinnych. Las Bielański jest pozostałością dawnej średniowiecznej Puszczy Mazowieckiej. Poprzez Park Młociński i Las Młociński wąskim przesmykiem łączy się z Puszczą Kampinoską, z której czasami docierają tu dziki, jelenie, sarny, lisy, zające, a nawet łosie. Na stałe w mniej dostępnych fragmentach lasu mieszkają kuny, wiewiórki i różnego rodzaju ptaki, między innymi dzięcioł czarny – symbol Lasu Bielańskiego. Rezerwat został udostępniony mieszkańcom i wyznaczono w nim szlaki piesze i pieszo-rowerowe.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji WILLA Kępa Potocka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji WILLA Kępa Potocka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gwiaździsta 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji WILLA Kępa Potocka znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XCIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. St.Maczka w odległości 130 m, Przedszkole nr 364 "Pod Tęczą" w Warszawie, ul. Gwiaździsta 27 w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji WILLA Kępa Potocka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Gaja, w odległości 320 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 470 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji WILLA Kępa Potocka w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.02.2020
Data aktualizacji: 29.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: