Mój Grabiszynek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Blacharska, oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Blacharska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Mój Grabiszynek

3 zdjęcia

Mój Grabiszynek
Mój Grabiszynek
Mój Grabiszynek

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kameralny budynek wielorodzinny na wrocławskim Grabiszynku, jednej z najspokojniejszych dzielnic miasta.To miejsce doskonałe do zamieszkania dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcą mieszkać niedaleko centrum.W okolicy występuje zabudowa jednorodzinna oraz niska wielorodzinna, a niespieszny klimat zapewnia również małe natężenie ruchu drogowego. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park Grabiszyński, jeden z najatrakcyjniejszych  miejskich terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdziemy również dobre placówki szkolne i przedszkolne, a także pełną sieć handlową.Budynek liczy 25 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach – od 34 do 95 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony,  a te na ostatniej kondygnacji – także przestronne tarasy. Do mieszkań na parterze przyporządkowane są ogródki o powierzchni od 20 do 77 m kw. W centralnej części budynku znajduje się winda obsługująca z poziomu garażu podziemnego wszystkie kondygnacje nadziemne.

Inwestycja Mój Grabiszynek znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Blacharska (4.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja Mój Grabiszynek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mój Grabiszynek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mój Grabiszynek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mój Grabiszynek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Mój Grabiszynek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Blacharska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mój Grabiszynek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mój Grabiszynek znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 82 w odległości 60 m, Publiczne Przedszkole Cogito w odległości 120 m, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT Fundacji Edukacji Miedzynarodowej w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mój Grabiszynek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mój Grabiszynek w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: