Art Modern

Oferta archiwalna

Łódź, Górna, Górniak, Ul. Wróblewskiego 6/ 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 359 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Art Modern

5 zdjęć

Art Modern
Art Modern
Art Modern
Art Modern

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 263 do 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (16)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (1 miejsce) : Cena: 37000zł.
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Art Modern to osiedle dla wymagających. Nasze priorytety: lokalizacja w sercu miasta, bezpieczeństwo każdego mieszkańca, wygodne i spokojne życie każdego z nich.

Osiedle Art Modern zbudujemy, dosłownie „kilka kroków” spacerem od ścisłego centrum Łodzi. Znajdzie się w kwartale ulic: Wróblewskiego, Wólczańskiej i Skrzywana.

Art Modern to przede wszystkim 374 doskonale zaprojektowanych i funkcjonalnych mieszkań oraz kilkanaście loftów położonych na bezpiecznym, strzeżonym terenie o powierzchni 23 tysięcy metrów kwadratowych.

Państwa mieszkania rozmieszczone zostaną w ośmiu budynkach IV – VI kondygnacyjnych. Większość powstanie od zera. Jednak jeden z budynków jest adaptowany na lofty, znajduje się w ewidencji zabytków. Zostanie zachowany, a wszelkich przeróbek dokonamy w uzgodnieniu z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Dzięki temu znajdą się w nim jedne z najpiękniejszych mieszkań loftowych w całej Łodzi.

Art Modern będzie osiedlem przyjazne dla niepełnosprawnych – każdy budynek posiadać ma odpowiednie usprawnienia: podjazdy, windy etc. Mieszkania również pozbawione będą jakichkolwiek barier architektonicznych.

Choć jest to centrum miasta nie musicie martwić o miejsca parkingowe. Wybudujemy dla Was parkingi podziemne i wielopoziomowy parking nadziemny. Ale to nie wszystko. Chcemy stworzyć bezpieczne i spokojne „miasto w mieście”. Dlatego na terenie Art Modern znajdą się obiekty usługowe oraz sklepy w parterach od ulic Skrzywana i Wróblewskiego, park z licznym starodrzewem i duży plac zabaw.

Inwestycja Art Modern znajduje się na Górniaku (1.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez OPG Property Professionals.

Inwestycja Art Modern została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Art Modern nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców OPG Property Professionals przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (1 miejsce)
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

ART MODERN będzie bezpiecznym do zamieszkania osiedlem. Powstanie w rejonie ulic: Walerego Wróblewskiego, Stefana Skrzywana i Wólczańskiej.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Art Modern?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Art Modern mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Art Modern znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wólczańska - Skrzywana.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Art Modern znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Art Modern znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 250 m, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 250 m, Społeczne Gimnazjum Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Art Modern składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Art Modern w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Calypso, w odległości 330 m znajduje się Basen.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: