Jaśminowy Stok

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.B.M. i R. Budros

Gdańsk, Kokoszki, ul. Jaśminowy Stok

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 147 ofert w najbliższej okolicy!

Jaśminowy Stok

6 zdjęć

Jaśminowy Stok
Jaśminowy Stok
Jaśminowy Stok
Jaśminowy Stok

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle START
  od: 6 804 zł/m2
  Pod wynajem

  Inpro S.A.

 • Gdańskie Tarasy IV
  od: 6 708 zł/m2
  Pod wynajem

  Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

 • Villa Park Gdańsk
  od: 5 197 zł/m2
  Pod wynajem

  Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Jaśminowy Stok logo

Poszukujesz dla siebie miejsca, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do życia? Szukasz ciszy i spokoju mając dostęp do najpotrzebniejszych ale i tych 'wyjątkowych' usług? Gratulacje! Znalazłeś swoje miejsce! Jaśminowy Stok to inwestycja stworzona dla Ciebie i Twoich bliskich.

Znakomita lokalizacja - w okolicy domków jednorodzinnych, z dala od wielkomiejskiego szumu, w centrum prężnie rozwijającego się osiedla. W sąsiedztwie oddano do użytku nowoczesną szkołę podstawową z ogólnodostępnym basenem. Znajdziemy tu również przychodnię, apteki, sklepy, ośrodki fitnessu oraz szeroko pojętą infrastrukturę usługową. Niewątpliwym atutem lokalizacji Jaśminowego Stoku jest bliskość Obwodnicy, która w szybki i łatwy sposób łączy osiedle z całym Trójmiastem. Droga do Starego Miasta zajmie 12 minut, natomiast do centrum Sopotu około 20 minut. Jest to także świetny punkt wylotowy z miasta na Kaszuby i Hel. W pobliżu Jaśminowego Stoku znajdują się centra handlowo-usługowe: Auchan, Centrum Matarnia i Fashion House. Nad obwodnicą powstała kładka pieszo-rowerowa łącząca dzielnicę Karczemki z Auchan i budowanym przystankiem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. W ofercie znajdą Państwo budynek w których dostępne będą mieszkania zarówno jedno, dwu i trzypokojowe (metraże od 31 do 68 m2) oraz cztery mieszkania dwupoziomowe z przestronnym poddaszem w metrażach 67-79 m2.

Budynki zawierać będą m.in.

- przynależne ogródki do mieszkań parterowych,

- przestronne balkony,

- windy,

- podziemną halę garażową,

- salę fitness,

- naziemne miejsca postojowe.

Inwestycja Jaśminowy Stok znajduje się w Kokoszkach, ul. Jaśminowy Stok (8.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera P.B.M. i R. Budros.

Inwestycja Jaśminowy Stok została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jaśminowy Stok pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 60 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 4 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B.M. i R. Budros przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
klub fitness, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Usługi w pobliżu: 1. najnowocześniejsza szkoła podstawowa w Gdańsku 2. salon urody Yasumi 3. siłownia HEROS 4. przychodnia Kalina

Gdańsk Kokoszki to najdalej wysunięta na zachód dzielnica miasta. Od północy graniczy z Matarnią, od wschodu z Jasieniem, od południa z gminą Kolbudy, a od zachodu z Żukowem. Obszar ten ma charakter mieszkaniowo-przemysłowy. Na powierzchni ok. 20 km kw. mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. Kartuska, będąca częścią drogi krajowej S7, Ponadto przebiega tędy Obwodnica Trójmiasta. Komunikację miejską zapewnia 6 linii autobusowych z Gdańska. Od północy obszar ten graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia „Otomińska” a w 2015 r. przy tutejszej szkole podstawowej powstał basen. Południowo-zachodni kraniec dzielnicy zajmuje Las Sulmiński, a w pobliżu położone jest Jezioro Otomińskie. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają dwa szlaki turystyczne.

Komunikacja

W odległości ok. 500 m na północ od dzielnicy znajduje się port lotniczy im. Lecha Wałęsy, przez Kokoszki przebiegają też drogi krajowe nr 7 i 6. Przez Kokoszki jeździ 5 autobusów miejskich z Gdańska i autobusy podmiejskie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jaśminowy Stok znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Kidslab w odległości 460 m, Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jaśminowy Stok składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Sklep Żabka, w odległości 410 m znajduje się Sobowidz, w odległości 430 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jaśminowy Stok w odległości 500 m znajduje się Basen, w odległości 500 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 29.01.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: