Zielony Zakątek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Ks. Jana Pawła Siega, oferowane bezpośrednio przez

Panorama Development Sp. z o.o.

Gdynia, Wielki Kack, Ul. Ks. Jana Pawła Siega 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielony ZakątekZielony Zakątek

4 zdjęcia

Zielony Zakątek
Zielony Zakątek
Zielony Zakątek
Zielony Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Lokalizacja: – w urokliwym i kameralnym położeniu, na skraju dzielnicy Wielki Kack, w malowniczym i spokojnym otoczeniu, – z dostępem do pełnej infrastruktury Osiedla FIKAKOWO®, centrów handlowych, obiektów rekreacyjnych, punktów medycznych, – blisko: centrum Gdyni, Gdańska i Sopotu, Kameralny budynek:- 21 mieszkań, 4 kondygnacje naziemne- mieszkania słoneczne, z odzielnym aneksami kuchennymi,- balkony, tarasy i ogródki przy mieszkaniach parterowych – budynek harmonijnie wkomponowany w otaczającą zieleń, – dla mieszkańców: zielony kącik rekreacyjny,Wygoda i bezpieczeństwo:- miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, – indywidualne systemy zabezpieczeń, – wszystkie kondygnacje dostępne dla osób  niepełnosprawnych (winda)- parking naziemny – tuż przy posesji

Inwestycja Zielony Zakątek znajduje się na Wielkim Kacku (6.8 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Panorama Development Sp. z o.o.

Inwestycja Zielony Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielony Zakątek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Panorama Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wielki Kack to południowa, położona w dużej części na wysokości Sopotu dzielnica Gdyni ograniczona ul. Sopocką, Spacerową i drogami krajowymi 20 i E28, co sprawia, że można z niej wygodnie dojechać zarówno do innych dzielnic miasta, jak i w pozostałe miejsca kraju. Dużą część Wielkiego Kacka stanowią lasy miejskie, w tym Lasy Sopockie. Na liczącej 15 km kw powierzchni Wielkiego Kacka mieszka 10 tys. mieszkańców. Dzielnica składa się w dużej mierze z domków jednorodzinnych a jej cześć ma charakter wiejski. Z Wielkiego Kacka można wygodnie dostać się do ośrodków opieki zdrowotnej: Uniwersyteckiego Centrum Medycyny i Szpitala Morskiego im. PCK ( 3 km) i oddalonego o zaledwie 5 m od granic dzielnicy NZOZ Dąbrowa-Dąbrówka. W odległości ok. 2 km można znaleźć SZOZ Uzdrowisko Sopot. W dzielnicy działają markety m.in. sieci Tesco, Stokrotka i Lewiatan a najbliższe centrum handlowe znajduje się w odległości 1 km (CH Osowa). Atrakcją okolicy jest oddalony o 500 m Sopocki Teatr Tańca i Ogród Zoologiczny Wybrzeże (ok. 2 km).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielony Zakątek?

Na terenie Wielkiego Kacka kursują autobusy miejskie. Główne arterie to drogi krajowe 20 i E28, które łączą Gdynię z największymi polskimi miastami. Stacja PKP Sopot Główny znajduje się w odległości ok. 2,5 km na wschód od granic dzielnicy a PKP Gdynia Główna w odległości ok. 3 km, co daje duży wybór środków komunikacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1600 metrów od inwestycji Zielony Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Karwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielony Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 20 w odległości 487 m, szkoła w odległości 604 m, Żłobek w odległości 746 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielony Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mawident w odległości 492 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 668 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 955 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 344 m znajduje się Delicje, w odległości 388 m znajduje się Merkus, w odległości 394 m znajduje się Eko-Żywność.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek w odległości 402 m znajduje się Centrum Strzeleckie Tarcza Gdynia, w odległości 436 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 447 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: