Przyjazne Osiedle

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.G. Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 307 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Promienna IV

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Promienna 33 (0.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 700/m2
  Osiedle Promienna IV
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 27
  Powierzchnia: 46 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mazovia Development
 • Słoneczna Marki(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Słoneczna 3C (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 461/m2
  Słoneczna Marki
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 56
  Powierzchnia: 48 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Tryboń PPI
 • Ustronie 63(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Ustronie 63 (0.1 km od Warszawy)
  Ustronie 63
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 87 - 159 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  FedeZu Group

Opis Inwestycji

W inwestycji PRZYJAZNE OSIEDLE ul Promienna 25, Marki, proponujemy dla Państwa 27 komfortowo zaprojektowanych lokali.Wszystkie mieszkania dla Państwa wygody posiadają przestronne balkony, a mieszkania na parterze ogródki.Parter budynku dostosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na każdej klatce znajdują się wózkownie. Na terenie osiedla będą również stojaki na rowery.Cicha i bezpieczna okolica zachęca do aktywnego spędzania czasu i relaksu dla całej rodziny. Jednocześnie w otoczeniu osiedla znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola czy też punkty opieki zdrowotnej bez konieczności dojazdu do Stolicy.Na terenie inwestycji znajdować się będą dedykowane do lokali miejsca postojowe zewnętrzne, do klatek będą prowadzić chodniki , będą również nasadzenia drzewek i krzewów, a cały teren zostanie ogrodzony.

Inwestycja Przyjazne Osiedle znajduje się w Markach, ul. Promienna 25 (0.9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera P.G. Development.

Inwestycja Przyjazne Osiedle jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przyjazne Osiedle pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.G. Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Powierzchnia 3,34 m2 oraz 2,58 m2 – cena za m2 to 3 100 zł brutto.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Powierzchnia 3,34 m2 oraz 2,58 m2 – cena za m2 to 3 100 zł brutto.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Do każdego z mieszkań przewidziane jest 1 miejsce postojowe. Cena: 10 000 zł brutto.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Przyjazne Osiedle

W przeciągu niespełna 7 minut możemy dojechać z naszej inwestycji do pobliskiego centrum handlowego M1, IKEA oraz Atrium Targówek. Duża ilość linii autobusowych (140, 240, 340, 738, N61, L40) zapewnia świetny dojazd do wielu dzielnic Warszawy. Po przebudowie Alei Wojska Polskiego i oddaniu trasy S8 bezproblemowo dostaniemy się do Warszawy a tam do np. nowopowstającej linii metra znacznie szybciej niż z niektórych osiedli na Białołęce. KOMUNIKACJA: Autobusowy: 140, 240, 340, 738, N61, L40 EDUKACJA: 5 min samochodem do Centrum Edukacyjno Rekreacyjnego Marki *basen 90 m Przedszkole Happy Marki 200m Oddział szkoły podstawowej 900 m 2min samochodem Szkoła podstawowa nr 1 w Markach Orlik Marki 3 min samochodem INFRASTRUKTURA: 300 metrów do sklepu spożywczego ŻABKA. 300 metrów do dwóch piekarni. 250m Cukiernia Barbara 750m Biedronka 150m bankomat PKO BP 250 metrów do oddziału Banku PKO BP Urząd Miasta Marki 850m 3 min samochodem Apteka 300m Przychodnia Stomatologiczna Vimamed 500m Poczta 850 m 3 min samochodem Olimpik Park Fitness 4 min samochodem 1300m

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przyjazne Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Przyjazne Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chrobrego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przyjazne Osiedle znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Rehabilitacyjna Ortosensis nr 3/2014 w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przyjazne Osiedle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Piekarnia Staropolska - sklep firmowy, w odległości 350 m znajduje się Inter-Europol Piekarnia Szwajcarska.

Data publikacji: 06.08.2020

Data aktualizacji: 21.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie