Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Senatorska 29

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Senatorska, oferowane bezpośrednio przez

Polnord S.A.

Łódź, Górna, Górniak, ul. Senatorska 29

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 868 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Senatorska 29Senatorska 29

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 238 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (97)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Senatorska 29 znajduje się na Górniaku, ul. Senatorska 29 (1.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Polnord S.A.

Inwestycja Senatorska 29 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 238 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Senatorska 29 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polnord S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 97 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Senatorska 29?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Senatorska 29 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2423 metrów od inwestycji Senatorska 29 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Chojny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Senatorska 29 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Senatorska 29 znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w odległości 220 m, Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych w odległości 313 m, Family School - Szkoła Języków Obcych, Przedszkole Montessori w odległości 352 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Senatorska 29 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LuxMed w odległości 152 m, III Szpital Miejski im. dr. Karola Jonschera w odległości 446 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 603 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Senatorska 29 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 492 m znajduje się Biedronka, w odległości 496 m znajduje się Revolve Fitness, w odległości 516 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Senatorska 29 w odległości 251 m znajduje się boisko / kort, w odległości 290 m znajduje się boisko / kort, w odległości 291 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.03.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023