Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zielone Łąki III etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ossowska, oferowane bezpośrednio przez

P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

Zielonka, ul. Ossowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielone Łąki III etapZielone Łąki III etap

14 zdjęć

Zielone Łąki III etap
Zielone Łąki III etap
Zielone Łąki III etap
Zielone Łąki III etap

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Zielone Łaki III to kolejny etap cieszącego się ogromnym powodzeniem, prestiżowego osiedla zlokalizowanego w podwarszawskiej Zielonce. W ramach III Etapu  naszej inwestycji przygotowaliśmy dla Państwa 16 ekskluzywnych mieszkań z możliwością aranżacji kominka i własnym ogrodem oraz poddaszem ( do adaptacji). Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe do dyspozycji mieszkańców.

Inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Oferujemy Państwu wykonane z najwyższą dbałością o  szczegóły, najbardziej poszukiwane na rynku mieszkaniowym metraże od 67 do 99 m2. Dając możliwość spełnienia marzeń o własnym domu z ogrodem  postaraliśmy się o sąsiedztwo terenów zielonych.

Otwórz się na doznania i  pozwól przyrodzie wkomponować się w  każdy rześki poranek i każdy leniwy wieczór  z widokiem na  piękno zieleni.

Proponujemy mieszkania bezczynszowe z zastosowaniem nowoczesnych systemów ogrzewania (dwufunkcyjne piece gazowe renomowanych firm),  umożliwiające indywidualną regulację temperatury a tym samym  decydowania  o wysokości ponoszonych kosztów eksploatacyjnych związanych z utrzymaniem nieruchomości.

Nasze kameralne osiedle ( w każdym budynku znajdują się jedynie 4 mieszkania) dedykowane  jest rodzinom ceniącym komfort, funkcjonalność wnętrz oraz bezpośredni kontakt z naturą, gdzie Wasze zmysły odpoczywają a godziny mijają we  własnym prywatnym rytmie.

Inwestycja Zielone Łąki III etap znajduje się w Zielonce, ul. Ossowska (2.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski.

Inwestycja Zielone Łąki III etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielone Łąki III etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zielonka to miasto położone w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej. Jego powierzchnia wynosi 79,48 km2 i zamieszkuje je ok. 17 tysięcy mieszkańców. Miasto posiada bogatą historię. Jednym z najważniejszych wydarzeń, jakie miało miejsce na obszarze Zielonki, była bitwa stoczona w czasie Powstania Kościuszkowskiego. Miasto znajdujące się w powiecie wołomińskim to głównie ośrodek mieszkaniowy i usługowy. Jest to również idealna miejscowość rekreacyjna. Jednym z ciekawszych elementów Zielonki jest szlak turystyczny, w skład którego wchodzi m.in. Park Dębinki, Plac Jana Pawła II czy Skwer Matki Teresy z Kalkuty. W Zielonce znajduje się Muzeum Zielonki oraz Willa z Ogrodem, wpisana do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Na terenie Zielonki funkcjonuje 5 szkół podstawowych oraz Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Łąki III etap?

Zielonka jest istotnym węzłem drogowym i kolejowym. Przez Zielonkę przebiegają dwie drogi wojewódzkie nr 631 i nr 634. Zielonka leży przy ważnych liniach kolejowych. Pociągi kursują w kierunku: Zielonka - Tłuszcz - Białystok, Zielonka - Warszawa Wileńska oraz Zielonka - Warszawa Zachodnia. Jeśli chodzi o transport miejski, miasto posiada linie autobusów L43 oraz L44.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Łąki III etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 816 metrów od inwestycji Zielone Łąki III etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielonka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielone Łąki III etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Łąki III etap znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 w odległości 631 m, szkoła w odległości 664 m, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zielonce w odległości 707 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielone Łąki III etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ WIZMED w odległości 696 m, Centrum Terapii i Rozwoju Logana w odległości 806 m, Kordent w odległości 988 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Łąki III etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 489 m znajduje się Żabka, w odległości 507 m znajduje się Biedronka, w odległości 600 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Łąki III etap w odległości 359 m znajduje się boisko / kort, w odległości 450 m znajduje się boisko / kort, w odległości 601 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023