Mój Grabiszynek

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 251 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Planty Racławickie (429 m dalej)

Inwestycja Planty Racławickie znajduje się w Krzykach, ul. Racławicka (4,9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Archicom S.A.. Inwestycja Planty Racławickie jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 248 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Krzyki, ul. Racławicka (4,9 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 7 700 zł/m2

Inwestycja polecana

Planty Racławickie
 • Termin oddania: 3 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 148
 • Powierzchnia: 36 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 8
Archicom S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Róży Wiatrów (1,0 km dalej)

Inwestycja Róży Wiatrów znajduje się na Krzykach, ul. Róży Wiatrów (5,2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Archicom S.A.. Inwestycja Róży Wiatrów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 48 do 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Osiedle Krzyki, ul. Róży Wiatrów (5,2 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 7 489 zł/m2

Inwestycja polecana

Róży Wiatrów
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 17
 • Powierzchnia: 48 - 66 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Archicom S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Vitalia (1,3 km dalej)

Inwestycja Vitalia znajduje się na Oporowie, ul. Jutrzenki (5,8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o.. Inwestycja Vitalia jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 222 lokale mieszkalne o powierzchniach od 56 do 126 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Oporów, ul. Jutrzenki (5,8 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Vitalia
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 28
 • Powierzchnia: 56 - 126 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Ronson Development Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Kameralny budynek wielorodzinny na wrocławskim Grabiszynku, jednej z najspokojniejszych dzielnic miasta.To miejsce doskonałe do zamieszkania dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcą mieszkać niedaleko centrum.W okolicy występuje zabudowa jednorodzinna oraz niska wielorodzinna, a niespieszny klimat zapewnia również małe natężenie ruchu drogowego. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park Grabiszyński, jeden z najatrakcyjniejszych  miejskich terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdziemy również dobre placówki szkolne i przedszkolne, a także pełną sieć handlową.Budynek liczy 25 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach – od 34 do 95 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony,  a te na ostatniej kondygnacji – także przestronne tarasy. Do mieszkań na parterze przyporządkowane są ogródki o powierzchni od 20 do 77 m kw. W centralnej części budynku znajduje się winda obsługująca z poziomu garażu podziemnego wszystkie kondygnacje nadziemne.

Inwestycja Mój Grabiszynek znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Blacharska (4,5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Mój Grabiszynek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań . Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mój Grabiszynek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Mój Grabiszynek

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W odległości 50 metrów od inwestycji Mój Grabiszynek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: BLACHARSKA (11747).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mój Grabiszynek znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 82 w odległości 50 m, Szkoła Podstawowa nr 61 w odległości 800 m, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w odległości 850 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m Zdrowie Rodziny. Praktyka Lekarzy Rodzinnych, w odległości 1 000 m Bioton. Agencja, w odległości 1 000 m Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: To Go Sushi w odległości 200 m, Noodle w Pudle w odległości 900 m, Appetit w odległości 1 000 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Bio+. Gabinet odnowy biologicznej. Nabiałek M. w odległości 900 m, Ocean Divers s.c. Nyczaj B.K. w odległości 950 m, Sobera Izabela. Fitness w odległości 1 000 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:11

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:18

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!