Rezydencja Marki

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROJEKT A.L. DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 331 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Promienna IV(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Promienna 33 (0.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 700/m2
  Osiedle Promienna IV
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 113
  Powierzchnia: 30 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Mazovia Development
 • Słoneczna Marki(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Słoneczna 3C (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 650/m2
  Słoneczna Marki
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 152
  Powierzchnia: 31 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Tryboń PPI
 • Marecki Dom(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Bandurskiego 24B (1.1 km od Warszawy)
  Marecki Dom
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 68 - 72 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Properat Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Daj się oczarować urokiem podwarszawskich Marek i zamieszkaj Tu we własnym „M”.„Rezydencja Marki” to kameralna inwestycja , którą stanowi trzypiętrowy budynek wyposażony w windę , w którym znajdzie się jedynie 35 mieszkań oraz garaż.Ten nowoczesny i funkcjonalny projekt powstaje przy ul. Bandurskiego - w dogodnej komunikacyjnie części Marek, tylko 15 km od Centrum Warszawy a jednocześnie w przyjaznym sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.Oferujemy przestronne 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania w atrakcyjnych cenach już od 173 855 zł. Wszystkie mieszkania posiadają miejsca postojowe w garażu na poziomie parteru oraz balkony. Do apartamentów na pierwszym piętrze przynależą tarasy o powierzchni nawet do 88 m2. Budynek spełnia wymogi dostępności dla osób niepełnosprawnych.W inwestycji dostępne są:• Cztery jednopokojowe mieszkania o powierzchni od 31,8 m2 do 32,67 m2,• Czternaście dwupokojowych mieszkań o powierzchni od 39,18 m2 do 50,58 m2,• Trzynaście trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 51,52 m2 do 65,59 m2,• Cztery czteropokojowe mieszkania o powierzchni do 73,53 m2.Marki to jedno z najprężniej rozwijających się miast graniczących z Warszawą. Przybywa tu coraz więcej młodych ludzi ze względu na zalety podmiejskiego życia, bliskość terenów zielonych, dogodną infrastrukturę a przede wszystkim atrakcyjne ceny mieszkań. Marki są świetnie skomunikowane z Warszawą a oddana w tym roku obwodnica zwiększy atrakcyjność tego miasta.

Inwestycja Rezydencja Marki znajduje się w Markach, ul. Bandurskiego 34 (0.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera PROJEKT A.L. DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP. K..

Inwestycja Rezydencja Marki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Marki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 69 do 74 metrów kwadratowych w cenie od 5 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROJEKT A.L. DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca): Garaż na poziomie parteru.
Udogodnienia: winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Marki

W najbliższym sąsiedztwie możemy znaleźć: sklepy spożywcze ( takie jak biedronka), kościół, szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia, kryte korty tenisowe, plac zabaw oraz liczne centra handlowe (M1, Atrium Targówek z kinem, Ikea, Domoteka, Decathlon).

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 900 metrów od inwestycji Rezydencja Marki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kościuszki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Marki znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 600m, "Dziecięcy Raj" Przedszkole Niepubliczne w odległości 750m, Przedszkole MIejskie Nr 1 w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Olimpik Park, w odległości 350 m znajduje się Borkowska M. Gabinet terapii pedagogiczno - logopedycznej, w odległości 450 m znajduje się Reinholz-Jaskólska Małgorzata, lek. med. ginekolog.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1000 m znajduje się Biblioteka Publiczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1100 m znajduje się Park Miejski, w odległości 1150 m znajduje się Markus. Fitness club, w odległości 1300 m znajduje się 4FIT Studio Kształtowania Sylwetki.

Data publikacji: 21.04.2017

Data aktualizacji: 04.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie